Jump to content
Dogomania

Mikuś w DS w Solcu Kujawskim :). Dziękuję WioliBiszop i wszystkim, którzy pomogli !


toyota

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Opis domku brzmi fantastycznie:) Mikuś nawet nie wiesz co cię czeka malutki:loveu:[/QUOTE]


Domek jest fajny, ale śmiem wątpić, że Mikuś z własnej, nieprzymuszonej woli wyprowadziłby się od Wioli ;). Sami rozumiecie - kumpel Stefan, kumpela Haczi i do tego 7 kotów, no raj do łobuzowania, a tu będzie jedynakiem.

Zapytaj Wiolu Pana, czy nie chciałby kota do kompletu, bo wiem, że masz jakieś do adopcji :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IIIII STAŁO SIE :placz:STRZAŁECZKA 20 MINUT TEMU POJECHAŁ.

Pan Mariusz przyjechał mimo to że zepsuł mu sie samochód ,ale nie poddał się i poprosił siostrzenca i po perypetiach z nawigacją wjechali na podwórku.Strzałeczka delikatnie obszczekał pana Mariusza a po chwili jak obwąchał było juz ok.Pan Mariusz przyjechał przygotowany i wyposażony w kocyk który leżał na siedzeniu i czekał na Strzałeczkę ,smycz a reszta wyposażenia w domu.Byłam mile zaskoczona jak zobaczyłam jak pan Mariusz siadał na tylne siedzenie do towarzystwa Strzałeczce.No i zaczełam :placz:.STRZAŁECZKA TRAFIŁ NA SUUUUPER LUDZI .rOZMOWA BYŁA DLA MNIE STRESUJĄCA ,PONIEWAŻ PIERWSZA TAKA UMOWA TO STARAŁAM SIE ZEBY WSZYSTKO BYŁO JAK NALEŻY.


jUTRO COŚ WIĘCEJ NAPISZĘ BO DZISIAJ TO JUŻ ZA DUŻO WRAŻEŃ JAK DLA MNIE.

Edited by wiolabiszop
Link to comment
Share on other sites

Piałam że jutro napisze ale nie moge was tak zostawić ,poniewaz pan Mariusz dzwonił przed chwilką i powiedział zę sa już na miejcsu i właśnie Strzałeczka ogląda swoją posiadłość zaznaczając oczywiście swój teren.Strzała cała drogę siedział u Pana Mariusza na kolanach, tylko podnosił głowę jak były światła.Strzałeczka też spodobał sie mamie pana Mariusza ,czyli ma swój urok osobisty skoro podbił serca nowych właścicieli.

Ach to jest dla nas, ktorzy pomagamy najwspanialsza nagroda.Warto pomagać.

Chciałam serdecznie podziękować wszystkim którzy byli zaangażowani w pomoc Strzałeczce.Tym którzy zaglądali, interesowali sie losem Mikusia.
Toyocie która go wypatrzyła w schronisku i dokładała wielkich starań pomimo wielu wątków i piesków bedących u niej w domu.EWU KSIĘGOWEJ która równiez poświeciła swoj czas i chęć pomocy.

Dziewczynom za ogłoszenia bo dzieki nim Strzała znalazł świetny dom.

BARDZO ALE TO BARDZO JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIEKUJĘ .DOBRA ROBOTA DZIEWCZYNY.

Link to comment
Share on other sites

Witam w nocy często się budziłam i myślałam o Strzale .Zrobiło się bardzo cicho i pusto jakoś.Ale cieszę się że będę mogła STRZAŁĘ ODWIEDZAĆ JAK BĘDĘ JECHAŁA DO SWOJEJ RODZINY BO TO NA TEJ TRASIE .A pan Mariusz nie miał nic przeciwko temu zebyśmy z męzem na kawe z ciachem zajechali do nich.To bardzo miłe i poświadcza że STRZAŁA TRAFIŁ DO BARDZO ODPOWIEDZIALNYCH I KOCHAJACYCH LUDZI.

Jeżeli chodzi o inf.o STRZAŁECZCE TO NA TELEFON SIĘ UMÓWILIŚMY Z PANEM MARIUSZEM ale zdjęcia będzie podsyłal do mnie siostrzeniec pana mariusza pan Karol.A ja już wstawie na wątek.

Została ostatnia kwota do zapłaty za ADVOCATE 42 ZŁ.kTÓREGO OTRZYMAŁ PAN MARIUSZ DO ZAAPLIKOWANIA STRZAŁECZCE W NOWYM DOMU.Ponieważ zmiana otoczenia wiąże się ze stresem wet powiedział że dobrze by było aby daną dawkę otrzymał właśnie na nowym miejscu.

[URL=http://img841.imageshack.us/i/p1110948.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1905/p1110948.jpg[/IMG][/URL]

ZAPOMNIAŁAM WCZORAJ RÓWNIEŻ PODZIĘKOWAĆ MARTIK B ZA FACHOWE I RZETELNE PODEJŚCIE DO SPRAWY PRZEPROWADZAJĄC WIZYTE PA.dUZO WNIOSŁAŚ KOCHANA DO TEGO ABY PODJĄC WŁAŚCIWA DECYZJE .jESTEŚ OSOBĄ KTÓRA WIE CO ROBI BARDZO CI JESZCZE RAZ DZIEKUJE :)))))))))))mIŁEGO DNIA WSZYSTKIM

Edited by wiolabiszop
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiolabiszop']Piałam że jutro napisze ale nie moge was tak zostawić ,poniewaz pan Mariusz dzwonił przed chwilką i powiedział zę sa już na miejcsu i właśnie Strzałeczka ogląda swoją posiadłość zaznaczając oczywiście swój teren.Strzała cała drogę siedział u Pana Mariusza na kolanach, tylko podnosił głowę jak były światła.Strzałeczka też spodobał sie mamie pana Mariusza ,czyli ma swój urok osobisty skoro podbił serca nowych właścicieli.

Ach to jest dla nas, ktorzy pomagamy najwspanialsza nagroda.Warto pomagać.

Chciałam serdecznie podziękować wszystkim którzy byli zaangażowani w pomoc Strzałeczce.Tym którzy zaglądali, interesowali sie losem Mikusia.
Toyocie która go wypatrzyła w schronisku i dokładała wielkich starań pomimo wielu wątków i piesków bedących u niej w domu.EWU KSIĘGOWEJ która równiez poświeciła swoj czas i chęć pomocy.

Dziewczynom za ogłoszenia bo dzieki nim Strzała znalazł świetny dom.

BARDZO ALE TO BARDZO JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIEKUJĘ .DOBRA ROBOTA DZIEWCZYNY.[/QUOTE]
[SIZE=4][B]Wiola to Tobie należą się podziękowania,żeby nie Ty.....[/B][/SIZE]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][SIZE=4][B]Wiola to Tobie należą się podziękowania,żeby nie Ty.....[/B][/SIZE]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]

Przyłączam się całym sercem do tych podziękowań. Wiolu, gdyby nie Ty, to Strzały mogłoby już wśród nas nie być,a tak trafił do cudownego domku i będzie tam grzał doopkę do końca swoich dni. Powodzenia smoczku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiolabiszop']EWU mam do STRZAŁKI 100 km od siebie a
Strzałeczka mieszka na tej samej trasie co moja rodzinka więc jak bede jechała za Szczecin to napewno go odwiedzę ,ponieważ pan Mariusz serdecznie zaprasza.[/QUOTE]
Odwiedzaj go...Ja mam go głęboko w sercu, wielu pieskom pomagam ale niektóre są dla mnie szczególnie ważne...Mikuś jest jednym z nich...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...