Jump to content
Dogomania

Mix owczarka środkowoazjatyckiego za chwilę trafi do Wojtyszek , tam czeka go koniec!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wyślę zaraz :) ale nie wiem za bardzo o co z rozmiarem chodzi...

60zł zapłaciłam
25 za cestem na robale i 35 za advantix na pchły
Bo coś slabo przybiera na wadze a apetyt ma więc wet podejrzewa zarobaczenie jakieś
Jeszcze trzeba go na wściekliznę pacnąć 25zl i na wirusówki ale nie wiem po ile są bo za dużo tych cen i zapomniałam ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']wyślę zaraz :) ale nie wiem za bardzo o co z rozmiarem chodzi...

60zł zapłaciłam
25 za cestem na robale i 35 za advantix na pchły
Bo coś slabo przybiera na wadze a apetyt ma więc wet podejrzewa zarobaczenie jakieś
Jeszcze trzeba go na wściekliznę pacnąć 25zl i na wirusówki ale nie wiem po ile są bo za dużo tych cen i zapomniałam ;([/QUOTE]


Podaj mi konto na PW wyślę zaraz pieniążki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Oooo, to super wieści :)
Myślisz, że coś z tego może być ? ;)[/QUOTE]

Wrażenie zrobili bardzo dobre , mają dzwonić po 17 pogadać o szczegółach , bo pani z pracy dzwoniła


Kolejny kalendarzowy bazarek , tym razem możecie zamówić kalendarz ze swoim psem , kotem , dzieckiem , TZ , czy kimkolwiek chcecie
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236927-robi-si%C4%99-nie-pisa%C4%87-%21-%29?p=20094785#post20094785[/url]

Link to comment
Share on other sites

Już się wszystko wywiedziałam co i jak więc szczepienie na wirusówki 40 zl a przeciwko wściekliźnie 25zł
i to co zapłaciłam za pchły i robale 60. Na wirusy go jutro machnę a wściekliznę za 2 tygodnie.

Bardzo przepraszam za off ale sytuacja jest dla mnie krytyczna i potrzebuję Waszej pomocy
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237407-10-szczeniaczków-z-parwo-4-już-za-TM-reszta-walczy-potrzebana?p=20140312#post20140312[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Hej hej był jakiś odzew z ogłoszeń o Fiedusia? Chciałam zameldować że przytyło mu się trochę ;) no i że karma się zaczyna zbliżać ku końcowi.[/QUOTE]

Podeślij mi swoje konto , bo nie mam , na razie przeleję za szczepienia , odrobaczenie i odpchlenie , zaraz po nowym roku postaram się przelać kolejne 200 zł .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Poszło na PW. Dzięki bo jestem pod kreską przez te parwo szczeniaki :([/QUOTE]

Postaram się dzisiaj przelew zrobić , na razie bank mi wariuje , karty w sklepie nie uznaje , przez internet w ogóle nie mogę nic zrobić , koniec świata :D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapraszamy na foto konkurs

Pośmiej się i zgarnij kasę dla swojego podopiecznego :

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238109-Bazarek-roz%C5%9Bmieszaj%C4%85cy-%21Po%C5%9Bmiej-si%C4%99-i-zgarnij-kas%C4%99-dla-swojego-podopiecznego-%21do10-01?p=20220703#post20220703[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...