Jump to content
Dogomania

Perła- już w nowym domu


Cudak

Recommended Posts

[quote name='mdk8']no mnie nie zaprosiłaś:mad: ale wpraszam się sama:evil_lol: wpłacę na Perełkę na konto Hałabajówki jak będę robić przelew na dwa inne psiaki, które też są u Niej.[/QUOTE]

Daj znać, jak wpłacisz, to dopiszę do rozliczenia :)

[B]Za 4 dni minie kolejny miesiąc, a zamiast 300 zł, na koncie Perły 34,70zł[/B] :(((( Bardzo proszę o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam poszło...właśnie rozgryzłam bardzo skomplikowany tytuł przelewu :)

Nie ukrywam że przydałoby by się trochę grosza bo kończy się mięso dla nicponi i zaraz będę musiała zapłacić za dostawę a teraz jeszcze okres odkleszczeń i sterylek i kastracji...załamka

A właśnie już możemy ciachać Perlisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Potwierdzam poszło...właśnie rozgryzłam bardzo skomplikowany tytuł przelewu :)

Nie ukrywam że przydałoby by się trochę grosza bo kończy się mięso dla nicponi i zaraz będę musiała zapłacić za dostawę a teraz jeszcze okres odkleszczeń i sterylek i kastracji...załamka

A właśnie już możemy ciachać Perlisko.[/QUOTE]


starałam się wpisać zrozumiale:lol: dwa psiaki są stałe a reszta od czasu do czasu w zależności od stanu konta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Potwierdzam poszło...właśnie rozgryzłam bardzo skomplikowany tytuł przelewu :)

Nie ukrywam że przydałoby by się trochę grosza bo kończy się mięso dla nicponi i zaraz będę musiała zapłacić za dostawę a teraz jeszcze okres odkleszczeń i sterylek i kastracji...załamka

A właśnie już możemy ciachać Perlisko.[/QUOTE]
Bazarek w trakcie rozliczania na Perłę, ale też za mało do 300 zł, więc bardzo prosimy o wsparcie....

Super, że można ciachać, mam nadzieję, że uda się z AS to załatwić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']A stać nas na ciachanie:(? , dosle jeszcze cos w tym miesiacu[/QUOTE]

Nie stać, bo i dług za hotelik mamy :( ale [B]magdola[/B] załatwiała z Akcji Sterylizacji sterylkę dla Perły, tylko musieliśmy z tym czekać, az się ociepli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Czy Perła ma wydarzenie na fb? Może tam znajdzie więcej sponsorów???[/QUOTE]

Ma:

[url]https://www.facebook.com/events/125965104252827/[/url]

ale tylko 33 osoby wzięły udział w wydarzeniu :( Perla jest bezpieczna, nic jej nie grozi, więc ludzie nawet uwagi nie zwracają na takie wydarzenie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']Kurcze ciężka sytuacja.... faktycznie ludzie myślą, że Perła zdrowa, bezpieczna to po co ją sponsorować. Mógłby się w końcu jakiś domek odezwać chętny na Perłę....[/QUOTE]

Czekam na to z niecierpliwością... :( ale ZERO telefonów w jej sprawie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Ma:

[URL]https://www.facebook.com/events/125965104252827/[/URL]

ale tylko 33 osoby wzięły udział w wydarzeniu :( Perla jest bezpieczna, nic jej nie grozi, więc ludzie nawet uwagi nie zwracają na takie wydarzenie :([/QUOTE]

dolaczam i tez bede udostepniac..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']wplacilam dzis kwote 36,50 zl z bazarku na Urgo i Perelke /przez UP bo nie mam swojego konta w banku
prosze o potwierdzenie jak juz dojda na konto :)

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240623-ROZLICZAMY!-na-chorego-Urgo-i-Perłę-której-brakuje-deklaracji-RÓŻNOŚCI-do-10-03/page26"]ROZLICZAMY! na chorego Urgo i Perłę, której brakuje deklaracji RÓŻNOŚCI do 10.03[/URL][/B]

[/QUOTE]

[B]Hałabajówka[/B], jak wpłata dojdzie, to bardzo będę wdzięczna za potwierdzenie na bazarku, żeby już go rozliczyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Ma:

[URL]https://www.facebook.com/events/125965104252827/[/URL]

ale tylko 33 osoby wzięły udział w wydarzeniu :( Perla jest bezpieczna, nic jej nie grozi, więc ludzie nawet uwagi nie zwracają na takie wydarzenie :([/QUOTE]

Cudak, to może trzeba zrobić bardziej dramatycznie? że np. grozi jej usunięcie z hotelu i trafienie do schroniska? Widocznie inaczej się nie da :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Cudak, to może trzeba zrobić bardziej dramatycznie? że np. grozi jej usunięcie z hotelu i trafienie do schroniska? Widocznie inaczej się nie da :/[/QUOTE]
Jak tak dalej pójdzie (brak deklaracji, jak i widoków na nowy dom), to naprawdę trzeba będzie coś wymyślić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']kurcze na watku Urgo juz dawno jest wplata, Hałabajówko sprawdz prosze konto bo zaczynam sie martwic...[/QUOTE]

Pewnie że przyszła...mi trzeba po 10 razy przypominać bo nie pamiętam o wszystkim BARDZO PRZEPRASZAM
Cena sterylki 300zł tam gdzie ja robię w Koszalinie. W Białogardzie jest drożej bo ja za sukę do 10kg płacę 250zl a w Białogardzie kosztuje 335zł...dlatego jeżdżę do Koszalina na zabiegi choć do Białogardu mam bliżej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...