Jump to content
Dogomania

Mikuś w DS w Solcu Kujawskim :). Dziękuję WioliBiszop i wszystkim, którzy pomogli !


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No nie do końca tak :roll:.

Przypadkiem się dowiedziałam, że dzwonił po innego psiaka do innej dogomaniaczki, która prowadzi BDT. Zupełny przypadek, zapytałam po prostu czy jest jakieś zainteresowanie jej Fionką i mi powiedziała o zainteresowanym panu z Solca Kuj. Zaskakująco podobny opis do chętnego domu na Mikusia :cool3:.
No to porównałyśmy telefony i adresy mailowe....
Pan miał jednak pecha, bo Fionce wyrosła jakaś narośl na uchu i będzie do adopcji po zabiegu usunięcia. Pan powiedział, że nie ma problemu i zaczeka...

W przypadku Mikusia też nie widział problemu z jego chorobą i miał zaczekać :roll:.

Wiola do niego zadzwoniła wyjaśnić sytuację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']No nie do końca tak :roll:.

Przypadkiem się dowiedziałam, że dzwonił po innego psiaka do innej dogomaniaczki, która prowadzi BDT. Zupełny przypadek, zapytałam po prostu czy jest jakieś zainteresowanie jej Fionką i mi powiedziała o zainteresowanym panu z Solca Kuj. Zaskakująco podobny opis do chętnego domu na Mikusia :cool3:.
No to porównałyśmy telefony i adresy mailowe....
Pan miał jednak pecha, bo Fionce wyrosła jakaś narośl na uchu i będzie do adopcji po zabiegu usunięcia. Pan powiedział, że nie ma problemu i zaczeka...

W przypadku Mikusia też nie widział problemu z jego chorobą i miał zaczekać :roll:.

Wiola do niego zadzwoniła wyjaśnić sytuację.[/QUOTE]
Hmmm, mam mieszane uczucia... Pan czeka na Fionę czy Mikusia???
Czy generalnie czeka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Czyli jednak nie jest tak pięknie jak myślałam....:roll:
Czekamy w takim razie na wyniki wizyty PA. Może nawet wypadałoby Pana zapytać o ten telefon...?[/QUOTE]

Tak właśnie napisałam, że Wiola zadzwoniła wyjaśnić sytuację. Nie chcę czegoś pokręcić, w każdym razie panu się jednak dłużyło.

Dzisiaj Wiola dzwoniła do pana i pan zapytał czy Mikuś ma u niej dobrze i może by w takim razie został u niej :razz:. Wiola mu wyjaśniłą czym jest DT, że nie ma takiej opcji i wymieniła jaką ma menażerię w domu.


Wizyta PA będzie jutro o 14 i myślę, że wiele wyjaśni ;).

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Tak właśnie napisałam, że Wiola zadzwoniła wyjaśnić sytuację. Nie chcę czegoś pokręcić, w każdym razie panu się jednak dłużyło.

Dzisiaj Wiola dzwoniła do pana i pan zapytał czy Mikuś ma u niej dobrze i może by w takim razie został u niej :razz:. Wiola mu wyjaśniłą czym jest DT, że nie ma takiej opcji i wymieniła jaką ma menażerię w domu.


Wizyta PA będzie jutro o 14 i myślę, że wiele wyjaśni ;).[/QUOTE]

Nie do końca zrozumiałam Twojego poprzedniego posta ;)

Trzymam mocno, mocno kciuki, żeby się udało! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Strzała jedzie za chwilke do weta na ostatnie ogledziny i podanie ADVOCATE .rOZMAWIAŁAM z panem Mariuszem dzisiaj i powiedziała że nie ma problemu on sam przyjedzie po STRZAŁĘ tylko teraz jest jeszcze dzień do ustalenia.Cieszę się bardzo że tak szybko znalazł kochajacych ludzi.Ale będzie płacz u nas za Strzała nie da sie ukryć .Dużo radości wnióśł w nas dom.Stefcia rozruszał ,Haczi była przeszczęśliwa na spacerach ze STREZAŁA SZALELI ILE TYLKO MIELI SIŁ.a POTEM SPALI JAK NIEDZWIADKI.:)))

bĘDZIE CIĘŻKO SIĘ ROZSTAĆ :((aLE WIEMY ŻE IDZIE W DOBRE RĘCE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiolabiszop']Strzała jedzie za chwilke do weta na ostatnie ogledziny i podanie ADVOCATE .rOZMAWIAŁAM z panem Mariuszem dzisiaj i powiedziała że nie ma problemu on sam przyjedzie po STRZAŁĘ tylko teraz jest jeszcze dzień do ustalenia.Cieszę się bardzo że tak szybko znalazł kochajacych ludzi.Ale będzie płacz u nas za Strzała nie da sie ukryć .Dużo radości wnióśł w nas dom.Stefcia rozruszał ,Haczi była przeszczęśliwa na spacerach ze STREZAŁA SZALELI ILE TYLKO MIELI SIŁ.a POTEM SPALI JAK NIEDZWIADKI.:)))

bĘDZIE CIĘŻKO SIĘ ROZSTAĆ :((aLE WIEMY ŻE IDZIE W DOBRE RĘCE.[/QUOTE]

rozstania z tymczasami są zawsze ciężkie ale po to je właśnie ratujemy aby później mogły zaznać szczęścia w nowym domu...swoim domu ;) a tym samym i zrobić miejsce dla kolejnych bid w potrzebie, które potrzebują również dt...Nic się nie martw, Państwo mają duże serducho dla zwierząt, pięknie opowiadali mi o swoim poprzednim psie Reksiu, którego musieli niedawno pożegnać, Pani aż się popłakała, mają domek z ogródkiem, spokojna okolica, są zmotoryzowani, mama pana jest już starsza, rzadko wychodzi z domu więc Strzała prawie nigdy nie będzie sam, świadomość weterynaryjna wysoka, zaufany wet, Pan leczył od 6 lat swojego Reksia na niewydolność krążenia, pewnie właśnie tutaj serducho nie wytrzymało kolejnej operacji, jak zaczęłam opowiadać trochę o umowie adopcyjnej, że zawiera oczywiste punkty tj. nie stosować przemocy wobec zwierzęcia, regularnie raz do roku zaszczepić i odrobaczyć to pan lekko oburzonym tonem do mnie powiedział: to psa się nie odrobacza co 6 miesięcy, co mi się osobiście bardzo spodobało :lol: myślę więc, że będzie miał zapewnioną troskliwą opiekę i będzie kochany :)

Link to comment
Share on other sites

A więc to już we wtorek o godz.12 w południe pan Mariusz przyjedzie po STRZAŁĘ.fAJNIE ŻE TAK UDAŁO SIĘ PANU POUKŁADAC PLAN ZEBY PRZYJECHAĆ JAK BĘDZIE WIDNO,PONIEWAŻ PÓJDZIEMY NA SPACER I BEDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ JAK BĘDZIE REAGOWAŁ NA KOMENDY PANA MARIUSZA.tEŻ BĘDZIE MÓGŁ ZOBACZYĆ W JAKICH WARUNKACH ŻYŁ sTRZAŁA I Z ILOMA FUTRZAKAMI.hA HA HA .

PO WIZYCIE U WETA WYGLADA TAK ŻE ADVOCATE PAN DOSTANIE DO DOMU ,PONIEWAŻ ZMIANA OTOCZENIA WIĄŻE SIE ZE STRESEM I DOBRZE JEST WÓWCZAS PODAC W NOWYM MIEJSCU LEK.

JUTRO WSTAWIĘ PARAGON ZA LEK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...