Jump to content
Dogomania

Perła- już w nowym domu


Cudak

Recommended Posts

Jeśli dobrze liczę to:

[INDENT] [B][COLOR=#b22222]ROZLICZENIE
[/COLOR]


Wpłaty na konto Fundacji dla Zwierząt Hałabajówka, która udostępniła konto do wpłat na Perełkę:[/B]

230 zł z bazarku [B]beataczl[/B]
10 zł od [B]Rity91[/B] (stała deklaracja I)
20,20 zł, które zostało na moim koncie po zakupie karmy i szczepieniu (od Enigmy79, Rity91 i Kundelkowej Skarbonki)
35 zł z mojego bazarku miskowego
50 zł - [B]Olena84[/B]
25 zł - [B]Ulka18 [/B]
______________
370,20 zł

[B]
wydatki:[/B]
I miesiąc PDT (od 22.01 do 22.02): worek karmy Bosch + 200 zł

________________________________________

pozostało w skarbonce Perełki 170,20 zł





(moje konto - styczeń 2013):

[B]Enigma79[/B] 20 zł (doszła wpłata)
[B]Rita91[/B] 10 zł (doszła wpłata)
[B]Kundelkowa Skarbonka[/B] 150 zł (na karmę i szczepienia)

wydatki:
szczepienie [URL="http://imageshack.us/a/img252/1745/p1140673m.jpg"](wścieklizna + choroby wirusowe)[/URL] [B]60 zł[/B], 8/01/2013
karma Bosch Light 12,5 kg [B]99,80 zł [/B](zamówiona 13.01.2013)
__________________________
pozostało: 20,20 zł (przelane 24.01.2013 na konto Fundacji)



Bardzo dziękuję za wpłaty na utrzymanie Perełki w PDT :smile:



+ 10 zł od Rita91, które wpłynęło na moje konto.
Na miesiąc potrzebujemy 300 zł, mamy 180 zł, więc sporo brakuje...


[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Jeśli dobrze liczę to:

[INDENT] [B][COLOR=#b22222]ROZLICZENIE
[/COLOR]


Wpłaty na konto Fundacji dla Zwierząt Hałabajówka, która udostępniła konto do wpłat na Perełkę:[/B]

230 zł z bazarku [B]beataczl[/B]
10 zł od [B]Rity91[/B] (stała deklaracja I)
20,20 zł, które zostało na moim koncie po zakupie karmy i szczepieniu (od Enigmy79, Rity91 i Kundelkowej Skarbonki)
35 zł z mojego bazarku miskowego
50 zł - [B]Olena84[/B]
25 zł - [B]Ulka18 [/B]
______________
370,20 zł

[B]
wydatki:[/B]
I miesiąc PDT (od 22.01 do 22.02): worek karmy Bosch + 200 zł

________________________________________

pozostało w skarbonce Perełki 170,20 zł





(moje konto - styczeń 2013):

[B]Enigma79[/B] 20 zł (doszła wpłata)
[B]Rita91[/B] 10 zł (doszła wpłata)
[B]Kundelkowa Skarbonka[/B] 150 zł (na karmę i szczepienia)

wydatki:
szczepienie [URL="http://imageshack.us/a/img252/1745/p1140673m.jpg"](wścieklizna + choroby wirusowe)[/URL] [B]60 zł[/B], 8/01/2013
karma Bosch Light 12,5 kg [B]99,80 zł [/B](zamówiona 13.01.2013)
__________________________
pozostało: 20,20 zł (przelane 24.01.2013 na konto Fundacji)



Bardzo dziękuję za wpłaty na utrzymanie Perełki w PDT :smile:



+ 10 zł od Rita91, które wpłynęło na moje konto.
Na miesiąc potrzebujemy 300 zł, mamy 180 zł, więc sporo brakuje...


[/INDENT]
[/QUOTE]

A no czasu właśnie nie ma na nic a jeszcze się mój prywatny przychówek powiększył ehhh...Cudak czy wszystkie wpłaty na konto fundacji potweirdziłam czy trzeba coś sprawdzić ?

Pewnie że jest postęp daje się glaskać i na ciastko przychodz :) tylko ciągle szczeka i szczeka i nie wiem co z tym zrobić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Czyli niby jest na plus ale dzieki bazarkowi, a jak w przyszlym miesiacu bazarku nie bedzie to zrobi sie minus:([/QUOTE]

Dokładnie :(

[B]Hałabajówka[/B], sprawdź konto, jak będziesz miała chwilkę, bo [B]Ladymonia0610 [/B]deklarowała stałe wpłaty 10 zł.

A z tym szczekaniem - może zmęczyć ją trzeba? Potrafi aportować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Dokładnie :(

[B]Hałabajówka[/B], sprawdź konto, jak będziesz miała chwilkę, bo [B]Ladymonia0610 [/B]deklarowała stałe wpłaty 10 zł.

A z tym szczekaniem - może zmęczyć ją trzeba? Potrafi aportować?[/QUOTE]

Sprawdziłam nie mam takiej wpłaty.
Nie umie aportować, mi tam nie przeszkadza że szczeka :)

Link to comment
Share on other sites

Cudak myślę na d tekstem do ogłoszenia Perełki i ooooo dooopa jestem totalne beztalencie w tym temacie :(

Bardzo potrzebuję wsparcia w zakupie słomy...miałam mieć słomę od sąsiada ale spalił się doszczętnie nawet było to w gazetach....sam ma zwierzęta i musi kupować teraz słomę, a nam się kończy zapas z lata zostało może na 3 tygodnie do ścielenia kojców i bud :( tona słomy kosztuje ok 240zł plus koszta transportu :( a do następnych żniw potrzebujemy ok 2,5tony :(

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Cudak myślę na d tekstem do ogłoszenia Perełki i ooooo dooopa jestem totalne beztalencie w tym temacie :(
[/QUOTE]

Ja napiszę tekst, ale napisz coś o niej, jak się zachowuje, czy może mieszkać z dziecmi, psami, kotami...?

Brzuch jej nie rośnie? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ja tam oddalam dla ciiotki swoj 1 % (wiem, ze nieladnie sie chwalic...:oops:) ale polecam wszystkim![/QUOTE]

Jak to oddałaś...powiedzieli mi żebym mogła dostać 1% fundacja musi działać dwa lata aby dostała status organizacji pożytku publicznego...


A ja nie mam dzieci więc nie wiem jak ona z dziećmi, na koty się jakoś specjalnie nie sadzi...nie rośnie :)

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Jak to oddałaś...powiedzieli mi żebym mogła dostać 1% fundacja musi działać dwa lata aby dostała status organizacji pożytku publicznego...


A ja nie mam dzieci więc nie wiem jak ona z dziećmi, na koty się jakoś specjalnie nie sadzi...nie rośnie :)[/QUOTE]
Mi w urzedzie nic nie mowili....:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']A sprawdziłaś numer KRS na liście uprawnionych OPP? Urząd tego nie sprawdza od ręki i jak Hałabajówka napisała, ze nie ma na razie prawa do 1% to rzeczywiście go nie ma :shake:.[/QUOTE]

Każde stowarzyszenie i fundacja itp musi działać 2 lata żeby być organizacją pożyku publicznego i dopiero wedy może dostać 1% :( takie są przepisy niestety ale za dwa lata się upomnę :)

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Dużo. Ostatnio za małe sunie płaciłam po 150 zł.[/QUOTE]

Wiem ze dużo :( najlepsze jest to ze w Koszalinie ani jeden wet nie przystąpił do akcji sterylizacja marcowa... zważyłam dzisiaj Perelke bo robaki trujemy :) i nie ma więcej niż 20kg wiec pewnie będzie za nią 250zl. A co najlepsze to nie jest najwyższa cena jaka chcą w koszalińskich lecznicach... a mam a oprócz naszej laski mam w tym roku na ta chwile 9 zwierzaków do kastracji/sterylizacji w tym Zdrapke bo właśnie rujkę dostała :mad:

Wiem ze w mniejszych miejscowościach mona duża sukę za 160zl ciachnąć. Jest ktoś z okolic Koszalina i ma sprawdzonego weta do srterylek za rozsądna cenę?

Link to comment
Share on other sites

Przy takiej ilości musisz się targować ;)

Ja w tym samym mieście, co płaciłam 150 zł, wcześniej (w innej lecznicy) zapłaciłam za sterylkę małej suni 240 zł :angryy:
U nas na miejscu (w wiejskiej lecznicy) ceny sterylek od 200 zł za małe sunie, za to za kotki bezdomne liczą 80 zł (chyba, że aborcja, to wtedy +40 zł).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...