Jump to content
Dogomania

Groźne psy - wchodzisz na własne ryzyko - czyli boxer Medor & senior Dinuś;))


Medorowa

Recommended Posts

  • Replies 11.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Medorowa

    3199

  • Alicja

    1267

  • e.v.a

    1082

  • agbar

    520

Top Posters In This Topic

[quote name='Rinuś'][I][B]Zdejmij temu psu te kolce! :diabloti::mad:[/B][/I][/QUOTE]

[quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Vectra']a ja chciałam napisać , by założyła mu jeszcze ze dwie , bo jedna to za mało :diabloti:[/QUOTE]

Czasami miałam ochotę naostrzyć te kolce:diabloti:
Teraz Maniuś już nie chodzi w kolczatce - fakt faktem, miałam nad nim lepszą panowanie, jak akurat miał ochotę zrobić komuś "bubu", ale stwierdziłam, że bardziej jednak ufam wytrzymałości/solidności, szerokiej obroży, dlatego też do niej wróciliśmy.
Ale bez obaw, wszystko moze się jeszcze zmienić:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a ja chciałam napisać , by założyła mu jeszcze ze dwie , bo jedna to za mało :diabloti:[/QUOTE]

[I][B]Nooo jedną na siebie, będzie pasować do psa :diabloti:[/B][/I]
[quote name='Medorowa']Czasami miałam ochotę naostrzyć te kolce:diabloti:
Teraz Maniuś już nie chodzi w kolczatce - fakt faktem, miałam nad nim lepszą panowanie, jak akurat miał ochotę zrobić komuś "bubu", ale stwierdziłam, że bardziej jednak ufam wytrzymałości/solidności, szerokiej obroży, dlatego też do niej wróciliśmy.
Ale bez obaw, wszystko moze się jeszcze zmienić:diabloti:[/QUOTE]

[I][B]No tak, kobieta zmienną jest :diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Nooo jedną na siebie, będzie pasować do psa :diabloti:[/B][/I]


[I][B]No tak, kobieta zmienną jest :diabloti:[/B][/I][/QUOTE]
Taa, to by pasowało, kajdan na szyi, obok pitbull i jestem cool:sg168::diabloti:


Maniuś ma pchły:crazyeye: Kurcze, jest tylko jedna sposobność, gdzie mógł je załapać - suczka sąsiadów, która całymi dniami biega sama, i którą, jako jedną z niewielu, a raczej z dwóch psów:evil_lol: Maniek toleruje:roll:
12 lipca zaaplikowałam mu kropelki przeciw kleszczom, to kuźwa przed pchłami chyba też powinno chronić??:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

To nie Maniuś złapał pchły , to one złapały Maniusia :diabloti:
a pchła to jest takie dziwadło , że niekoniecznie musi przechodzić ze zwierzaka na zwierzaka , potrafią latami się ukrywać prawie nieżywe gdzieś tam i czekać na tego jedynego cudownego żywiciela i odkryły Maniusia ... no bo i duży i zdrowy i dobrze odżywiony - knajpa że hej

Link to comment
Share on other sites

Ozzy też raz łapnął ...na korytarzu :roll:...od psa takiej menelicy (menelica szła z psem przed nami , my za nią i widziałam moment jak na Ozzyego grzbiecie znalazła się pchła ), zrobiliśmy zadyme , z psem się więcej u koleżaneczki nie pokazała i pcheł więcej nie było .
Co do kolczaty , Ozzy też nosił i głowa mu się od tego nie zmniejszyła czyli powietrze nie uszło:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']To nie Maniuś złapał pchły , to one złapały Maniusia :diabloti:
a pchła to jest takie dziwadło , że niekoniecznie musi przechodzić ze zwierzaka na zwierzaka , potrafią latami się ukrywać prawie nieżywe gdzieś tam i czekać na tego jedynego cudownego żywiciela i odkryły Maniusia ... no bo i duży i zdrowy i dobrze odżywiony - knajpa że hej[/QUOTE]
Ja nie wiedziałam, że to "cuś" tak może:roll:
Ja im kurna dopiero zrobię knajpe, że hej:evil_lol:
[quote name='Alicja']Ozzy też raz łapnął ...na korytarzu :roll:...od psa takiej menelicy (menelica szła z psem przed nami , my za nią i widziałam moment jak na Ozzyego grzbiecie znalazła się pchła ), zrobiliśmy zadyme , z psem się więcej u koleżaneczki nie pokazała i pcheł więcej nie było .
Co do kolczaty , Ozzy też nosił i głowa mu się od tego nie zmniejszyła czyli powietrze nie uszło:lol:[/QUOTE]
No właśnie, u nas jest tak, że suczka, o której wspominalam mieszka na tym samym podwórku co my i zawsze biega "samopas", a że Maila uwielbia - zresztą jak wszystkie psy - to od razu jest koło niego. Mnie to z jednej strony cieszy, bo Mailo chociaż ma kontakt z innym psem.

Co do kolczatki, przestalam ją zakładać nie z tego względu, że będę słyszeć jaką to okropną właścicielką jestem, jak to bardzo krzywdzę kundla, ale dlatego, że naprawdę pewniejsza jestem wytrzymałości szerokiej i mocnej obroży:p
Haha w ogóle to byłam pewna, że zaraz się zlecą harcerzyki i zaczną mnie oczerniać, że pieska katuję kolczatką, a tu taki zawód:-(:evil_lol:
[quote name='Rinuś'][I][B]Ja ostatnio miałam wrażenie, że widziałam pchlę na sobie...ale zniknęła i już nigdy więcej się nie pojawiła :diabloti:[/B][/I][/QUOTE]
Przyznaj się, co jej zrobiłaś:roll:
:diabloti:
[quote name='Patik']Kubuś ostatnio po swojej wycieczce do suczki:mad: złapał pchełki,ale była kąpiel i pchełki zniknęły ,do tego kropelki oczywiście( choć miał obrożę;/)[/QUOTE]
My od wczoraj wybieramy się do weta po kropelki, ale moje lenistwo jest silniejsze:roll:
Znając życie, dzisiaj też nie pójdę, bo jakos mi nie po drodze:oops:


Dzień Dobry i udanego weekendu życzymy robaczki:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

ja i tak nigdy nie pojmę , co jest takiego strasznego w kolczatce .... że taka na to nagonka :evil_lol:

ostatnio na fejsbuku były takie foty , kolczatka , potem pies w kolczatce , a kolejna fota to pies z dziurami dookoła szyi , że niby po kolczatce.
Ja mam taki pokopany umysł , że jakoś tak realnie i racjonalnie oglądam takie rzeczy i za cholerę ten pies nie miał szans mieć dziur od kolczatki używanej na spacerach. Jak by psem nie szarpał , to kolczatka nie jest w stanie zrobić takich dziur i już ... ale lamenty tam były pod tymi fociami :shake:

no ale tak działa "marketing" ludzie mają widzieć tylko to co jest na zdjęciu , bez zastanowienia czy to jest serio to co widzą ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ja i tak nigdy nie pojmę , co jest takiego strasznego w kolczatce .... że taka na to nagonka :evil_lol:

ostatnio na fejsbuku były takie foty , kolczatka , potem pies w kolczatce , a kolejna fota to pies z dziurami dookoła szyi , że niby po kolczatce.
Ja mam taki pokopany umysł , że jakoś tak realnie i racjonalnie oglądam takie rzeczy i za cholerę ten pies nie miał szans mieć dziur od kolczatki używanej na spacerach. Jak by psem nie szarpał , to kolczatka nie jest w stanie zrobić takich dziur i już ... ale lamenty tam były pod tymi fociami :shake:

no ale tak działa "marketing" ludzie mają widzieć tylko to co jest na zdjęciu , bez zastanowienia czy to jest serio to co widzą ....[/QUOTE]
Dokładnie. Maniuś czasami - można powiedzieć - że wręcz wisiał na tej kolczatce - czyli z tego wynika, że powinna mu się wbić w szyję i zrobić ogromne dziury - a jakoś pijąc wodę nie zauważyłam żeby mu mu szyja przeciekała;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Ja nie wiedziałam, że to "cuś" tak może:roll:
Ja im kurna dopiero zrobię knajpe, że hej:evil_lol:

No właśnie, u nas jest tak, że suczka, o której wspominalam mieszka na tym samym podwórku co my i zawsze biega "samopas", a że Maila uwielbia - zresztą jak wszystkie psy - to od razu jest koło niego. Mnie to z jednej strony cieszy, bo Mailo chociaż ma kontakt z innym psem.

Co do kolczatki, przestalam ją zakładać nie z tego względu, że będę słyszeć jaką to okropną właścicielką jestem, jak to bardzo krzywdzę kundla, ale dlatego, że naprawdę pewniejsza jestem wytrzymałości szerokiej i mocnej obroży:p
Haha w ogóle to byłam pewna, że zaraz się zlecą harcerzyki i zaczną mnie oczerniać, że pieska katuję kolczatką, a tu taki zawód:-(:evil_lol:

Przyznaj się, co jej zrobiłaś:roll:
:diabloti:

My od wczoraj wybieramy się do weta po kropelki, ale moje lenistwo jest silniejsze:roll:
Znając życie, dzisiaj też nie pójdę, bo jakos mi nie po drodze:oops:


Dzień Dobry i udanego weekendu życzymy robaczki:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

weź i zakrop moze jakims tanim badziejstwem tą sunię

to ty kochana nie wiesz ze na dogo trzeba kupowac obroże za min. 50 zeta i na każdy dzien tygodnia inną :shock:

[quote name='Vectra']ja i tak nigdy nie pojmę , co jest takiego strasznego w kolczatce .... że taka na to nagonka :evil_lol:

ostatnio na fejsbuku były takie foty , kolczatka , potem pies w kolczatce , a kolejna fota to pies z dziurami dookoła szyi , że niby po kolczatce.
Ja mam taki pokopany umysł , że jakoś tak realnie i racjonalnie oglądam takie rzeczy i za cholerę ten pies nie miał szans mieć dziur od kolczatki używanej na spacerach. Jak by psem nie szarpał , to kolczatka nie jest w stanie zrobić takich dziur i już ... ale lamenty tam były pod tymi fociami :shake:

no ale tak działa "marketing" ludzie mają widzieć tylko to co jest na zdjęciu , bez zastanowienia czy to jest serio to co widzą ....[/QUOTE]

FotoSzop :grins: wszystko zniesie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']weź i zakrop moze jakims tanim badziejstwem tą sunię

to ty kochana nie wiesz ze na dogo trzeba kupowac obroże za min. 50 zeta i na każdy dzien tygodnia inną :shock:



FotoSzop :grins: wszystko zniesie[/QUOTE]
Oni ją czymś tam zabezpieczają, kiedyś z nimi rozmawiałam i mówiłam, że te preparaty z zoologicznego są zazwyczaj gówno warte.

Haha wstyd się przyznać, ale miałam tak z Medorem:oops::evil_lol:
Nawet kiedyś Iza od Fidela jak zobaczyła na jakiej smyczy idzie Mailo (wtedy miał jeszcze etap gryzienia i szarpania wszystkiego) zapytała : "Gdzie się podziały te piękne smycze, które mial Medor":evil_lol:
[quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko,i miłej niedzieli życzymy:)[/QUOTE]
Dziękujemy i nawzajem;)



Mam kaca
STOP
Nigdy więcej nie ruszę alkoholu (a bynajmniej przez najbliższy czas):evil_lol:
STOP

Wracam do łóżka
STOP

Miłej niedzieli
STOP.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']hahaha też kupowałaś psu oblyczki na pokaz :lol:[/QUOTE]
Haha, może nie tyle co na pokaz, ale miałam "obsesje" na punkcie obroży i smyczy z Rogz'a;)
[quote name='Kaaasia'][URL]http://img708.imageshack.us/img708/6598/dsc00085td.jpg[/URL] Taki niewinny pieseczek a złe ludzie go w kolcach prowadzają :evil_lol:

Miłego poniedziałku :smile:[/QUOTE]
To fakt, czasami potrafi zrobić taką minę, że wyglada jak aniołek;):loveu:

Dziękujemy i nawzajem:)



Dzień dobry:)
Dziś już czuję się w 100% dobrze:megagrin:
Wczoraj, pomimo niemiłosiernego kaca i tak wybrałam sie z Mailem na 1.5 godzinny spacer i stwierdzam z ręką na sercu, że ruch to chyba jedno z lepszych lekarstw na tego "typu" dolegliwości:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']



Dzień dobry:)
Dziś już czuję się w 100% dobrze:megagrin:
Wczoraj, pomimo niemiłosiernego kaca i tak wybrałam sie z Mailem na 1.5 godzinny spacer i stwierdzam z ręką na sercu, że ruch to chyba jedno z lepszych lekarstw na tego "typu" dolegliwości:evil_lol:[/QUOTE]

dobrze wiedzieć,w razie czego:lol:

Link to comment
Share on other sites

Doberek kochani;):loveu:
My juz dawno po długim spacerku, Maniuś najedzony, zmeczony i szczęśliwy śpi, a ja popijając kawkę, szukam sposobu, jak prawidłowo pielęgnować 'Anturium', bo mi biedna zaczyna marnieć w oczach:shake:
Oczywiście na kwiatach, roślinach w ogóle sie nie znam i dlatego jest taki efekt, jaki jest.

Czy ktoś, ktokolwiek może mi zdradzić sekret, jak się zmienia tytuł galerii??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']wchodzisz w 1 post - edycja- zaawansowana edycja i tam masz tytuł:)
na roślinach się nie znam.[/QUOTE]
Dziękować bardzo:modla:
[quote name='Alicja']oj na kwiatkach to ja się też nie znam ....[/QUOTE]
Dzięki Bogu za internet:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...