Jump to content
Dogomania

Rebus- łaciaty młodzieniec z mnóstwem pozytywnej energii ZNALAZŁ DOM!


Hmmm

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, ja nie wiem co z tymi ludźmi, jak mam psy, które się nie nadają to piszą ludzie, którzy szukają psa do sportów a jak już takie są to nagle wszyscy chcą spokojne :shake:
Rebus zdecydowanie jest kochany :loveu:, wita się z ludźmi jakby wszystkich znał całe życie ;). Wczoraj pierwszy raz wystawił brzuszek do głaskania i chyba mu się podobało;). Ciekawa jestem jego przeszłości, bo nie rozumiem jak można wychowywać psa, uczyć go, wkładać w to czas i wydaje się, że go kochać a potem tak po prostu wyrzucić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']A ja nie widzę filmiku :(.[/QUOTE]
kurcze wkleję link, może tak się uda :)

filmiki te same ale dodałam ja i koleżanka, może chociarz jeden się otworzy ;)
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=kNFHmJiPouc[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=TfzWO1xcHwk[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest _Kamila

Wesołych Świąt życzę wszystkim,a w szczególności Rebusowi :D Oby trafił do odpowiedniego domku :)
Jakby co Martyna, napisałam krótkie sprawozdanie z naszego wypadu do schronu na blogu ( link w buttonie) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Kamila']Wesołych Świąt życzę wszystkim,a w szczególności Rebusowi :D Oby trafił do odpowiedniego domku :)
Jakby co Martyna, napisałam krótkie sprawozdanie z naszego wypadu do schronu na blogu ( link w buttonie) :D[/QUOTE]
już czytałam :D

Link to comment
Share on other sites

Rebus na spacerach chce się przywitać z każdym spotkanym człowiekiem. Jak dzisiaj na przystanku zobaczył kobietę z dzieckiem to myślałam, że mi rękę urwie. Tak samo ciągnął do dwóch dziewczynek, chyba lubi dzieci :). Przekonał się dzisiaj do drugiego frisbee i od razu je przedziurawił :shake:, ale łapał ładnie :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam napisać wczoraj, ale dopiero teraz dotarłam do kompa ;).
Byłam w schronie jak Rebus szedł do domu. Myślę, że fajnie trafił :).
To była przemyślana decyzja, skonsultowana z rodziną, państwo przymierzali się do adopcji jakiś czas. Rebusa oglądali na stronie fundacji. Pani, która go adoptowała była bardzo dobrze zorientowana w umiejętnościach psiaka, wszystkie widziała na filmikach :).
Rebus będzie miał koleżankę rasy pekińczyk i kolegę kota (też z naszego schroniska). Na razie zamieszkał w mieszkaniu, ale za miesiąc przeprowadzi się do domu z ogrodem. Mieszkać oczywiście będzie w domu - żadnej budy czy kojca! Będzie chodził z panią na spacery i szalał w ogrodzie.
Z niecierpliwością czekam na fotki z nowego domku :)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...