Jump to content
Dogomania

WIOSNA !!!


charciara

Recommended Posts

Aleksandra

Do pracy to bym Siwuta wziąć nie mogła, narobiłby zadymy i szefowie wpadli by w szął.. jak pracuję to mam to robić w 300% wydajności, ale jak zostaję po godzinach, a mój Damian jedzie tylko po Siwuta iwraca do pracy po mnie to wówczas szefowie wykazują zainteresowanie rasą, zresztą byli u mnie na stronie i bardzo im się Siwut podobał no i straaasznie chcieliby go zoabczyć w akcji :lol:

Amster

Oni o chartach czasem mnie zagadają, bo sami mają w firmie 3 owczarki niem. długowłose, które namiętnie rozmnażają i sprzedają, ale gdybym kiedyś miała sie zwolnić ze względu na psa, albo miałby mi zająć jakąś część firmowego czasu pracy to... - nie daj Boże!

PS. A moje pryncypały wyjechały dziś od stolicy i bym nawet mogła sobie tak podogmaniakowac cały dzień, ale roboty mam jak na dwa dni i nic z tego... :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Felek po zdjęciu opatrunku cudownie ozdrowiał i przeszła mu depresja.

Co za stworzenie :D , łapa go nie bolała, a śmigał na trzech, bo opatrunek mu przeszkadzał :D .

Wesoły się zrobił natychmiast, może jednak uda nam się wystąpić w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, u nas w Chojnicach wiosna sie popisuje!!!!! :D

Słońce, +10 stopni (jednak teraz ok.5), cieplutko, zero błota i jest suuuper :lol: :D Aricia dzisiaj też się popisała i myśle, że zakochała się po uszy w tej zieleni i brązu ogrodu oraz kwitnących pączkach od różnych kwiatków :) Biegała jak szalona za patykami, piłką i za wiatrem :)

Jednak niektóre dni są pochmurne i zimne :-?

____________

Pozdrówka :D

Dominisia & Ariczka & Bidabliu & Fanta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A do nas nareszcie zawitała WIOSNA, co prawda noce są jeszcze chłodne, ale się zazieleniło i na ogródkach kwitną krzewy.

ojć :) U nas to jest gorąco, słońce świeci jak oszalałe, kwitną drzewa i krzewy, słychac szczekanie szczęśliwych psów w powietrzy i lekkie bzyczenie much (moze i też pszczół) :D Mam nadzieje, ze taka pogoda utrzyma się do lata, ale to raczej NIEMOŻLIWE :-?

___________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

wierzajcie mi, że chciałbym coś miłego napisać w tym temacie. ale jak, kiedy za oknem deszcz leje, wszędzie błocko sie robi, nawet muchy nie chcą latać, coby nie pomoczyć skrzydełek. i co z tego, że bociany, forsycje i inne takie, kiedy ogólnie jest zimno, brudno i nieprzyjemnie dookoła. nie czuję wiosny i nie czuję się wiosennie. mam tylko nadzieję, że nie potrwa to zbyt długo.

Link to comment
Share on other sites

Dominisiu, gdzie Ty masz tak piękną wiosnę? U nas zimno, deszcz i najgorsze - w prognozie pogody nic przez najblizszy tydzień się nie zmieni :cry:

aaaa, taka piękna wiosna jest w Chojnicach i okolicach :D

Zapraszam do nas :lol: Współczuje wam, ze nie macie takiej pogody :-? :( Ale napewno się pogoda poprawi :)

___________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...