Jump to content
Dogomania

[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!


Buell

Recommended Posts

[quote name='Buell']Kejko się właśnie pakuje do DT ale klinikę która ją za darmo diagnozowała będzie jeszcze musiała często odwiedzać... 7 szt. w różnym stanie nadal pod W-wą na obserwacji.

Edit:

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]
[*] [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Niestety jeden z ONków z interwencji, wydawało by się w lepszym stanie niż inne - miał rozległy nowotwór. Wyglądał na takiego "napuchniętego" jak by był zarobaczony na maxa ale rzeczywistość nie była "tak dobra". Guzy, przeżuty - płyn w jamie brzusznej i płucach. Pomimo walki o życia psa - nie dało się go uratować.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Kajko - Ty szczęściaro!

Co do Onka, szkoda psiaka, i to właśnie teraz, kiedy go uratowano. Przewrotny los, znowu zakpił z bidy...........przykro mi.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MALWA']Kajko - Ty szczęściaro!

Co do Onka, szkoda psiaka, i to właśnie teraz, kiedy go uratowano. Przewrotny los, znowu zakpił z bidy...........przykro mi.....[/QUOTE]
Przynajmniej w tych ostatnich dniach był pod stałą opieką, gdyby został to by się "utopił"...

Link to comment
Share on other sites

Super, bez zaproszenia to chyba nikt tu nie zajrzy...
Dostałem trochę zdjęć każdego psa, pon/wt pohostuję to powrzucam ;)
Wiemy też już więcej o ich charakterach i trzeba będzie zacząć ogłaszać psiaki na DT - już są hotelowane [razem] a wet dojeżdża.
Wszystkie mają po kilka kąpieli dziennie, podczas których są sprzątane i sterylizowane pomieszczenia, jak tylko są suche to mają wspólne zabawy i spacery - oczywiście prawie wszystkie w robionych codziennie kubraczkach.
Zaczynają im porastać łyse miejsca ;)

Link to comment
Share on other sites

te owczasie były już na naszym skarpetowym. Jeśli możecie doprecyzować, co potrzebne dla innych piesków (Bańka została już naszą beneficjentką i cieszmy się poprawą jej losu), to napiszcie na wątku. Karma, leczenie, sterylka, hotel - w tych sytuacjach skarpeta wyciąga pomocną dłoń. Inaczej pomóc nie mogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']te owczasie były już na naszym skarpetowym. Jeśli możecie doprecyzować, co potrzebne dla innych piesków (Bańka została już naszą beneficjentką i cieszmy się poprawą jej losu), to napiszcie na wątku. Karma, leczenie, sterylka, hotel - w tych sytuacjach skarpeta wyciąga pomocną dłoń. Inaczej pomóc nie mogę[/QUOTE]


Tu musi odpowiedzieć Buell.


[quote name='Mysza2']jestem na zaproszenie, nie wiem jak mogę pomóc bo z kasą marnie:([/QUOTE]

Dziękuję za przybycie!

Link to comment
Share on other sites

Znam temat z fb.Dziś trochę poudostepniam.Napiszę tylko,że dopóki prawo nie zobowiąże takich meneli do płacenia i leczenia nasza pomoc będzię jak syzyfowa praca.Oczywiście potrzebna i piękna ale w pewnym sensie jest to neverending story:shake: Finansowo nie wspomogę,jedynie porozsyłam ponownie z linkiem do Dogo na fb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...