Jump to content
Dogomania

Mix owczarka środkowoazjatyckiego za chwilę trafi do Wojtyszek , tam czeka go koniec!


Tymonka

Recommended Posts

[quote name='Hałabajówka']do fajnego weta to mam 30km w jedną stronę ;([/QUOTE]

To może zróbmy tak na razie kupimy te neopankratynę , a jak się uda uzbierać kasę to podjedziesz do tamtego weta ?? I pomyśl proszę o tej karmie , myślę ,że będzie mu służyć lepiej niż gotowane ze względu na ograniczoną ilość tłuszczu .Leki kupimy w poniedziałek i wyślemy , tylko adres mi podaj .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anja2201']To może zróbmy tak na razie kupimy te neopankratynę , a jak się uda uzbierać kasę to podjedziesz do tamtego weta ?? I pomyśl proszę o tej karmie , myślę ,że będzie mu służyć lepiej niż gotowane ze względu na ograniczoną ilość tłuszczu .Leki kupimy w poniedziałek i wyślemy , tylko adres mi podaj .[/QUOTE]

Hałabajówka
Strzelec 8
78-200 białogard

Dzięki za pomoc.
jak mówisz że ten inny lek jest lepszy to może warto spróbować na własną rękę jak dobrze pamiętam to miał liazy w ostatnim wyniku 14 ale jeszcze poszukam i dokładnie sprawdzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Hałabajówka
Strzelec 8
78-200 białogard

Dzięki za pomoc.
jak mówisz że ten inny lek jest lepszy to może warto spróbować na własną rękę jak dobrze pamiętam to miał liazy w ostatnim wyniku 14 ale jeszcze poszukam i dokładnie sprawdzę.[/QUOTE]

Kreon to też enzymy trzustkowe , to zastanów się i daj znać co mamy kupić , tylko kreon trzeba podawać około pół godziny przed jedzeniem żeby był skuteczny , inne enzymy chyba też z tego co pamiętam .


Wynik mi niewiele mówi , czy on miał biochemię robioną ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Kreon to też enzymy trzustkowe , to zastanów się i daj znać co mamy kupić , tylko kreon trzeba podawać około pół godziny przed jedzeniem żeby był skuteczny , inne enzymy chyba też z tego co pamiętam .


Wynik mi niewiele mówi , czy on miał biochemię robioną ?[/QUOTE]


Nie miał tylko enzymy trzustkowe zrobione.

Link to comment
Share on other sites

Nie znalazłam własnie chyba są u mojego weta a on jest teraz na urlopie na tygodnie i nie mam jak go zapytać. Bo czasem zostawia u siebie do porównania. Kup ten lepszy, skoro mu nie pomaga neopan to może trzeba zmienić a skoro to tez enzymy to nie zaszkodzą przecież.
Ja się nie podejmę bo i tak tylko z doskoku siadam na dogo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Nie znalazłam własnie chyba są u mojego weta a on jest teraz na urlopie na tygodnie i nie mam jak go zapytać. Bo czasem zostawia u siebie do porównania. Kup ten lepszy, skoro mu nie pomaga neopan to może trzeba zmienić a skoro to tez enzymy to nie zaszkodzą przecież.
Ja się nie podejmę bo i tak tylko z doskoku siadam na dogo :([/QUOTE]

ok , to kupimy kreon , myślę ,że jutro i do końca tygodnia wyślemy .
Ja bazarku się nie podejmę , w każdej chwili mogę zacząć rodzić .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']No w takim wypadku to się wcale nie dziwię ;) Gratuluję :)[/QUOTE]

Dzięki , ale fajnie by było gdyby się ktoś chętny znalazł , do wystawienia są breloczki z wizerunkiem różnych ras , powinny się dobrze sprzedawać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Super każda złotówka mnie ratuje teraz.
A nikt się nie zgłosił chętny do bazarku to może ja zrobię... mam jeszcze dwie zabawki dla kota i plecak z royala.[/QUOTE]




dzisiaj zakupiłam i wysłałam leki dla Fiedi : Kreon2500 50 kapsułek x 2 , czyli na te 100 dni będzie zabezpieczony .



Rozliczenie :
25zł od Jakuba Ł .
85,96zł od fundacji

Razem u nas Fiedia ma 0 zł :(

Link to comment
Share on other sites

U dziergałam bazarek i zostawiła miejsce na fanty dla Fiedii, podeślesz mi fotki i opisy?
[SIZE=4][CENTER][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=book antiqua]Serdecznie zapraszam na bazarek na spłatę długów przede wszystkim weterynaryjnych na ponad 1200zł fundacji Hałabajówka...bazarek jest misz maszowy tj płyty CD,DVD, książki zarówno kryminały, obyczajowe jak i naukowe w tym szkolenie metoda na klikera, biżuteria w tym srebrna i ręcznie robiona, MP3 Sony bezprzewodowy, rękawica do czyszczenia psa, siatki przeciwko komarom....[/FONT][/COLOR][/COLOR][/CENTER][/SIZE]
[SIZE=4][CENTER][COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245946-Bazarek-ile-masz-tyle-dasz-dla-zwierzak%C3%B3w-w-Ha%C5%82abaj%C3%B3wce-sp%C5%82ata-d%C5%82ugu-wet-i-karma?p=21157461&posted=1#post21157461"]Proszę zajrzyj :modla:[/URL][/COLOR][/CENTER][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']U dziergałam bazarek i zostawiła miejsce na fanty dla Fiedii, podeślesz mi fotki i opisy?
[SIZE=4][CENTER][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=book antiqua]Serdecznie zapraszam na bazarek na spłatę długów przede wszystkim weterynaryjnych na ponad 1200zł fundacji Hałabajówka...bazarek jest misz maszowy tj płyty CD,DVD, książki zarówno kryminały, obyczajowe jak i naukowe w tym szkolenie metoda na klikera, biżuteria w tym srebrna i ręcznie robiona, MP3 Sony bezprzewodowy, rękawica do czyszczenia psa, siatki przeciwko komarom....[/FONT][/COLOR][/COLOR][/CENTER]
[/SIZE]
[SIZE=4][CENTER][COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245946-Bazarek-ile-masz-tyle-dasz-dla-zwierzaków-w-Hałabajówce-spłata-długu-wet-i-karma?p=21157461&posted=1#post21157461"]Proszę zajrzyj :modla:[/URL][/COLOR][/CENTER]
[/SIZE][/QUOTE]


Super , ale fanty dla Fiedi chce Ewa przysłać pocztą do kogośc bo nie ma jak zająć się później wysyłką .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']dzisiaj zakupiłam i wysłałam leki dla Fiedi : Kreon2500 50 kapsułek x 2 , czyli na te 100 dni będzie zabezpieczony .



Rozliczenie :
25zł od Jakuba Ł .
85,96zł od fundacji

Razem u nas Fiedia ma 0 zł :([/QUOTE]


Dotarły leki ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...