Jump to content
Dogomania

RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!


wegielkowa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale cudo. I jaki miły z niego miś. Tylko trochę szkoda, że ogolony. Warunki teraz fatalne na takie zabiegi, a jak rozumiem lokum dla chłopaka nie jest w żaden sposób zabezpieczone. Mam w domu jakiś kubraczek mojej ONki, ale on dla mojej suki trochę za mały, więc dla Ramba tym bardziej będzie przyciasny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szuwar']Ale cudo. I jaki miły z niego miś. Tylko trochę szkoda, że ogolony. Warunki teraz fatalne na takie zabiegi, a jak rozumiem lokum dla chłopaka nie jest w żaden sposób zabezpieczone. Mam w domu jakiś kubraczek mojej ONki, ale on dla mojej suki trochę za mały, więc dla Ramba tym bardziej będzie przyciasny.[/QUOTE]
Fakt trochę za jesiennie na taką stylizacje....:roll: Z tego co wiem kubraczek wypożyczony już leci do Ramula.Będzie też miał swój własny z tego co wieść niesie, ale szycie trochę potrwa, dlatego pożyczony bardzo się przyda...bo jak widać pies raczej w typie grzywacza....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']ten co Wilczka golasa wkleila na kieleckim to nagi Rambo? Tam pisala Centus. Taki nagi i znieksztalcony ze sama nie wiem czy to on czy nie :OOO

EDIT o diabli, odswiezylam stroné i juz nam odpowiedz - to ten nagus :OOO[/QUOTE]
Jak zabieramy psa od prymitywów, wolimy zmienić imię. Tak na wszelki wypadek.
No niestety ogolony do zera i dlatego moja sygnatura wygląda tak, a nie inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Fakt trochę za jesiennie na taką stylizacje....:roll: Z tego co wiem kubraczek wypożyczony już leci do Ramula.Będzie też miał swój własny z tego co wieść niesie, ale szycie trochę potrwa, dlatego pożyczony bardzo się przyda...bo jak widać pies raczej [B]w typie grzywacza[/B]....:razz:[/QUOTE]

no tak, ale a to mozecie oglaszac jako grzywacza zanim nie odrosnie ;ppp

a z tá zmianá imnienia to mádrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Jak zabieramy psa od prymitywów, wolimy zmienić imię. Tak na wszelki wypadek.[/QUOTE]
Przydreptałam z podpisu savahny. Może głupio zapytam, ale dlaczego zmieniacie psu imię?:oops:
Ależ cudny musiał być, jak można tak, Boże mój... I co, nawet mandatu za takie zaniedbanie swołocz nie dostanie? Tak ku przestrodze ich i całej wsi? :angryy:
Po kuracji to on będzie zjawiskowym psem, będą się o niego bić :p Zakochałam się w tym pycholu, ech... zresztą ja kocham owczarki już od czasu, kiedy raczkowałam wokoło stołu za taką jedną ogoniastą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Fraczek spakowany, zaadresowany, zaraz się priorytetowo wypuści do kawalera ;) Niestety, nie uprałam, bo się bałam, czy do świtu wyschnie...
Trzymaj się, Rambo! Na wyleczonej skórze nowa, piękna i zdrowa sierść odrośnie ani się obejrzymy![/QUOTE]
Nutusia, dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłyśmy z Savahna u skina.
Dostał ryż z kurczakiem.
Bardzo duża zmiana w zachowaniu psa - BIEGA, prosi o rzucanie patyka, merda ogonem, skacze.
Dostaje antybiotyk. Widać, że odżył.
Myślałam, że do gołej skóry jest ogolony, ale nie. Zostawione ok. 4mm.
Zmierzyłyśmy golasa i wyślę dane do taks.
[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/574/rambo125.jpg[/IMG]


[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3710/rambo124.jpg[/IMG]

Właśnie listonosz przyniósł fraczek:). Dzięki nutusia:)

Edited by wegielkowa
Link to comment
Share on other sites

No właśnie weszłam na chwile,żeby napisać,że afgan ma się dobrze...Uwielbia zabawy w aportowanie;);) Jest radosny, macha ogonem, bryka jak szczeniak....A to dopiero poczatek.
I tak jak pisała wegielkowa nie jest łysy całkiem tylko bardzo krótkowłosy...Pogoda nam sprzyja,kaftanik dotarł....Myślę,że ogarniamy temat.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...