Jump to content
Dogomania

Cztery maleństwa i ich mamusia :((((((( Już bezpieczne, teraz szukają domków


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak łapałyśmy uciekinierkę Kropkę miałam nagraną klatkę w schronisku w Sosnowcu ...jutro tam będę dzwoniła od rana ...one się tak strasznie boją że najmniejszy ruch je płoszy .....Agusia mówi że bez klatki w życiu się nie złapią a z wczorajszym maluchem to było po prostu mega szczęście że wszedł na tą stołówkę ...te niby też próbują wchodzić ale tam się kręci mnóstwo osób więc uciekają w popłochu .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Dajcie konto to cosik wrzucę do skarbonki.[/QUOTE]

Pięknie dziękuje ewu:loveu::loveu::loveu:

Mamy tylko 15 zł na koncie :-(

Mamuśka i maluszek są w Sosnowcu w DT:lol:
Szczeniaczka zawozimy z Myszką i Marticzką w niedziele do DT w Tarnowskich Górach, tylko za zwrot kosztów weta:lol::lol::lol:
Jeśli chodzi o sprawy finansowe za DT mamuśki i trzech szczeniaczków będziemy płacić 250zł na miesiąc;)
Uważam, że to bardzo niska cena ;) Nie mniej jednak zostają jeszcze szczepienia i wydaje mi się, że trzeba jak najszybciej wysterylizować sunię...
Koszt pierwszego szczepienia maluszków wyniesie nas 30zł za sztukę

Tak jak Marticzka pisze byłam dzisiaj z panią Alinką na hucie
Jak dla mnie nie ma szans złapać szczeniaczków bez klatki łapki:shake::shake::shake:
One strasznie się boją i tak bardzo z zimna się trzęsą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Pięknie dziękuje ewu:loveu::loveu::loveu:

Mamy tylko 15 zł na koncie :-(

Mamuśka i maluszek są w Sosnowcu w DT:lol:
Szczeniaczka zawozimy z Myszką i Marticzką w niedziele do DT w Tarnowskich Górach, tylko za zwrot kosztów weta:lol::lol::lol:
Jeśli chodzi o sprawy finansowe za DT mamuśki i trzech szczeniaczków będziemy płacić 250zł na miesiąc;)
Uważam, że to bardzo niska cena ;) Nie mniej jednak zostają jeszcze szczepienia i wydaje mi się, że trzeba jak najszybciej wysterylizować sunię...
Koszt pierwszego szczepienia maluszków wyniesie nas 30zł za sztukę

Tak jak Marticzka pisze byłam dzisiaj z panią Alinką na hucie
Jak dla mnie nie ma szans złapać szczeniaczków bez klatki łapki:shake::shake::shake:
One strasznie się boją i tak bardzo z zimna się trzęsą...[/QUOTE]

Dobrze,że chociaż udało się z mamusią i jednym z maluszków!! Oby jeszcze udało się złapać resztę.
A ten DT to naprawdę extra !!!!!!!! Ta cena jest bardzo atrakcyjna,bo wiadomo,że jeśli chodzi o kasę to jest kiepsko a raczej bardzo kiepsko...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Dobrze,że chociaż udało się z mamusią i jednym z maluszków!! Oby jeszcze udało się złapać resztę.
A ten DT to naprawdę extra !!!!!!!! Ta cena jest bardzo atrakcyjna,bo wiadomo,że jeśli chodzi o kasę to jest kiepsko a raczej bardzo kiepsko...:([/QUOTE]

Dokładnie Beacia tym bardziej że w tą cenę jest wliczone wyżywienie więc DT mamy praktycznie za darmo i to jest ogromny plus. Minus że nawet na to nie mamy :( ech

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']......samochód ? ;) Jutro rano zadzwonię i zapytam czy w ogóle schronisko nam tą klatkę wypożyczy :roll:[/QUOTE]
Samochód.
[quote name='Lolalola']ja mam duzy i jakby co to w niedziele moge sluzyc pomoca,ale dopiero wieczorkiem...spreze sie i wroce wczesniej.....jest tak zimno,ze ja sie wykanczam psychicznie mysla o tych psach..:([/QUOTE]
Jak do niedzieli nic nie wskóramy to będziemy bardzo wdzięczne

Link to comment
Share on other sites

Uffff :multi: Kasieńko pięknie Ci dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
To co jutro akcja Elunia?;)
Martunia dasz rade jechać z nami?:cool3:
Dziewczyny trzymajcie kciuki;)

Miałam kolejny telefon w sprawie biało czarnego psiaczka;)
Państwo z Dąbrowy
Jutro mam do pani zadzwonić jak go złapiemy

Szkoda tylko, że ta pani z Wrocławia nie zadzwoniła dzisiaj w sprawie mamusi...:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Mały czarno-biały najbardziej się wyróżnia, jest na wszystkich zdjęciach i to praktycznie na pierwszym planie, więc pewnie o niego będzie najwięcej telefonów.
Super, że udało Wam się skołować klatkę łapkę! :)
A cena DT świetna!!! To są pieniądze,z którymi spokojnie można sobie poradzić za taką ilość psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...