Jump to content
Dogomania

Mix owczarka środkowoazjatyckiego za chwilę trafi do Wojtyszek , tam czeka go koniec!


Tymonka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hałabajówka']Jako duży mix :) gabarytowo jest jak haszczak a porównaniu do mojego ałabaja to jest go połowa. Z charakteru już bardziej przypomina CAO uparty momentami i rządzi sukami ;)[/QUOTE]

Dobra.... jakiś opis mu zrobię:)

jaka organizacja działa w zachodnio-pomorskim?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']To nie dotarły. Chyba że na stare konto wysłane było to nie wiem bo nie bardzo mam ostatnio dostęp przez neta do niego.[/QUOTE]
A dasz radę sprawdzić ?

[quote name='Ziutka']Mam zapytanie o Fiedi, wysyłam na PW do Ani ;)[/QUOTE]

odpisałam , czekam na odpowiedź .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Super , czyli na razie jesteśmy rozliczone ? Czy czegoś brakuje ?[/QUOTE]

No pewnie że brakuje....domku :)

Foto z dzisiaj
[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3479/93906167.jpg[/IMG]

I ze swoją kumpelką
[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2103/72243452.jpg[/IMG]

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Anja2201']Śliczności moje :) Hałabajówko on nadal taki szczuplutki , jak u niego z apetytem ? Może warto by jakieś badania zrobić ?[/QUOTE]

Apetyt ma jak smok je dawkę jak na psa 60kg... daliśmy mu teraz na robale środek taki co to niby wszystko wybija i zobaczymy...morfologia jest ok...jak coś to zostaje tylko trzustka i brak lipazy mój bullek na to choruje i dostaje tabletki i jest ok.
Przytył z początku a potem staną i teraz nie widzę pogrubienia....może taki jego urok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Apetyt ma jak smok je dawkę jak na psa 60kg... daliśmy mu teraz na robale środek taki co to niby wszystko wybija i zobaczymy...morfologia jest ok...jak coś to zostaje tylko trzustka i brak lipazy mój bullek na to choruje i dostaje tabletki i jest ok.
Przytył z początku a potem staną i teraz nie widzę pogrubienia....może taki jego urok :)[/QUOTE]

A to robiłaś mu morfologię ? Przy trzustce z reguły są bardzo częste rozwolnienia (mam już drugiego trzustkowca u siebie ) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']A to robiłaś mu morfologię ? Przy trzustce z reguły są bardzo częste rozwolnienia (mam już drugiego trzustkowca u siebie ) .[/QUOTE]

Tydzień temu mu robiłam.
Ja mam jednego i nie miał nigdy rozwolnienia a chudł w oczach, mam nadzieję że to nie to no zobaczymy za jakieś 2 tygodnie jak będzie wyglądał. Wet mi mówił że jest też zimno i dlatego może wolno przybierać na masie że na wiosnę może przytyje jeżeli nie znajdziemy żadnych chorób...oby. On też bardzo dużo biega.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Tydzień temu mu robiłam.
Ja mam jednego i nie miał nigdy rozwolnienia a chudł w oczach, mam nadzieję że to nie to no zobaczymy za jakieś 2 tygodnie jak będzie wyglądał. Wet mi mówił że jest też zimno i dlatego może wolno przybierać na masie że na wiosnę może przytyje jeżeli nie znajdziemy żadnych chorób...oby. On też bardzo dużo biega.[/QUOTE]


Ja myślę , że trzeba o kastracji myśleć , bo strach go oddać bez .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...