Jump to content
Dogomania

Groźne psy - wchodzisz na własne ryzyko - czyli boxer Medor & senior Dinuś;))


Medorowa

Recommended Posts

[quote name='madzia i medor']Wcale nie aż taki dobry, głowa mnie tak napindala, że mam wrażenie, jakby czacha miała mi zaraz pęknąć... :mdleje: śpiąca jestem :mdleje: i w ogóle do dupy:mdleje: A tak poza tym wszystko okei:diabloti:
[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak mnie bolał ząb wyrwałam:roll::roll:..... kolejne 30 też :roll::oops:

a ból głowicy twej to kara za pijeństwo bezemnie:loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Medorowa

    3199

  • Alicja

    1267

  • e.v.a

    1082

  • agbar

    520

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia i medor']Smacznego:loveu::loveu: Ale powiedz, musiałaś narobić mi smaka??:diabloti::diabloti:
[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:ale ja jadłam obiadek ..jak ty miałaś przerwe śniadaniową:p
a jak głodna to oć .....poczęstuję :razz:
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']paluszka:loveu:[/quote]
Dupuszka:diabloti:
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak mnie bolał ząb wyrwałam:roll::roll:..... kolejne 30 też :roll::oops:

a ból głowicy twej to kara za pijeństwo bezemnie:loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Myślisz, że jak wyrwę, to też mi odrośnie ze 30 raza:multi::multi::multi::cool3:

Ja nie pijam, ja siem brzydzem alkoholem:roll::diabloti::diabloti::diabloti:
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:ale ja jadłam obiadek ..jak ty miałaś przerwe śniadaniową:p
a jak głodna to oć .....poczęstuję :razz:
[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
A no głodna, głodna, bo remoncik w domku mam i nie mam się jak do kuchni w chwili obecnej dostać:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:ale ja jadłam obiadek ..jak ty miałaś przerwe śniadaniową:p
a jak głodna to oć .....poczęstuję :razz:
[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz qrde... zapomniałam znowu zjeść... śniadanie..... :wallbash::wallbash:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='madzia i medor']
Myślisz, że jak wyrwę, to też mi odrośnie ze 30 raza:multi::multi::multi::cool3:

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]nie wiem na pewno, ale warto zaryzykować :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Ja nie pijam, ja siem brzydzem alkoholem:roll::diabloti::diabloti::diabloti:
[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja tyż sie brzydze... "alkohol mój wróg- trza lać go w pysk" ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']

A no głodna, głodna, bo remoncik w domku mam i nie mam się jak do kuchni w chwili obecnej dostać:roll::roll:[/quote]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz qrde... zapomniałam znowu zjeść... śniadanie..... :wallbash::wallbash:[/B][/COLOR][/FONT]

[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:poćcie ja was podkarmię ...;)[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]1.osz qrde... zapomniałam znowu zjeść... śniadanie..... :wallbash::wallbash:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]2.nie wiem na pewno, ale warto zaryzykować :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]3ja tyż sie brzydze... "alkohol mój wróg- trza lać go w pysk" ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
1. Ja otym jakoś nigdy nie potrafię zapomnieć, mimo najszerszych chęci:evil_lol::evil_lol:
2. Skoro tak twierdzisz, to spróbuję, przecież nie mogłabyś życzyć mi źle:cool1::diabloti:
3. O żesz jak w pysk, to w pysk, ino dużzzzzzzzzzzzzzo;) Widać ześ Ty z Tych:loveu::loveu:
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:poćcie ja was podkarmię ...;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
:multi::multi: Siuper hiuper odlotowo( :niewiem: ):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hugo-Kochaś']Poczytałam se;)

przyjde POOGLĄDAĆ!!![/quote]
Ale że niby co chcesz oglądać:hmmmm::hmmmm::niewiem::evil_lol:

Idę na spacer...
idę na spacer...
idę na spacer ...
idę na spacer.... powtarzam tak chyba już od dwóch godzin:mdleje::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']
Idę na spacer...
idę na spacer...
idę na spacer ...
idę na spacer.... powtarzam tak chyba już od dwóch godzin:mdleje::diabloti:[/quote]
I jeszcze sobie pewnie z dwie popowtarzasz:eviltong: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiłi']I jeszcze sobie pewnie z dwie popowtarzasz:eviltong: :diabloti:[/quote]
Nie poszłam w końcu, ale zaczął padać deszcz... jednak nie zrezygnowałam i szłam dzielnie dalej... Medor spotkała swego koompla Dropsa:razz: 17 miesięcznego dobka:loveu::loveu:, o którym zaraz więcej:shake:
[quote name='Gonitwa']Witanko ;)[/quote]
Hejo:p:p
[quote name='Agnieszka PPP']Witamy się:p Buziolki dla Medka od Almuchy:eviltong: :eviltong:[/quote]
Medziu odsyła buziola;):loveu:
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)byłas na spacerku..................:loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
Byłam:loveu::loveu::loveu: Inaczej mam wyrzuty sumienia:oops:
[quote name='Gonitwa']poszła i się zgubiła?[/quote]
Pojawiam się i znikam, ... [COLOR=Yellow]i znikam, i znikam , mam na Twym punkcie bzika, mam bzika <-- bosshhhh kolejna piosenka wkręciła się w mój zwichrowany musk:shake::shake:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']Helloł:multi::multi::multi::multi:
widzę, że tutaj też Tigrowa z Tyśkową nieźle porządziły:cool3::cool3::cool3::cool3:[/quote]
:evil_lol::evil_lol: Jak wszędzie;):evil_lol:
[quote name='paula_z']Cześć Madzia :multi: Jak główka? :glaszcze:[/quote]
Już dobrze:calus::calus:



Wracając do dobka, którego spotkaliśmy.... a więc jest do oddania... właścicielka wyjechała do Niemiec i jak mówiła mi dzisiaj, myślała, że wróci szybko, co się okazało, jest zmuszona zostać na stałe, a psa ze sobą zabrać nie może ... Ja tego nie komentuję, bo nigdy nie wiadomo przed jakim wyborem/sytuacją postawi nas życie...

Piesek ma 17 miesięcy, jest bardzo żywiołowy, przyjazny, ma nie kopiowane uszy, ogonek również długi, bardzo duży:crazyeye::crazyeye:(pies, nie ogonek :evil_lol:):loveu: Ale piękny:loveu:
Wymaga jednak pracy, nie należy do psów zbyt posłusznych, a raczej nie był odpowiednnio uczony, by takim psem się stać;)
Jeśli macie jakiś dobry dom na oku, dajcie cynka...;):loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']:evil_lol::evil_lol: Jak wszędzie;):evil_lol:

Już dobrze:calus::calus:



Wracając do dobka, którego spotkaliśmy.... a więc jest do oddania... właścicielka wyjechała do Niemiec i jak mówiła mi dzisiaj, myślała, że wróci szybko, co się okazało, jest zmuszona zostać na stałe, a psa ze sobą zabrać nie może ... Ja tego nie komentuję, bo nigdy nie wiadomo przed jakim wyborem/sytuacją postawi nas życie...

Piesek ma 17 miesięcy, jest bardzo żywiołowy, przyjazny, ma nie kopiowane uszy, ogonek również długi, bardzo duży:crazyeye::crazyeye:(pies, nie ogonek :evil_lol:):loveu: Ale piękny:loveu:
Wymaga jednak pracy, nie należy do psów zbyt posłusznych, a raczej nie był odpowiednnio uczony, by takim psem się stać;)
Jeśli macie jakiś dobry dom na oku, dajcie cynka...;):loveu::loveu::loveu:[/quote]
No oby cierpliwy domek się znalazł :loveu:

cześć , nudno mi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']daj go na nadzieje dobermana;)[/quote]
Myślałam już nad tym, ale nie będę miała na razie kontaktu z jego właścicielką, więc ciężko będzie mi cokolwiek konkretnego powiedzieć, ( jutro znowu wyjeżdża, pies ma zostać z jej bratem )
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)...pojawiam się .....
i ....
znikam........................................;)
[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Mam na Twym punkcie bzika:loveu::loveu:
[quote name='Vectra']No oby cierpliwy domek się znalazł :loveu:

cześć , nudno mi :diabloti:[/quote]
:kciuki::kciuki::kciuki:

NUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaa:evil_lol::evil_lol: Ziewammmmmmmmmmm:evil_lol: idę spać:cool1:
[quote name='teqquila']Witaj Madziarka :evil_lol: :evil_lol: biedny dobek :) Madzia juz wiemy z kim na te spacery chodzisz :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Buhahahaaaa:evil_lol::evil_lol: Nie, nie kochana:evil_lol:
Ten dobek, o którym myślisz jest jeszcze za malutki na dalekie wyprawy, spotykają się z Medorkiem codziennie na podwórku:loveu::cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...