Jump to content
Dogomania

~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]


malagos

Recommended Posts

A jednak pan odpisał na mejla - nie odległość jest problemem, ale
[I]Chcieliśmy bardzo podziękować za zaproszenie i Państwa ogromną uprzejmość, ale niestety nie zaopiekujemy się Milusią. To nie odległość jest dla nas barierą, ale charakter Mili. Obawiamy się, że Mila jest sunią, która potrzebuje pomocy behawiorysty, aby na nowo zaufać człowiekowi. Brak nam doświadczenia z takimi pieskami.
Wierzymy, że znajdą się ludzie, którzy podejmą się opieki nad Nią.
[/I]no cóż, jesli Mila potrzebuje opieki behawiorysty, to co ma powiedzieć taka Tośka, czy każda inna poprzednia sunia?......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O matko - na jakiej podstawie pan wysnuł wnioski co do problemów behawioralnych Mili?... Przyznaj się, Malagos - naściemniałaś, żeby Mila została u Was. Albo Tomek, bo to zdaje się jego... faworytka! ;)[/QUOTE]

Opisałam Milę jak umiałam najlepiej :) To pies, który nie potrzebuje rekomendacji. Tym bardziej ten pomysł z behawiorystą mnie rozbroił. :roll:

Oczywiście teraz oboje z Tomkiem dokuczamy Milusi, ze jak za bardzo się będzie rozpychać na kanapie, to wezwiemy specjalistę :evil_lol: :diabloti:

No dooobra, czekamy na inne telefony i mejle :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Na szczęście nasze dobro nie jest dobrem najwyższym! ;) :)[/QUOTE]

Moje może i jest najwyższe, mam 176 cm wzrostu :p
Milusia oczywiście nic sobie nie robi z naszych docinków, wręcz widać, że jak siedzimy obie przed telewizorem, i ja się z niej podśmiewam, to aż włazi na kolana, trąca mnie nosem, liże po twarzy - po prosu bawi się razem z nami i UŚMIECHA całą gębą :crazyeye: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']To i do Milusi zaglądam, może pod moją nieobecność dom znalazła :)[/QUOTE]

Eeee, jeszcze u nas musi się pomęczyć. Teraz wróciłyśmy z dworu, tak pięknie pada snieg, taka cisza, spokój, tak psy szalały z nosami w śniegu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Moje może i jest najwyższe, mam 176 cm wzrostu :p
Milusia oczywiście nic sobie nie robi z naszych docinków, wręcz widać, [B]że jak siedzimy obie przed telewizore[/B]m, i ja się z niej podśmiewam, to aż włazi na kolana, trąca mnie nosem, liże po twarzy - po prosu bawi się[B] razem z nami i UŚMIECHA całą gębą [/B]:crazyeye: :loveu:[/QUOTE]
Babko Chrzestna Aleksandrowa, daj mi maila do Państwa Kulturalnie Obrażających - wyślę im Twój post:evil_lol::evil_lol:.


PS Zostawcie Milusię może.....

Link to comment
Share on other sites

Węgielek już mi tu szaleje!
Rzeczywiście, Mila to idealny towarzysz do oglądania Teleexpressu i "M jak miłość", nie przeszkadza, nie krytykuje, nie chrapie jak zaśnie, daje ciepełko jak eis przytuli..... byle komu jej nie damy!

Link to comment
Share on other sites

ZAPRASZM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA [URL]https://www.facebook.com/groups/306037499433452/?ref=ts&fref=ts[/URL]
MILA TEZ TAM OGLASZAM A CZY JEST TU MOZE JAKAS BORDERKOWA GRUPA moze mnie ktos pokierowac ?
chcialam powrzucac inne nieszczescia w typie .. na dogomanie [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=402166313190068&set=a.173058796100822.41782.102990966440939&type=1&theater[/url]

Edited by majgra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...