Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

[quote name='evel']Ej, ja znam lepsze :diabloti: ... najpierw szczekają na nas, a chwilę później rzucają się na siebie i się gryzą :stupid:[/QUOTE]

ej! moje też miały taką fazę przed pierwszą cieczką, jak ktoś szedł pod płotem z psem to Tessi szczekała na niego tak jakoś... zachęcająco, załotnie? tak inaczej w kazdym razie, a durna Tolka darła japę po staremu... to Tessi się wkurzała, że ona jej ten podryw psuje i na nią pruła... nigdy się nie pogryzły, ale korekta była konkretna - nie tam żadne klik i po sprawie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']Lubię psy oczywiście SWOJE :diabloti: ale nie daj boziu , żeby mi coś w okolicy ryj darło bez sensu.
Na szczęście w sąsiedztwie nie mam już psów :loveu: tam gdzie są poczwarki poniemieckie , które drą ryja ... u mnie nie słychać.[/QUOTE]

Dlatego ja Kocham moją wiochę u nas słychać tylko moje suki. A i to rzadko, bo im się nie chce drzeć ryja. Konie są głośniejsze-szczególnie jak się spóźniam z żarciem:diabloti:

[quote name='Tessi&Tola']ej! moje też miały taką fazę przed pierwszą cieczką, jak ktoś szedł pod płotem z psem to Tessi szczekała na niego tak jakoś... zachęcająco, załotnie? tak inaczej w kazdym razie, a durna Tolka darła japę po staremu... to Tessi się wkurzała, że ona jej ten podryw psuje i na nią pruła... nigdy się nie pogryzły, ale korekta była konkretna - nie tam żadne klik i po sprawie:evil_lol:[/QUOTE]

Proszę PANIOM! Ona walki psów urządza! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wpadam z rewizytą po raz pierwszy czeeeeeeść:loveu:

Świnki i tak wszytko przebiły!

Ja też po przeprowadzce, eleganckie blokowisko, same rasowce, yorki, buldożki itp więc ja wpadając z psem mordercą wywołałam ogólne "uwielbienie" wśród niepsiarzy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Wpadam z rewizytą po raz pierwszy czeeeeeeść:loveu:

Świnki i tak wszytko przebiły!

Ja też po przeprowadzce, eleganckie blokowisko, same rasowce, yorki, buldożki itp więc ja wpadając z psem mordercą wywołałam ogólne "uwielbienie" wśród niepsiarzy:cool3:[/QUOTE]

Uwielbiam te stwierdzenia typu " morderca" "pies cmentarny" "pani, pani, to on was w nocy pozagryza" :D Nasłuchałam się na temat rocisława :evil_lol:

[quote name='Angi']ej, ja chcem pooglądać łysole .. :lol:[/QUOTE]

To kup mi aparat :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Uwielbiam te stwierdzenia typu " morderca" "pies cmentarny" "pani, pani, to on was w nocy pozagryza" :D Nasłuchałam się na temat rocisława :evil_lol:
[/QUOTE]

Najlepsze i tak jest określenie "te psy", cholera wie o jakie chodzi ale wszystkie są agresywne i knują nocami jak nas zdominować i zjeść:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Najlepsze i tak jest określenie "te psy", cholera wie o jakie chodzi ale wszystkie są agresywne i knują nocami jak nas zdominować i zjeść:diabloti:[/QUOTE]


O to to właśnie :evil_lol: Mój to miał wśród przodków napoleona chyba...wieczną ochotę do bójek i chyba kompleks niższości :diabloti: To może faktycznie chciał zawładnąć światem :D

Angi-poczekaj na miocik, bedzie jakos na wakacje-mogę świniaka oddać w dobre ręce :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Heh mój rodzony ojciec ;) też mi z takim tekstem wyleciał na początku jak kupiłam Jariego, że "on TEMU psu nie ufa"... Teraz mu przeszło całe szczęście :lol:[/QUOTE]
mój miał to samo ... jak wzięłam Lalkę.
Wszystkie artykuły o pogryzieniach mi przesyłał. Wysyłał smsy w nocy , pytając czy żyje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']mój miał to samo ... jak wzięłam Lalkę.
[B]Wszystkie artykuły o pogryzieniach mi przesyłał[/B]. Wysyłał smsy w nocy , pytając czy żyje :diabloti:[/QUOTE]

Też to przechodziłam:evil_lol: "pies pogryzł dziecko?" "jaki pies?" "z tych takich agresywnych co ty masz"

Albo że zapewne wzięłam swojego psa ze schroniska bo nikt by takiego nie kupił przecież:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moi rodzice , po śmierci Harleya, myśleli ze u nas psa już nie będzie . Ozzy kupiony był w tajemnicy , właściwie wiedzieli tylko znajomi . Następnego dnia po przywiezieniu Ziutka do domu zaprosiliśmy dziadków ...szok był straszny ... bo to TA RASA ...teraz nie ma dnia by dziadek lub babcia nie pouczali ludzi że to nie asty są złe a ludzie , nie ominą na ulicy żadnego burka ale asta czy bulka to już zaczepić muszą . Ozzy wychwalany pod niebiosa . Nadmienię ze Rodzice mają 74i 76 lat :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Moi rodzice , po śmierci Harleya, myśleli ze u nas psa już nie będzie . Ozzy kupiony był w tajemnicy , właściwie wiedzieli tylko znajomi . Następnego dnia po przywiezieniu Ziutka do domu zaprosiliśmy dziadków ...szok był straszny ... bo to TA RASA ...teraz nie ma dnia by dziadek lub babcia nie pouczali ludzi że to nie asty są złe a ludzie , nie ominą na ulicy żadnego burka ale asta czy bulka to już zaczepić muszą . Ozzy wychwalany pod niebiosa . Nadmienię ze Rodzice mają 74i 76 lat :)[/QUOTE]

Moi rodzice mają fisia na punkcie psów takiego jak ja. Także na chwilę obecną mają spanielkę ( oh god why?) ale planują kolejnego, jak się psina zacznie starzeć-póki co 9 lat, ale nie widać ani po zachowaniu, ani wyglądzie.
Natomiast hitem była babcia mojego TZta, która naszego rotka zobaczyła i stwierdziła, że to labek. A my jej z błędu nie wyprowadzaliśmy :evilbat: Potem opierdzielała sąsiadki, że głupie bo się rodzinnego psa boją :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

to jak będzie czarna, to rezerwuję już teraz :evil_lol: mojej potrzebna kumpela, bo jak jest dłużej sama w pokoju to nic nie je :shake: ostatnio poszłam na noc do TŻ, zostawiłam jej full żarcia, to nawet nie tknęła. zjadła dopiero jak ją ponosiłam na rękach, rozpuszczony prosiak :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...