Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amber']E tam, TYLKO Marlboro mentolowe...

[/QUOTE]
mam jakie sobie życzę :cool3: a oryginalne , te ze sklepu - to się już nie da palić :grins:
niekiedy jestem zmuszona kupić w sklepie papierosy ... jest to ohydna chemia , wali ruskimi siennikami z czasów I wojny św. Bez względu czy jest to camel , marlboro czy inne lepsze marki :)

a tytonie , gilzy ... są każdej marki fajkowej ;) i jaki luksus , nigdy nie brakuje fajek i nie trzeba się po nocach szlajać :evil_lol:
Pomijam że jest jakieś 50% taniej ;) zabawa w rulanie fajek jest żadna , na pewno szybciej sie robi karton fajek , niż po niego idzie do sklepu. No musi być odpowiedni sprzęt ... ale elektryczna maszynka , zwraca się w tydzień :grins:

zapomniałam dopisać - mam w końcu marlboro TAKIE , jakie są oryginalne ... czyli mają specyficzny aromat. Ja w PL zawsze miałam problem z paleniem tej marki ... palę od 20 lat :grins: i palę od 20 lat marlboro ... i marka schodzi na koty .. bo różnica między marlboro z niemiec, szwecji ... jest ogromna , przy tym czym nas karmią.
A teraz mam marlboraski ... rodem z bezcłówek

Link to comment
Share on other sites

My paliliśmy robione, w zasadzie przetestowaliśmy wszystko.
I powiem szczerze po tygodniu e-papierosowania, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że warto zainwestować sobie w takiego ćmiczka.

Tyle tylko, że trzeba kupić lepszą jakościowo e-fajkę a to dla 2 osób wydatek rzędu 200-300zł plus liquidy. Natomiast, nie ciągnie nas do zwykłych fajek.Opcji smakowych kilkaset, można sobie mieszać wedle upodobania. Walory smakowe też fajne. Ogólnie jestem na tak. I napalić się można. Trzeba tylko dobrze dobrać ilośc nikotyny w liquidzie. Pierwszy dzien faktycznie nie wyciągałam z gęby. Z czasem mi to minęło.

No i przede wszystkim w chacie nie śmierdzi, nie ma dymu. Od razu czuć róznicę w smaku nawet. Także po 6 latach palenia, regularnego i nałogowego, mogę powiedzieć, że warto spróbować.

Ja tam jestem zadowolona, mój TZ też. Chociaż obydwoje byliśmy przeciwnikami takiego rozwiązania, to jednak po przetestowaniu jest nieźle ;)

Dobranoc robaczki ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja akurat sobie nie wyobrażam palić w domu ;) Tylko dla samochodu robię wyjątek co i tak mnie wkurza, bo śmierdzi i się syf robi :angryy: Z drugiej strony od wożenia psów się robi nieporównywalnie większy syf więc przyjęłam zasadę "a co mi szkodzi i tak jest tragicznie" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

witam się, wpadłam tu z wątku "o jakich psach marzycie" i wyczytałam, że posiadasz suki dwie, które, cytując Ciebie: "zupełnie nie moj typ, nie moja gusta, wcale ich nie chciałam i do tej pory zastanawiam się jak to się stało, że one ze mną są."

nooo... i muszę przyznac, że to mnie zaciekawiło, a że jeszcze widzę w tej galerii miniaturowe hipopotamy, oświadczam - zostaję :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']A może wyście co innego palili i dlatego taki słaby efekt? :evil_lol:[/QUOTE]

pewnie tak :evil_lol:

może faktycznie mamy zbyt małą ilość nikotyny. Asia jaki masz konkretnie ten płyn? może to coś zmieni ;) ogólnie bardzo sobie chwalimy, nie szczypie mnie dym w oczy, nie śmierdzi, a pies zamiast kichać... próbuje lizać dym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']witam się, wpadłam tu z wątku "o jakich psach marzycie" i wyczytałam, że posiadasz suki dwie, które, cytując Ciebie: "zupełnie nie moj typ, nie moja gusta, wcale ich nie chciałam i do tej pory zastanawiam się jak to się stało, że one ze mną są."

nooo... i muszę przyznac, że to mnie zaciekawiło, a że jeszcze widzę w tej galerii miniaturowe hipopotamy, oświadczam - zostaję :evil_lol:[/QUOTE]

Zapraszamy w nasze skromne progi :loveu:
Zdjęc hipciów będzie wiecej jak tylko się dorobię aparatu :roll:

[quote name='Klaudia&Aza']Mój znajomy pali e-fajka i też jest zadowolony, nie ciągnie go do zwykłego papierosa a nie pali takiego już ok. 20 dni. Muszę Ojca na to namówić bo tez pali jak smok[/QUOTE]

MY z Bartkiem też paliliśmy jak smoki. Także z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie ciągnie do zwykłej fajki. Raz się nawet pokusiłam o zapalenie sobie papieroska. Dym mnie gryzie,kapiec w papie, słowem, wolę się truć efajkiem ;)
[quote name='motyleqq']pewnie tak :evil_lol:

może faktycznie mamy zbyt małą ilość nikotyny. Asia jaki masz konkretnie ten płyn? może to coś zmieni ;) ogólnie bardzo sobie chwalimy, nie szczypie mnie dym w oczy, nie śmierdzi, a pies zamiast kichać... próbuje lizać dym :evil_lol:[/QUOTE]

Teraz kupujemy blue mist. W sklepie e-dym.pl [URL]http://www.e-dym.pl/[/URL]
I same płyny to jedna kwestia, druga bajka, że polecam cleartomizery dolnogrzałkowe( w sensie z grzałką na dole) dużo lepsze są niż te standardowe. Kosztują coś około 30zł. I jest ogromna różnica w smaku i wrażeniu "palenia".
Przy okazji mówi się, że jak ktoś palił paczkę fajek dziennie, to powinien zamówić liquid 12mg nikotyny. Ja osobiście, doradzam wziąc sobie 18mg. W tych lzejszych może brakować nikotynki jednak.
JA ciumkam sobie 18tki moj TZ 24 ;)

a co do psów i efajek, moje dostają *******ca, ciesza sięjak głupie, wodzą nosami za dymem, siedzą i się inhalują przy nas. Przy zwykłych fajach uciekały. A teraz najchętniej by wlazły na kolanka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']
Teraz kupujemy blue mist. W sklepie e-dym.pl [URL]http://www.e-dym.pl/[/URL]
I same płyny to jedna kwestia, druga bajka, że polecam cleartomizery dolnogrzałkowe( w sensie z grzałką na dole) dużo lepsze są niż te standardowe. Kosztują coś około 30zł. I jest ogromna różnica w smaku i wrażeniu "palenia".
Przy okazji mówi się, że jak ktoś palił paczkę fajek dziennie, to powinien zamówić liquid 12mg nikotyny. Ja osobiście, doradzam wziąc sobie 18mg. W tych lzejszych może brakować nikotynki jednak.
JA ciumkam sobie 18tki moj TZ 24 ;)

a co do psów i efajek, moje dostają *******ca, ciesza sięjak głupie, wodzą nosami za dymem, siedzą i się inhalują przy nas. Przy zwykłych fajach uciekały. A teraz najchętniej by wlazły na kolanka :diabloti:[/QUOTE]

dzięki za wskazówki. coś sobie wybierzemy i może faktycznie będzie różnica. mi to wisi, bo palę okazjonalnie(czyt. do alkoholu :evil_lol:), a e-fajkę z truskawkowym płynem dla smaczku. ale TŻ sporo jednak pali i od maja tamtego roku fajeczka leżała nieużywana ;) teraz zaczął używać, ale pali mimo to. zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']dzięki za wskazówki. coś sobie wybierzemy i może faktycznie będzie różnica. mi to wisi, bo palę okazjonalnie(czyt. do alkoholu :evil_lol:), a e-fajkę z truskawkowym płynem dla smaczku. ale TŻ sporo jednak pali i od maja tamtego roku fajeczka leżała nieużywana ;) teraz zaczął używać, ale pali mimo to. zobaczymy[/QUOTE]

Truskawka jest zajebista, chociaż ja właśnie sobie wlalam limonkę i jestem zakochana. Zajebiste leko kwaśnawe, ale tez po chwili słodkawe. Super. Jeżeli truskawka Ci pasuje to limonka tez bedzie okej.
I najważniejsze przy przestawieniu się na e-faję to nie palić zwykłych. Potem się pali jedno i drugie :diabloti:

[quote name='Amber']Jak są zdjęcia to nikt nie zagląda. Jeszcze się nie nauczyłaś? :eviltong:[/QUOTE]

To my bedziemy tutaj w top 5 galerii bez fotek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']okazało się, że TŻ już ma najmocniejszą wersję :diabloti:[/QUOTE]

Poszukajcie dobrze na aledrogo, tam można trafić nawet takie po 35 mg nikotynki :diabloti:

A ja jestem zła i bez uczuć bo moj pies mieszka w budzie :placz:

[quote name='bezag']Jaki sens ma trzymanie psa w budzie? Żaden. Lepiej zakupić alarm- lepszy i tańszy,a przy tym nie cierpi zwierze.
A ja wolę zwierzęta niż ludzi i każde zwierze jest członkiem rodzinny, więc zależy mi tak samo na dobru obojga. Jeśli ktoś nie chce zwierzęcia jako członka rodzinny, niech go nie bierze, bo to nie rzecz. A jak psa np. zastrzelą to kto będzie wiedział, że jest włamywacz? I pies ucierpi i ludzie. Bardzo mądre, wręcz ekstra rozwiązanie
Jeśli kupujesz psa tylko by bronił to nie jesteś miłośnikiem. ogólnie dla mnie miano miłośnika zwierząt powinni otrzymać jedynie osoby, które szanują wszystkie gatunki, od robaczka po wieloryba. Nie zabijam, nawet przysłowiowej muchy, bo wiem, że czuje tak samo jak ja. Każdy powinien traktować zwierze tak jak sam by chciał być traktowany. Wybaczcie, ale ja nie chciałam bym mieszkać w budzie, nawet jako rotek, kakaukaz....
Zapominacie, że pies odczuwa samotność, wszystkie emocję jak człowiek.[/QUOTE]


i pamiętajcie, zabijanie muchy to barbarzyństwo, tak samo jak komara...kleszcza, pchły. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Biedny Iwan.. :shake:
Ja też bym wolała, żeby mieszkał w domu, ale cholera, on bardzo lubi swoją budę i serio jest bardzo szczęśliwym psem :razz:[/QUOTE]

Ale coś TY, on byłby najszczesliwszy na kanapie i pod kocykiem przy ogrzewaniu. Wtedy to byłby dopiero szczesliwy pies. A tak co? Włamywacz go zabije i bedziecie mieli za karę! o! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Ale coś TY, on byłby najszczesliwszy na kanapie i pod kocykiem przy ogrzewaniu. Wtedy to byłby dopiero szczesliwy pies. A tak co? Włamywacz go zabije i bedziecie mieli za karę! o! :evil_lol:[/QUOTE]

Nieee, nie zabije. Iwana nie rusza, że ktoś chodzi po podwórku. On woli spać, niż stróżować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...