Jump to content
Dogomania

Mix owczarka środkowoazjatyckiego za chwilę trafi do Wojtyszek , tam czeka go koniec!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yolanovi']co u psiaka?[/QUOTE]

Już w hotelu , dzisiaj go przewiozłyśmy z kotembezoka z molosów , bardzo chciałam jej podziękować za ogromną pomoc !!! Chłopak ma około 11-12 miesięcy , jest mega przytulaśny , w wielkim stresie nie atakuje tylko włazi na kolana osobie którą zna , dzisiaj byłam to ja :)

Szukamy teraz pilnie transportu do Hałabajówki !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Już w hotelu , dzisiaj go przewiozłyśmy z kotembezoka z molosów , bardzo chciałam jej podziękować za ogromną pomoc !!! Chłopak ma około 11-12 miesięcy , jest mega przytulaśny , w wielkim stresie nie atakuje tylko włazi na kolana osobie którą zna , dzisiaj byłam to ja :)

Szukamy teraz pilnie transportu do Hałabajówki !!!![/QUOTE]
Super dziewczyny:) Dzięki za info. Młodziak z niego i taki pozytywny do ludzi. Powinien znaleźć szybko domek bo do tego wszystkiego jest śliczny. oby tylko dobry, kochający domek go odnalazł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Kochani, żadne inne pieniążki się nie pojawiły na chłopaka.. Prosimy o wpłaty z dopiskiem "azjata". Na razie mamy tylko te 25zł... To za mało, by cokolwiek zrobić :([/QUOTE]

Dzisijeszy transport zafundowała Kotbezoka z molosów , a hotel opłaca wspaniała osoba która chce być anonimowa , teraz musimy zbierać na transport do DT .

A teraz mniej fajnie , ja już wysiadam
Zakładam dzisiaj drugi wątek psów w ogromnej potrzebie , to się zaczyna robić straszne , chyba już 10 wątek w ostatnim miesiącu :(

Tym razem pomocy bardzo potrzebują szczeniaki wyżełki i ich matka , jutro mają stracić życie :(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641-Wyżły-6-szczeniaków-i-mama-pilnie-potrzebują-pomocy-na-hotel-karmę-i-szczepienia?p=19821677#post19821677"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641-Wyżły-6-szczeniaków-i-mama-pilnie-potrzebują-pomocy-na-hotel-karmę-i-szczepienia?p=19821677#post19821677[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Hałabajówka']Z tego co mi wiadomo Fiedia ma być u nas jutro.

Powiedzcie mi co on miał robione (odpchlenia, odrobaczenia) co je i w jakich ilościach, jaki jest do psów a jaki do suk.[/QUOTE]


Był odrobaczony i odpchlony . Hałabajówko dzwonił Grzesiek do Ciebie w sprawie tego transportu wczoraj ? Bo wiem ,że auto im się popsuło i mieli odwoływać dzisiejszy transport .Mieli się kontaktować z Tobą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']To co robimy dalej w takim razie?
Ogłaszacie go już?
Gdzie on teraz przebywa i ile może tam jeszcze zostać?[/QUOTE]

Czekamy na kolejny termin transportu .

Mam jednego chętnego na azjatę , jutro będę rozmawiać .

Jest teraz w hotelu , im krócej tam będzie tym lepiej bo wiadomo kasa , ale nie mamy terminu kiedy mamy go zabrać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Może jakiś fajny ludź by się trafił to nie trzeba byłoby kombinować z tym transportem...zawsze się o transport wszystko rozbija :([/QUOTE]

Zaraz wysyłam zdjęcia do potencjalnego chętnego na adopcję azjaty , trzymać kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...