Jump to content
Dogomania

Mix owczarka środkowoazjatyckiego za chwilę trafi do Wojtyszek , tam czeka go koniec!


Tymonka

Recommended Posts

Ja tego schronu nie znam zupełnie, nie mam żadnej opinii. Czasem schron, jeśli faktycznie dobry, jest wybawieniem dla błąkającego się psa, a szczególnie jeśli budzi strach i wrogość ludzi. W przypadku Wojtyszek nie wiem i nie wypowiem się.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yolanovi']Ja tego schronu nie znam zupełnie, nie mam żadnej opinii. Czasem schron, jeśli faktycznie dobry, jest wybawieniem dla błąkającego się psa, a szczególnie jeśli budzi strach i wrogość ludzi. W przypadku Wojtyszek nie wiem i nie wypowiem się.[/QUOTE]

Jak ktoś ma ochotę poczytajcie co piszą na molosach , ja mam dosyć już , nie jestem chyba w stanie dalej tego ciągnąć , człowiek rezygnuje ze wszystkiego dla psów , poświęca cały wolny czas i nie tylko ten wolny , mój TZ niedługo znajdzie sobie inną bo zapomni jak ja wyglądam , a dowiaduje się z molosów ,że obrażam tylko wszystkich i nic kompletnie nie robię :)

[URL="http://www.forum.**********/showthread.php?p=1535905#post1535905"]http://www.forum.molosy .pl/showthread.php?p=1535905#post1535905[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Jak ktoś ma ochotę poczytajcie co piszą na molosach , ja mam dosyć już , nie jestem chyba w stanie dalej tego ciągnąć , człowiek rezygnuje ze wszystkiego dla psów , poświęca cały wolny czas i nie tylko ten wolny , mój TZ niedługo znajdzie sobie inną bo zapomni jak ja wyglądam , a dowiaduje się z molosów ,że obrażam tylko wszystkich i nic kompletnie nie robię :)

[URL="http://www.forum.**********/showthread.php?p=1535905#post1535905"]http://www.forum.molosy .pl/showthread.php?p=1535905#post1535905[/URL][/QUOTE]
szkoda psa. olać to co piszą - może uzbieramy kasę na hotelik. Ja na razie nie mogę dać stałęj deklaracji ale jednorazowo 30 zł mogę zaoferować. Może ten hotelik na Dolnym Śląsku?
Myślałam, że wydarzenie na FB przysporzy chętnych do pomocy, jakieś deklaracje itp, a nie durną awanturę o Wojtyszki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Jaki on jest w stosunku do psów? I co z nim dalej się tam błąka? Macie jakieś miejsce w hotelu gdzieś blisko miejsca w którym on przebywa?[/QUOTE]

Do psów powinien być ok , biega z małym kundelkiem z sąsiedztwa , jest cały czas w tam gdzie był .Miejsce mamy , pierwszy tydzień za darmo , później 350 zł miesiąc , ale mamy tylko 10 zł deklaracji stałych :(

Link to comment
Share on other sites

no to tak, ja go mogę do siebie na dt wziąć za 200zl na utrzymanie (bo ja gotuje moim więc i on by dostawał gotowane i za weta) mam kojec do wiosny wolny bo małe grzdyle przeniosłam do pomieszczenia ogrzewanego razem z jamnikami na dt. A i ogłoszenie rozmowy adopcyjne bierzecie na siebie.

Link to comment
Share on other sites

Hałabajówka, weź go! Proszę Cię!! To mlody, łagodny, w typie rasy pies, jest spora szansa, że dom znajdzie dość szybko, a teraz po prostu może sie zmarnowac chlopak!
Mam fanty na bazarek, tylko ktoś musiałby mi pomóc, bo ja z życiu nie robiłam bazarku i w dodatku mam problem z wstawianiem zdjęć, choć pilnie sie uczyłam...
Cudowne byloby to, że Ty masz doświadczenie z rasą... :cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']no to tak, ja go mogę do siebie na dt wziąć za 200zl na utrzymanie (bo ja gotuje moim więc i on by dostawał gotowane i za weta) mam kojec do wiosny wolny bo małe grzdyle przeniosłam do pomieszczenia ogrzewanego razem z jamnikami na dt. A i ogłoszenie rozmowy adopcyjne bierzecie na siebie.[/QUOTE]


Byli byśmy cholernie wdzięczni , dla chłopaka to najlepsze co może go spotkać . Niestety nie mam na razie pomysłu na transport , tzn jak go do auta wsadzić i dowieść , chciałam mu dzisiaj obrożę założyć to zobaczyłam piękny garniturek bielutkich ząbków , a psisko duże .


[quote name='natalia.aleksandrov']Udostępnię konto do wpłat, jeśli Ania się zgodzi. Jakbyś go wzięła, Hałabajówko - było świetnie, psiaki mają u Ciebie super.[/QUOTE]

Pewnie , że chcemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Hałabajówka, Ty masz zarejestrowany hotel? Bo żeby płacić z konta stowarzyszenia muszę mieć fakturę. :)[/QUOTE]

Nie mam, bo ja nie prowadzę hotelu dla psów wszystkie kojce są tylko i wyłącznie na potrzeby biednych bid.
no to dajcie znać co i jak i kiedy bo muszę się przygotować kojec w takim razie.

Tylko go dobrze obfotcie bo ja nie będę mogła mam problemy techniczne ostatnio. I trzeba go szybko ogłaszać żeby się nie zasiedział.

No ja kocham ałabaje ale to już pewnie wiecie hehe :lol: nie mogłam odmówić mu pomocy ale musicie mi pomóc przede wszystkim w znalezieniu mu domu.


A co do transportu to moja cała 3 do samochodu wchodzi jakby to była mega krzywda a od malucha jeżdżą i mam na nie jeden sposób wstawiam miskę z puszką do bagażnika i wtedy same wchodzą ;) Z azjatą nic na siłe bo się zniechęci i będzie problem to tak z doświadczenia mojego ;)

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

To zbieramy kasę na transport i utrzymanie chłopaka!!!

Hahahah, dlatego chciałam, zebyś była na tym wątku - byłam i widziałam te Twoje azjatyckie miłości ;P
Będziemy go ogłaszać, z tym byś sama nie została!
Hałabajówka, to nie mogę dać Ci kasy - tylko karmę i pokryć faktury za weta...
EDIT:
doczytałam, że chcesz gotować - to muszę miec faktury za to, co dla niego byś kupowała. Głupie, wiem - ale co ja mogę na biurokrację...

Link to comment
Share on other sites

o ja... to zróbmy tak daj mi karmę na niego a ja zostawię na cieplejsze miesiące dla innych tymczasów a ze swoich będą mu gotować na to samo wyjdzie w sumie tylko w czasie się rozłoży...bo co na makaron mogę wziąć bo w większych ilościach kupuję ale mięso to biorę co 2-3 dzień to nie dam rady za każdym razem na fakturę brać. Może tak być?

no nie da się ukryć że dla nich wszystko ;) dzisiaj zjadły mi pilota od dekodera bo u mnie leje a one się nudzą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']To tak właśnie zrobimy. Kupię wielkie opakowanie karmy i przejdzie ona do Ciebie :) a faktury za weta - to wiadomo, pokryjemy.
Ale... Najpierw muszą uzbierać się pieniążki!!! Czy ktoś już napisał na wątku transportowym czego szukamy? Trzeba tez rozreklamowac watek![/QUOTE]

oki ;)
ja nie mam teraz czasu zupełnie na sprawy komputerowo-internetowe bo trzeba wszystko przed zimą zrobić żeby psiaki miały w miarę komfortowe warunki na mroźne noce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']oki ;)
ja nie mam teraz czasu zupełnie na sprawy komputerowo-internetowe bo trzeba wszystko przed zimą zrobić żeby psiaki miały w miarę komfortowe warunki na mroźne noce.[/QUOTE]

Ok ,w takim razie zbieramy kase , szukamy transportu ,a ja kombinuje jak chłopaka do siebie całkiem przekonać , może jakiś pomysł ? Pierwszy raz mam taki dziwny przypadek co się tuli i daje głaskać z radością , a na jakiekolwiek kombinacje przy nim reaguje zębami :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...