Jump to content
Dogomania

SMERFIK pobite psie dziecko - żyje i ma dom , swój własny :) szczęścia maluszku :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

Świnka ma powiększone serce :( Dostaje leki od jakiegoś czasu...
Smerfa trudno obfocić ... bo on jest ciągle w ruchu. Fajnie biega i bawi się sznurkiem :) Moich psów się boi nadal :( choć już nieco mniej... Jak moje psy coś jedzą to on też, choć wcześniej stało w misce i nie tknął...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam u Smerfika :) .

Bardzo spodobał mi się filmik, jak psiaki biegają razem... Brak łapki wcale Smerfikowi nie przeszkadza :D

Życzę Wam dużo radosnych chwil, Zdrówka dla Świnki-koniecznie. I gratulacje dla Ciebie [B]Zolziatko[/B], że wzięłaś Smerfika :) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vesper']Witam u Smerfika :) .

Bardzo spodobał mi się filmik, jak psiaki biegają razem... Brak łapki wcale Smerfikowi nie przeszkadza :D

Życzę Wam dużo radosnych chwil, Zdrówka dla Świnki-koniecznie. I gratulacje dla Ciebie [B]Zolziatko[/B], że wzięłaś Smerfika :) .[/QUOTE]

Vesper ja tylko ciotka chrzestna Smerfika jestem ;) Adoptowała go moja koleżanka :),a że z moimi psiakami u nich bywamy, stąd wieści ode mnie.

Smerf jest podróżnikiem. Razem z Kasią jeździ do rodziny. Ciotka z ameryki przysłała specjalnie dla niego wehikuł - transporterek na kółkach. Teraz żadna podróż nie straszna. Z mniej fajnych wieści od kilku dni Smerfi podkula tylną łapkę. Jutro wizyta u weterynarza. Oby to tylko jakieś nadwyrężenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Smerfik po konsultacji u dr. Orła. Miał zrobione RTG bioderek, bo doktorowi się nie podobały. Na szczęście nic złego się nie dzieje. Smerf obciąża jedną łapkę tylną bardziej. Jego chód nie jest do końca prawidłowy, stąd ten problem z łapką. Nadwyrężył ją sobie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Smerfiś ma się dobrze. Jest kochany i szalony. Otwiera się na kontakty z innymi psami. Nauczył się swobodnie wchodzić i schodzić ze schodów, wskakuje na łóżko. Kasia opowiadała, że jak miał głupiego jasia podanego, to zazwyczaj odpływają oba oka. U niego jedno było cały czas w tej samej pozycji.. Hmm nie umiem tego wyjaśnić inaczej jak łopatologicznie. Chodzi o to, że ewidentnie, mimo że miał robione badania okulistyczne i niby oko sprawne, to sprawne nie jest. Zresztą widać to w codziennym funkcjonowaniu Smerfa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Smerfik ma się dobrze. Na tyle dobrze, że próbuje w domu rządzić ... ale dziewczyny pracują nad nim i jego zachowaniem.
obiecuję, że wstawię tu zdjęcia Smerfa w najbliższym czasie.
Zdrowotnie wszystko ok :) Smerf biega i chodzi po schodach. Na spacerach jest dość ostrożny (pewnie ze względu na ograniczenia wzroku).
Kochany z niego pies :)

Link to comment
Share on other sites

Prosilam Kasię, żeby mi podesłała jakieś zdjęcia Smerfa, bo jak byliśmy ostatnio to zapomniałam o tym. Prz moich psach był trochę wycofany, bo na początku przez przypadek znalazł się w rogu pomieszczenia, a moja psica się bawiła jego kulą ze smaczkami i też w ten róg się zapędziła. Wystraszył się trochę, że nie może przyjąć bezpiecznej odległości.. Potem był bardziej ostrożny. Ma na osiedlu psy, które lubi i się z nimi bawi. Moje są szybkie, więc zazwyczaj traktuje je na dystans. Jeśli siedzą albo leżą to do nich podchodzi, wącha ale jak się ruszają to się wycofuje.
Czasem jest bardziej śmiały, czasem mniej .. tak to już ze Smerfem bywa :)
Do ludzi jest przekochany, podbiega, rozdaje buziaki, zawołany przybiega z radością :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...