Jump to content
Dogomania

Rudzia z łochowa szczęśliwie już w domu


DOSIA_GRECIA

Recommended Posts

wystraszona. ale będzie dobrze. byle dt się znalazło. puściłam wici, ale... cisza :-(. wiecie, jak to cholera jest.
a co do trip - wiecie, oni mają trochę winną stronę skierowane głowne cele. i wydaje mi się, ze - jeśli uda im się rozkręcić w końcu - to moga wypełnić ważna lukę.
ale w sumie to ocena tylko na podstawie przejrzenia ich strony www.


[B]edit: [/B]
tu ją wrzuciłam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235438-BDT-dla-malej-suni-do-5kg[/url]

Edited by sleepingbyday
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Awit']Zobaczyłam filmik i poznałam po klatce i trawniku, że Rudzia mieszka u mnie na podwórku:-)
Mój mąż ją dziś widział, jest niepewna i taka wypłoszona, jak to on nazwał.[/QUOTE]
A no tak chwilowo tam mieszka koło skaryszaka. Już dzisiaj wiem że jeszcze po sterylce tam będzie aż do piątku. Jutro zaraz z gabinetu zabieram ja do siebie bo Adela która się nia opiekuje wraca z uczelni dopiero o 19. A w piątek ..jak nic się nie znajdzie to do pdt. Ja sobie myślę ,że ona robi takie postępy że najlepiej gdyby ja ktoś adoptował jak najszybciej bo ona jest tego rodzaju pieskiem który po przykrych przejściach bardzo szybko się przywiązuje. Dlatego przydałaby się pomoc w ogłaszaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']to dużo czy mało bo ja sie w ogóle nie orientuję macie jakieś stałe deklaracje jak to wygląda?[/QUOTE]

myslę że jak na płatny pobyt to taka przeciętna cena ale jak nie ma kasy to dużo. Cały czas liczyłam że znajdę jakiś bezpłatny dom tymczasowy. Miałam załatwiony taki ale dziewczyny nie czekały az złapię sunię i wzięły inną :( i zostałam na lodzie. sześć dni szukam i nic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DOSIA_GRECIA']myslę że jak na płatny pobyt to taka przeciętna cena ale jak nie ma kasy to dużo. Cały czas liczyłam że znajdę jakiś bezpłatny dom tymczasowy. Miałam załatwiony taki ale dziewczyny nie czekały az złapię sunię i wzięły inną :( i zostałam na lodzie. sześć dni szukam i nic[/QUOTE]

To faktycznie nie ciekawa sytuacja.A jak dziewczynka po sterylizacji się czuje?

Link to comment
Share on other sites

Dramat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RUDZIA zginęła!!!!!!!!!!!!!!!!! już było tak super i miałam dzsiaisj napisać że Rudzia ma już dom dzisiaj miała tam zostać. Była tam od soboty , miała się poznać z suczka rezydentką, nowi opiekunowie byli z nimi na szkoleniu, wszystko układało się super aż tu wczoraj o 22 telefon że Rudzia uciekła, jak zwykle to był moment. Nie chcę się rozpisywać bo mam mało czasu a szukam pomocy. Rudzi wystraszyła się psa który za nią pobiegł uciekła w obroży i z przypięta smyczą :( szukali jej trzy godziny, jeździli wołali, cała rodzina i nic cimno a to wieś niedaleko las prawdopodobnie tam uciekła. Dzisiaj od rana szukają , rozklejają ogłoszenia. Może macie jakieś sprawdzone metody? zaraz wkleje ogłoszenia. Rudzia ma chip i ma tez lissetke od weta z nr telefonu i nr szczepienia na wściekliznę. kontakt jak na ogłoszeniach lub do mnie 785903200

Link to comment
Share on other sites

kurcze... miejmy nadzieje ze ktos ja znajdzie..
z drugiej strony ta smycz moze jej pomoc.
ludzie najczesciej mijaja walesajace sie psy.. ale jak zobacza psa ze smycza to od razu pomysla ze jest czyjs i moze ktos sie zglosi....
szukajcei jej ... teraz caly zcas o niej mysle...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...