Jump to content
Dogomania

Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!


Ewa Marta

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Zdecydowanie Twój "typ", Ewa, co?... ;) Jak Gapiszon - no, może z wyjątkiem "a jednocześnie odważna" :)[/QUOTE]

Dokładnie tak:-) Uwielbiam te małe, bezbronne przytulaski:-) To "odważna" to określenie troszkę na wyrost;-)


[quote name='Ellig']Z wielka przyjemnoscia slucham jak Ania z radoscia opowiada o Bafi, jak bardzo cieszy sie kiedy z Łatka bawia sie do upadlego, jak malutka przytula sie do Ani, jak kladzie mordke i przytula sie do zolwia, ktory wlasnie szuka miejsca zeby zasnac na zime, jak pozwala kotom sie wylizywac............:)[/QUOTE]

To prawda Eluś, ja też uwielbiam tego słuchać:-) Należy jej się bardzo ta odmiana w życiu:-) Meniu - kot ją myjhący, to wieeeelki pieszczoch. Przychodzi na głaskanko i widać, że kocha wszystkich. Bafuni dobrze robi takie towarzystwo:-)

Link to comment
Share on other sites

Bafinka dostała od mojej Ani 30 zł;-) Wśród biżuterii na nasz bazarek, Ania dostała od Pani Moniki troszkę złomu srebra. Wystawiła to na allegro i dostała właśnie wpłatę 30 zł:-) Nie potrącając z tego żadnej prowizji, przelała mi na konto całą kwotę:-)

Wpisuję do rozliczeń tę kwotę, a Anię wyściskałam przez telefon;-)

Uśmiałyśmy się strasznie, bo w opisie przelewu było imię jej męża, a w drugiej linijce przeczytałam "Jakubowski stary złom" :-) Myślałam, że pęknę ze śmiechu. Powiedziałam Ani, że jej męża odkupię w razie czego znacznie drożej i posadzę na kanapie, żeby ładnie wyglądał, bo jest na kogo popatrzeć;-)

Link to comment
Share on other sites

[h=5]SĄD OSTATECZNY
Święty Piotr u nieba wrót
Stoi, trzymając listę cnót.
A wszystkie dusze w milczeniu
Przypatrują się jego skinieniu
"Ten wejdzie pierwszy, kto
Był lekiem na całe zło,
Kto do końca wierny był,
Kochał i i służył ze wszystkich sił,
Brzydził się złością,
Dzielił radością
Na dobre i na złe,
Kto jednego tylko chce:
Kochać wiecznie jak szalony".
Piotrowa dłoń otwiera drzwi,
Lśnią oczy, merdają ogony,
Pierwsze do raju wchodzą PSY.

Millicent Bobleter
[/h]

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Pamiętamy :) Piszcie jutro jak tylko będziecie coś wiedziały.
Trzymaj się maleńka!!![/QUOTE]

Bafulinka zabieg ma o godzinie 15. Prawdopodobnie dopiero wieczorem coś będziemy mogły napisać. Od razu po odebraniu jej od weta wiozę ją do Ani, żeby czuła się bezpiecznie. Znowu jutro okażę się w jej oczach tą złą, bo zabiorę ją z jej bezpiecznego miejsca, ale co mam zrobić, ktoś musi;-)

Link to comment
Share on other sites

Niewiele więcej napiszę teraz. Bafuś ma dwa guzki po przeciwnych stronach listwy. Jeden jest dobrze umiejscowiony i umocowany i ma sie łatwo dac wyłuskać. Trzeba koniecznie zrobić badanie histopatologiczne (115 zł). Od wyniku zależy dalsze postępowanie. Prawdopodobnie jednak najbezpieczniej będzie usunąć całą drugą listwę mleczną.

Moi weci mają się temu przyjrzeć, poczekamy na wynik badania, a narazie trzymajmy kciuki za dobre samopoczucie Bafiątka. Ona w tej chwili jest juz prawdopodobnie po zabiegu. Zabrałam jej kocyk (Eluś, ten Jagusi... na szczęście...) Do weta pojechała ze mną kochana Ania, która nie chciała małej zostawiać w stresie. Po drodze wycierała się w kocyk, nacierała go rękami, żeby przeszedl jej zapachem. Otulała też nim Bafunię. Jak się maluszek obudzi, będzie czuła zapach domu i kogoś kogo kocha. Zostawiłam też podkład, na którym Bafiś zostanie położony, żeby nie miała mokro. Oczywiście w Bolilapce też dostałaby kocyk, ale uważam, że psiakowi zawsze lepiej robi, jak ma swój ze znanymi zapachami.

Trzymajcie mocno kciuki, jak tylko dostanę informację, że Bafiś stanął na łapki, jadę po nią.

Kiedy zasnęła mi na rękach, tuliłam piękny pyszczek, całowałam jej główkę i mówiłam jej, że będzie dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...