Jump to content
Dogomania

Groźne psy - wchodzisz na własne ryzyko - czyli boxer Medor & senior Dinuś;))


Medorowa

Recommended Posts

[quote name='madzia i medor']Ach, na to czekałam, mniodek dla mych uszków:loveu: :loveu: Teraz mogę spokojnie oddalić się w objęcia Morfeusza:loveu: Dobranoc, do jutra:diabloti:[/quote]

dobranoc Madziuniu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Medorowa

    3199

  • Alicja

    1267

  • e.v.a

    1082

  • agbar

    520

Top Posters In This Topic

[quote name='Imbir1'][COLOR="Magenta"]rety:-o też się będę tak zachowywać???????[/COLOR]:cool3:
[COLOR="Red"]buuuuu i zostawia mnie tu samą:placz: wyrodna matka[/COLOR]:cool3:[/QUOTE]
[COLOR="Magenta"]Tak samo:grins::grins::grins: Przeca mówiłam, że odziedziczyłaś same super cechy (zresztą innych nie ma:niewiem:):diabloti: :diabloti:
[/COLOR]
[COLOR="Red"]Jeszcze nie idę, szukam jakiejś zabawki dla moich dzieciów[/COLOR]:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor'][COLOR=Magenta]Tak samo:grins::grins::grins: Przeca mówiłam, że odziedziczyłaś same super cechy (zresztą innych nie ma:niewiem:):diabloti: :diabloti:
[/COLOR]
[COLOR=Red]Jeszcze nie idę, szukam jakiejś zabawki dla moich dzieciów[/COLOR]:loveu: :loveu:[/quote]Ale mnie ten róż po oczach powalił:cool3:
chyba dwie zabawki....
ale mi się nie chce brać za robotę:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']Ale mnie ten róż po oczach powalił:cool3:
chyba dwie zabawki....
ale mi się nie chce brać za robotę:razz:[/QUOTE]
Jedną:razz: , niech się dzielą do cholery:diabloti:
Stwierdziłam, że nie kładę się już spać, bo potem bym wstać nie mogła:siara: Idę z psami, tylko, że nie wiem, czy pomysł spaceru o tej godzinie przypadnie im do gustu:siara::siara::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Jedną:razz: , niech się dzielą do cholery:diabloti:
Stwierdziłam, że nie kładę się już spać, bo potem bym wstać nie mogła:siara: Idę z psami, tylko, że nie wiem, czy pomysł spaceru o tej godzinie przypadnie im do gustu:siara::siara::diabloti:[/quote]kto to widział tak się sadyścić nad pieskami:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']Co do instruktora,hmmmmm rozcarowanie, a już chciałam pytac o namiary :diabloti:

Spacerek zawszze fajny, ale nie kiedy pada deszcz - u nas pogoda blehhh tylko na szybciutki :painting:[/QUOTE]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
U nas nie pada, ale pogoda i tak jest do bani;)
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi:cze Madziuniu:loveu::loveu::loveu:a co [U]poprzychlebiam[/U] się dziecku:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Czy Ty czegoś ode mnie oczekujesz:razz: :razz: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B]No jestem :)
Wybacz mi mła córciu że Cię mało odwiedzawszy ostatnio:loveu:, ale mamcia pracuje ciężko, sama w sumie nie wiem nad czym:niewiem: może mnie też nasza rodzinna choroba dopadła:cool3::evil_lol:
[/B][/QUOTE]
To jest uwarunkowane genetycznie, więc podejrzewam,że... tak:diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
U nas nie pada, ale pogoda i tak jest do bani;)

Czy Ty czegoś ode mnie oczekujesz:razz: :razz: :diabloti: :diabloti:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:niczego dziecko niczego .....ja juz tak na przyszłość , jak mnie starość zbije z nóg:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='madzia i medor']Lecę do Urzędu Pracy:angryy: Muszę się zgłosić, bo chcą mnie skreślić, za ,,ciągłe odmawianie ofert pracy":siara::siara::diabloti:
Jak ja nie lubię urzędów:placz: :placz: :placz: :placz:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:o masz ....pracować każą:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Lecę do Urzędu Pracy:angryy: Muszę się zgłosić, bo chcą mnie skreślić, za ,,ciągłe odmawianie ofert pracy":siara::siara::diabloti:
Jak ja nie lubię urzędów:placz: :placz: :placz: :placz:[/quote]

a oferty maja tak ciekawe, ze .....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:niczego dziecko niczego .....ja juz tak na przyszłość , jak mnie starość zbije z nóg:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:o masz ....pracować każą:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
A no każą:placz: :placz: Na dodatek byłam tam dwa razy i cały czas pełno osób/kolejka.... wiec polezę tam jutro:grins::grins:
[quote name='AgusiaTerierka']Nie wiedziałam, ze mam taaaką duuużą Rodzinę:evil_lol: ...[/QUOTE]
Bo wszyscy dogomaniacy, to jedna rodzina, starszy czy młodzy, chłopak czy dziewczyna... :cool1:
[quote name='caroolcia']a oferty maja tak ciekawe, ze .....:diabloti:[/QUOTE]
To prawda:mdleje::mdleje:
[quote name='Vectra']przybyłam natentychmiast do Cię :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE]
Natetychmiast się odmeldowuje, siostrzyczko:diabloti: :diabloti:
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hej heej heeeej witaj............
a co sie będę rozpisywać:eviltong:[/B][/COLOR][/QUOTE]
Jasne, putem ino paluchy bolą:diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...