Jump to content
Dogomania

Łódź- szorstkowłosa jamniczka miniaturowa...szukamy najlepsiejszego domku:)


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Moriaaa']..[B]domek TYLKO w okolicach Łodzi.[/B].. Domek TYLKO taki w którym niunia będzie spała z pańcią/em w łóżeczku (bo to lubi najbardziej), najlepiej doemk gdzie ktoś cały czas jest w domu (laleczka niestey trochę się awanturuje jak zostaje sama-to chyba jedyny jej minus;) ).
[/quote]
Przykro mi Jewka, ale nie oddam kruszynki tak daleko. Muszę mieć kontrolę;)

Tanitko..Tanitko...Ty już tutaj tak nie kombinuj;) Mała szuka domu i już;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Oj co wyście się tak cioteczki uparły no?:eviltong:

Aha..niunieczka dostała imię..w sumie nie wiem czy już pisałam...ale jeśli tak napisze..FROTKA-Szczotka ;) [B]I uparcie domku szuka [/B]:)[/quote]
:diabloti: to tak aby byc poprawnie politycznie wobec Tz-ta...

Link to comment
Share on other sites

Och Moiraaa przecież jak tyle cioteczek mówi że białe
e jest białe :eviltong:


a Ty ciagle swoje-czarne:shake:

naprawde Frotka ma juz domek i PAŃCIA,
przecież mozesz calodobowo kontrolować domeczek i TZ:evil_lol:

Ty popatrz jak Frotka patrzy na PAŃCIA:crazyeye: :loveu:

[IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8083/z3ir7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hm Moriaa, tez tak zawsze mowilam, tylko tymczas, a jesli domek, to ten najlepszy na swiecie, i szukalam , szukalam, i tak od paru lat szukam:evil_lol: W rezultacie 6 psow, takich prawie tymczasow spi pod moja koldra, a jeden juz sie nie zmiesci, to w charakterze dywanika:evil_lol: A ja dalej szukam:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

W związku z pojawiającymi się na tym wątku informacjami, namowami i żartami, chciałbym opublikować oficjalne oświadczenie:

[B]Frotka jest psiakiem bardzo pięknym, miłym, przyjaznym oraz bezproblemowym i uroczym.
Śpi z nami w łóżku oraz przymila się do naszych stóp a czasem je nawet wylizuje. Na spacerze biega za patykiem lepiej niż colie, ale nie ucieka i pięknie się pilnuje.
[/B][B]To są fakty którym nie można w żaden sposób zaprzeczyć.

Nie jest jednak prawdą głoszona przez niektóre szanowne Forumowiczki teza, jakoby Frotka mogła zostać w naszym domu na stałe. Nie ma takiej możliwości przynajmniej z kilku powodów:

4 zwierzęta oraz troje ludzi na 28 m kw. to stanowczo za duże zagęszczenie.
Wiem jednak, że to dla niektórych osób mało znaczący argument. Następny może będzie lepszy:

otóż posiadanie na stałe tej ilości zwierząt w domu UNIEMOŻLIWI nam właściwie całkowicie, nawet krótkie przechowanie w domu innego, być może bardzo potrzebującego psa. To już chyba ważniejsza przesłanka skłaniająca do szukania nadal Frotce nowego domu...

Bardzo często również zdarza się, że zawozimy różne psy w różne miejsca - posiadanie kolejnego psa który nie może zostać sam w domu może stać się w tym niepokonaną przeszkodą.


Moim zdaniem więcej będzie pożytku ze znalezienia Frotce nowego domu - oczywiście zgodnie z zaleceniami Morii powinien to być dom w Łodzi lub bliskich okolicach, taki w którym Frotka będzie mogła spać w łóżku i nie będzie musiała czekać całego dnia zanim Pani/Pan wróci z pracy.

Chętnych spełniających powyższe serdecznie zapraszamy!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

:razz: moze i by sie znalazl super dom...ale ta mieszanina warunkow raczej trudna do wykonania...ze Tylko z Lodzi...i ze ktos ma nie pracowac...i ze w lozeczku...

:diabloti: trzyma fason TZ, ale tak jakos hihihihihihi- dobrze kombinuje zeby Froteczka jeszcze posiedziala z wami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']:razz: moze i by sie znalazl super dom...ale ta mieszanina warunkow raczej trudna do wykonania...ze Tylko z Lodzi...i ze ktos ma nie pracowac...i ze w lozeczku...
[/quote]

Dla użytkowników dogo z ilością postów > 2500 możemy zrobić wyjątek co do lokalizacji domku, więc jeżeli jesteś chętna, to zapraszam : )

Link to comment
Share on other sites

:diabloti: NIE KUSIC!!!!!!Rodzine mam z jamniczoza od wielu lat....ale tak jakos wychodzi...ze inne ciut wieksze bidki znajduja u nas domki...OOO np. wyzelki...a taki wyzelek to taki ciut wyrosniety jamniczek...w jednostkach jamnikowych tak okolo 3 jamniczkow na 1 wyzelka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']I czego takie wesołe nooo...się cioteczek żarty trzymają ;)

Jewcia...a może Skrapi..jest cuuudny..i prawie identyczny ja Froteczka:)
Tutaj jest ślicznotek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=51587[/URL][/quote]

Mnie bardzo zależy na suni, a najbardziej cieszy mnie to,że Frotka jest wysterylizowana i taka spokojna i milutka. Nie mam tylu postów na dogo, bo dopiero, szukając pieska dla siebie, odkryłam niedawno tę stronę. Zwierzeta u mnie w domu traktowane są jak moje dzieci i członkowie rodziny. O spanie z moim Bobciem w łóżku, kłóciłyśmy się z córką.....ale to nie powinno być żadnym kryterium w prowadzeniu adopcji. Pracuję w szkole, a więc nieobecna jestem w domu kilka godzin. Mój mąż razem z synem bardzo często pracuje w domu (biuro). Mieszkam w domku jednorodzinnym nad jeziorem i lubię spacery z pieskiem. Swojego Bobcia, podczas wyjazdów, nie zostawiałam samego w domu, jechał z nami ( dlatego też między innymi, szukam małego pieska), albo ktoś zawsze zostawał z nim. Polecała mnie basia0607 i zna moją rodzinę mateusz5. Mam też załatwiony transport suni z Warszawy.

Piszę o sobie i proszę o sunię ostatnin raz. Zastanówcie się!!!! i dajcie odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Jewka, to może by Ci się spodobała Kreseczka? Ma niecały rok
i jest c-u-d-o-w-n-a:p

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6127/95092730vz0.jpg[/IMG][/URL]



Mam nadzieję, ze Ciotka Kaja wybaczy za zaśmiecanie wątku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: jewka - tylko spokojnie- draz skale....a moze Ci sie uda. Widzisz ze Tymczasowy domek wpadl po uszy w jamnisie....a tutaj nam Taaakie opowiesci pisze...ze szuka domku, ze ma byc super i ze w lozeczku itd.

Ja bym ich wziela uporem i zaangazowaniem....a poza tym- moglabys kobieto powstawiac fotorelacje z zycia Twojego Bobcia:razz:

Link to comment
Share on other sites

Jewcia..ja Ci całkowicie wierzę że niunia miałaby u Ciebie cuuudnie.
Jedyny problem jest taki, że ja się poootwornie w suni zakochałam i pomimo wszystko chciałabym aby była gdzieś bliżej, gdzie mogłabym ewenrualnie ją odwiedzić. Wierzę, że jesteś super domkiem, ale jak ja mam tą moją kruszynkę tak daleko oddać:roll:

Ciotka Saskia...a co Ty nam tutaj takie..hmmm...nagie foty wklejasz..wszystkie cycuszki na wierzchu ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...