Jump to content
Dogomania

Śliczna, młoda amstaffka -JUŻ W KOCHAJĄCYM DOMKU :)


Seaside

Recommended Posts

A co to ten Lwówek?
Myślę, że możemy zawsze coś pomóc choćby finansowo (ale od razu mówię że kasa od nas dojdzie dopiero na koniec kwietnia, więc szukamy takiego miejsca gdzie można płacić np. przy zabieraniu suni).

Tak sobie jeszcze gdybam, że może ja bym ją do domu wzięła tymczasowo... Ale na razie gdybam. Musze to przemyslec i pogadac z kim trzeba.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doddy zastanów się proszę.. :(
We Lwówku mamy hotelik, do którego zabieramy najgorsze przypadki z Jeleniej.
Ostatnio miałyśmy kłopoty finansowe i z tego powodu stać nas było na 1 psiaka na raz (a były czasy że i 7 było :razz: )
Mamy tam teraz jedną psinkę + staruszka na utrzymaniu i leczeniu,

napiszę dziś do Pani Ani, czy by się zgodzili na amstaffkę. Ludzie niektórzy niestety boją się tej rasy, to raz.
Dwa - niestety zawsze płącimy z góry, ale w tej chwili grosz zapasu mamy i jakoś wydolimy chyba :) z Waszą późniejszą pomocą oczywiście ;)
Napiszę zaraz maila z zapytaniem i ewentualnie potem podam komu trzeba namiary tel i adresowe, żeby wszystko dograć :)

Zuziu jak coś pomenęłam to pisz :)

Link to comment
Share on other sites

Sunia od wczoraj jest w hoteliku.
Jest tez juz dla niej domek :) wszystko dzieki Doddy :loveu: :loveu: :loveu:
teraz potrzebny jes transport Lwowek - Warszawa

[SIZE=1]Doddy - ja chora jestem i wczoraj padlam po godzinie 20, na smsa odpisalam jak sie na chwilke przebudzialam, wiec jesli byl jakis nielogiczny, to wybacz ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na niunie z utęsknieniem wręcz :evil_lol:

Czy Wy macie jakąś skarpetkę na AFN?
Przelejemy coś na hotelik dla suni.
I w sumie musimy pomyśleć nad imieniem dla suni, bo tak nie wiemy jak ją zwać.
Domek w Wawie czeka na niunie - dodam - docelowy, by nie było niejasności. Sunia zamieszka na Gwieździstej.

Link to comment
Share on other sites

zaleglosci nadrabianie - ciag dalszy..
wiec i tu w koncu docieram ;)

[quote name='Seaside']co za wieści - nie dość, że mała doopcia już bezpieczna, to jeszcze w ciepełku czeka sobie na domek :loveu: :loveu: :loveu:

Dziewczyny wielkie jesteście :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
Doddy - Czarodziejka :cool3: [/quote]
a pewnie, ze Czarodziejka, juz sie o tym przekonalam :loveu:

co z transportem?
znalazl sie?
na platny mam kilka namiarow, ale pewnie w pierwszej kolejnosci szukamy bezplatnego..
no i trzeba to przeliczac na koszt jej pobytu w hoteliku, 14dni to 140zl a wiec "pi razy drzwi" polowa kosztow transportu...

Link to comment
Share on other sites

Ja w razie co może pojadę w sobote pociągiem po sunie. Obawiam sie tylko, że będzie duży ruch świąteczny i podróż dla niej będzie straszna.
Z AFN z naszej skarpetki później przesuniemy na Wasze konto należność za suni hotel.

Link to comment
Share on other sites

niestety transport bedzie sie musial chyba wycofac - ze wzgledu na brak osoby towarzyszacej, ktora zna trase. Bo kierowca i samochod sa, ale sama dziewczyna nie pojedzie. Ja nie moge. Jesli jest ktos chetny to prosze sie zglaszac. Albo trzeba szukac innego transportu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Ja w razie co może pojadę w sobote pociągiem po sunie. Obawiam sie tylko, że będzie duży ruch świąteczny i podróż dla niej będzie straszna.
Z AFN z naszej skarpetki później przesuniemy na Wasze konto należność za suni hotel.[/quote]

Dziekujemy bardzo !
Sunia jest grzeczniutka i nie sprawia klopotow w hoteliku. Juz sie nie boi i pewnie zaczyna sie czuc.
Ale najlepiej gdyby znalazla sie juz w domku..... w hoteliku nikt jej za wiele czasu nie moze poswiecic.

Link to comment
Share on other sites

Ja przemyślałam sprawę. Mogłabym pojechać-do tej pory za dobrego pilota mnie uważano. Ale: nie ma prawa jazdy, nie mogę się dołożyć do tej podróży(spłukana do zera), mylę prawą stronę z lewą jak mówię(ale opanowałam wskazywanie własciwą ręką). Mam za to mapę w-wy. Zawsze pociągiem jeździłam w tamte strony, ale nigdy nie pogubiłam drogi jak gdzieś jeździłam z mapą. Nie wiem czy Wam to odpowiada. Jakby coś to mój numer 663 707 622.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...