Jump to content
Dogomania

Perła- już w nowym domu


Cudak

Recommended Posts

[quote name='magdola'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238887-Wszyscy-stwórzmy-wiersz-niech-inni-zobaczą-poczują-przeczytają-do-30-01-2013r?p=20302085#post20302085[/URL]



Kto chce być poetą? [B]katlis[/B] wierzę w Ciebie...:P[/QUOTE]
ja hahhahaha
nie dziękuję
rymy to nie moja działka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']trzymam kciuki za jutro :-)
z bazarku jest 140 zl. /czekam na 2 wplaty jeszcze i przelewam-do Kogo?
napiszcie mi na PW konto skarbnika.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy!
Z bazarku to już chyba na konto Fundacji [B]Hałabajówki, [/B]które użyczyła dla Perełki:
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Fundacja dla zwierząt Hałabajówka [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]78-200 Białogard [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]03 1020 2791 0000 7902 0200 4703[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]w tytule koniecznie - [/FONT][/COLOR][B]darowizna Perełka i nick z dogo[/B]

Tylko nie wiem, czy na transport też na to konto, czy na prywatne, bo wydatek nie będzie typowo "zwierzęcy" - paliwo.
Plany się zmieniły i zwierzaki mają dziś w nocy jechać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Bardzo dziękujemy!
Z bazarku to już chyba na konto Fundacji [B]Hałabajówki, [/B]które użyczyła dla Perełki:
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Fundacja dla zwierząt Hałabajówka [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]78-200 Białogard [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]03 1020 2791 0000 7902 0200 4703[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]w tytule koniecznie - [/FONT][/COLOR][B]darowizna Perełka i nick z dogo[/B]

Tylko nie wiem, czy na transport też na to konto, czy na prywatne, bo wydatek nie będzie typowo "zwierzęcy" - paliwo.
Plany się zmieniły i zwierzaki mają dziś w nocy jechać ;)[/QUOTE]



Katlis mi je podwiezie bliżej to w dwie strony mam 25km to tam z 12zł wyjdzie to maja ode mnie gratis. Nie wiem co z kotami tylko jak będą bardzo proludzkie to je zostawię u siebie bo było kilku chętnych na kociaki to tez odpadnie koszt transportu.
Możesz wszystko na fundacyjne i tak pakuję w nie wszystkie oszczędności ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Pół dwuletniego ludzia ;) malutkie są, a przynajmniej leciutkie, do odkarmienia ;)[/QUOTE]

Szylkretkowa jest jak piórko...druga trochę większa...przytulaśne strasznie :loveu: bardziej niż moje prywatne hehe
Jak tylko wyszły z kontenerka poleciały się opychać ;)
A Grupcia jest boska...wielka puchata i się cały czas ociera :) na razie siedzą w pokoju w 3 bo muszę je sobie odrobaczyć, ma trochę pchełek ale już je potraktowałam specyfikiem :diabloti:

Malutka jest...wielką kluchą normalnie chciałam ją na noc do domu wziąć ale panika jak moje zobaczyła to uciekła więc jest z Perełką...która całą drogę na mnie szczekała :angryy:

No nic trzeba iść kimać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Szylkretkowa jest jak piórko...druga trochę większa...przytulaśne strasznie :loveu: bardziej niż moje prywatne hehe
Jak tylko wyszły z kontenerka poleciały się opychać ;)
A Grupcia jest boska...wielka puchata i się cały czas ociera :) na razie siedzą w pokoju w 3 bo muszę je sobie odrobaczyć, ma trochę pchełek ale już je potraktowałam specyfikiem :diabloti:

Malutka jest...wielką kluchą normalnie chciałam ją na noc do domu wziąć ale panika jak moje zobaczyła to uciekła więc jest z Perełką...która całą drogę na mnie szczekała :angryy:

No nic trzeba iść kimać[/QUOTE]


no to masz fajna ferajne w domu :)

jak noc minela-dali pospac chociaz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Szylkretkowa jest jak piórko...druga trochę większa...przytulaśne strasznie :loveu: bardziej niż moje prywatne hehe
Jak tylko wyszły z kontenerka poleciały się opychać ;)
A Grupcia jest boska...wielka puchata i się cały czas ociera :) na razie siedzą w pokoju w 3 bo muszę je sobie odrobaczyć, ma trochę pchełek ale już je potraktowałam specyfikiem :diabloti:[/quote]
Maluchy takie miśki śmieszne, (normalnie koty w tym wieku "brzydsze" są) tylko trzeba zważyć i coś na robale zapodać, bo inaczej nie przytyją.
Zostaną u Ciebie, dopóki domku nie znajdą?
A, podałam Ci też witaminki na nerki - nie wiem, czy Twoja chora kotka może je dostawać? Termin mają do 24.02.2013 r, więc trzeba szybko wykorzystać.



[quote name='Hałabajówka']Malutka jest...wielką kluchą normalnie chciałam ją na noc do domu wziąć ale panika jak moje zobaczyła to uciekła więc jest z Perełką...która całą drogę na mnie szczekała :angryy: [/QUOTE]
Szczeka ze strachu bidula :(
Parówką ją oswoisz ;) i jak masz możliwość, to niech ją głaska jak najwięcej osób, bo to dzikus, który był więziony całe życie w domu i bity za szczekanie, a szczekała non-stop, więc ludzi jej się trochę nie za dobrze kojarzą.

Link to comment
Share on other sites

Damy radę z nią ;) dzisiaj już tak nie szczeka ;)

A kociaki boskie są....zostaną zostaną bo jest Pani chętna na kociaka może jej się spodoba któryś ;)

Muszę kupić bo nie mam na kocie robale już nic. No właśnie widziała i miałam pytać czy Grupcio ma coś z nerkami. Spytam dzisiaj weta czy może dostawać. Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']A kociaki boskie są....zostaną zostaną bo jest Pani chętna na kociaka może jej się spodoba któryś ;) [/quote]
Na pewno się spodoba! Komu by się nie spodobały? :D A może pakiecik weźmie? Co 2 koty, to nie jeden.

[quote name='Hałabajówka']No właśnie widziała i miałam pytać czy Grupcio ma coś z nerkami. Spytam dzisiaj weta czy może dostawać. Dzięki :)[/QUOTE]
Witaminy dla Twojej chorej kotki podałam, tylko skonsultuj z wetem, żeby nie przedobrzyć.

Po Grubej żadnych problemów zdrowotnych nie widać :) naczekała się bidula w klatce u mnie...w końcu wygłaskana będzie u Ciebie, ale bez wątpienia była domowym kotem, bo inne bezdomne kotki, jak zabierze się je do domu, to są wystraszone, a ta się ociera i zero strachu.

[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/641/p1210698.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Na pewno się spodoba! Komu by się nie spodobały? :D A może pakiecik weźmie? Co 2 koty, to nie jeden.


Witaminy dla Twojej chorej kotki podałam, tylko skonsultuj z wetem, żeby nie przedobrzyć.

Po Grubej żadnych problemów zdrowotnych nie widać :) naczekała się bidula w klatce u mnie...w końcu wygłaskana będzie u Ciebie, ale bez wątpienia była domowym kotem, bo inne bezdomne kotki, jak zabierze się je do domu, to są wystraszone, a ta się ociera i zero strachu.

[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/641/p1210698.jpg[/IMG][/QUOTE]

Ja też jestem za wydawaniem kotów w pakiecie zawsze im lepiej się żyje ;)
A Grupcia faktycznie wyskoczyła z kontenerka i dawaj się czochrać nadstawiala ;)

Link to comment
Share on other sites

Błagamy o [B]stałe deklaracje[/B] dla Perełki!

Gdyby Ktoś znalazł chwilkę, by porozsyłać wątek z prośbą o deklaracje i jednorazowe wpłaty na PDT (z którego dochód idzie na inne potrzebujące zwierzaki pod opieką Fundacji dla Zwierząt Hałabajówka), to byłabym ogromnie wdzięczna..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...