Jump to content
Dogomania

Zanim odejdzie, chce być kochanym.


Moniek193

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, Lukasek ma się wspaniale :loveu: Miał już badania krwi, ma zapisane odpowiednie leki, które bierze regularnie, został wykąpany, powoli uczy się ładnie załatwiać, dużo łazikuje, jest bardzo ciekawski! Otworzył się bardzo, ma wspaniały charakter, przytył ponad kilogram! :multi: Jest szczęśliwy, na pewno :) Mam nadzieję, że niedługo będzie więcej wieści ;)

Link to comment
Share on other sites

dowiedziałam się na fb, że Lukasik nie jest już w domu, gdzie go zabrano. To prawda?? Nie chcę tu na nikogo napieprzać, ale co ten dziadziuń złego zrobił, że tak się nim poniewiera...:( Od sytuacji z Węgielkiem czuje jeszcze większy wstręt do ludzi.. Co się dokładnie dzieje z malutkiem??

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam ten wątek cały od początku. Lukas jest takim kochanym pieseczkiem i bardzo ucieszyłam sie, że w końcu odnalazł dom. Bardzo mu kibicuję i codziennie tu zaglądam. Mam nadzieje, że nic się złego z nim nie dzieje. Tak bardzo mi go szkoda. Ja bym nie miała sumienia tak oddać psa bo wiem jak pyschicznie moe to zrujnować. Starych drzew się nie przesadza...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...