Jump to content
Dogomania

dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)


motyleqq

Recommended Posts

TO po co oddali ją do takiej mordowni? Pies może wrócić stamtąd już zmieniony, nie wiem czy wiecie... :shake:

Straszne jest to "schronisko", żyjemy w chorym Państwie, w którym przestępcy chodzą po ulicach... będą się kiedyś smażyć w piekle za te wszystkie krzywdy na braciach mniejszych....

Edited by __Lara
Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, dośc jęczenia, poprosze o fakty bo się gubię a jestem w pracy i nie mogę brnąć przez wszystkie wpisy na FB. w dodatku komp mi szwankuje i nie jestem w stanie nic na nadziejowym profilu na FB napisać/przeczytać/udostępnić.

yolanovi proponuje tymczas i Amber też? dobrze rozumiem? kto ma bliżej?

kto może wyjąć sukę i przetrzymać, koordynujesz Ty [B]motyleqq[/B] tak?

jak dorwę działajacy komp to moge udostępnić to wtdarzenie na nadziejowym profilu albo zrobić nadziejowe nowe i przeniesimcie dyskusję tam, jak uważasz motyleqq?

Link to comment
Share on other sites

sprawy mają się następująco:

sukę odbieram ja, bo jestem w tym samym mieście. teraz szukam jej miejsca na jedną noc, a jutro jedzie na DT do Tarnowa(wiozę ją z tatą). suczka będzie zabrana z tego niby schronu na moje nazwisko.

wydarzenie lepiej niech zostanie to co jest, bo i tak już było zamieszanie z wydarzeniami, a na tym jest już trochę osób. ale udostępnij jak najbardziej :)

jakby co, mój numer jest na pierwszej stronie, zawsze można dzwonić. jak nie odbieram, to do skutku, bo ciągle ktoś dzwoni, a na dodatek gubię zasięg...

Link to comment
Share on other sites

piesek jedzie do Tarnowa do domu tymczasowego czy już na stałe?
Jestem obecnie na etapie poszukiwania dobermanki do adopcji... Mieszkam we Wrocławiu.

[quote name='motyleqq']ja się postaram dziś zrobić jakieś lepsze zdjęcia, żeby ją móc gdziekolwiek ogłaszać[/QUOTE]

czekam z niecierpliwością :-)

Link to comment
Share on other sites

decyzja o adopcji podjęta w jeden dzień? a gdzie miejsce na wizytę PA, na jakąkolwiek rozmowę? suczka jedzie już jutro, ale będzie szukać DS- na spokojnie. jak ktoś jest zainteresowany, to niech wyśle swojego maila mi na pv, odeślę ankietę przedadopcyjną :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']decyzja o adopcji podjęta w jeden dzień? a gdzie miejsce na wizytę PA, na jakąkolwiek rozmowę? suczka jedzie już jutro, ale będzie szukać DS- na spokojnie. jak ktoś jest zainteresowany, to niech wyśle swojego maila mi na pv, odeślę ankietę przedadopcyjną :)[/QUOTE]

Ale może udałoby się zrobić wizytę jeszcze dzisiaj? :) Potem zamiast wieźć ją do Tarnowa to od razu można by do ds :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biokovo2000']piesek jedzie do Tarnowa do domu tymczasowego czy już na stałe?
Jestem obecnie na etapie poszukiwania dobermanki do adopcji... Mieszkam we Wrocławiu.
[/QUOTE]


Dziewczyna jest zainteresowana a Wy NIC...
Skontaktujcie się z Nią, zróbcie wizytę P.A. i już będzie po kłopocie.

Ja także 2 lata temu napisałam mój pierwszy post na wątku starego dobka z Jastrzębia, bo byłam zainteresowana adopcją (teraz Igor jest z nami i mimo blisko 14 latek jest w miarę zdrowy i szczęśliwy) więc JEST SZANSA, że sunię ma na oku Jej przyszły dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Dziewczyna jest zainteresowana a Wy NIC...
Skontaktujcie się z Nią, zróbcie wizytę P.A. i już będzie po kłopocie.

Ja także 2 lata temu napisałam mój pierwszy post na wątku starego dobka z Jastrzębia, bo byłam zainteresowana adopcją (teraz Igor jest z nami i mimo blisko 14 latek jest w miarę zdrowy i szczęśliwy) więc JEST SZANSA, że sunię ma na oku Jej przyszły dom.[/QUOTE]

Dokładnie, napiszcie, że szukacie osoby do wizyty przedadopcyjnej na wątku schroniska wrocławskiego, może ktoś się zgodzi.
Np. tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/192672-Wroclaw-psy-w-potrzebie-Watek-informacyjny[/url]

Link to comment
Share on other sites

tylko że ta dziewczyna się do mnie nie odezwała. napisałam wyraźnie, żeby napisać swojego maila, póki co go nie dostałam

do mnie kontakt jest podany. wybaczcie, ale to dom musi się wykazać zainteresowaniem. do wizyty się ktoś znajdzie, ale Wrocław jest dużo dalej niż Tarnów, a ja dowożę psa do połowy drogi. nie mam możliwości jechać dalej. skąd mam wziąć transport w jeden dzień? zresztą, nie ma co tłumaczyć. i tak mnie już głowa boli z tego wszytkiego.

suka została wyciągnięta. jutro jedzie o 8 rano, nie ma innej opcji.

Link to comment
Share on other sites

adopcje na łapu capu nie są dobre, czasem się udają ale lepiej na spokojnie przetrawić a nie jechac na emocjach. tu emocje sa duże bo sytuacja groźna była.
biokovo2000 już jakiś czas temu zalogowała się na dobermanim forum wspominając o chęci przyjęcia dobeczka więc na pewno nie zrezygnuje tylko dlatego, że nie dostanie psa JUŻ. i jestem przekonana, że odezwie się mailowo jak tylko będzie mieć możliwość!
osobę do wizyty we Wrocławiu mamy, na pewno jak będzie trzeba - pomoże.

cieszę się że malutka już bezpieczna!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...