Jump to content
Dogomania

Saba juz nie szuka domku -juz go ma zostaje z nami


lucia

Recommended Posts

Cioteczki kochane ,nie gniewajcie się na mnie ale moje psiaki tak pilnowały Sabulowej karmy , że nasypałam im garść na spróbowanie.Jutro za to kupię smaczka Sabci, TZ batony i kaszę bo teraz mrozy to jeden posiłek cieplutki musi być.Wstyd mi ,że nie ogarniam obsługi komputera tak jak Wy ,ale w pwenym wieku..:oops:...Dzisiaj znowu złapalilismy sie na tym,że więcej czasu i uwagi zaczynamy poświęcac Sabie niz naszym paszczakom.Pomimo,ze robiło się juz ciemno to i tak zabralismy ją na spacer.Podobno ,, oczy dzisiaj chciała wypatrzyć''za nami.Dzielnicowa olała sprawę i nie pojawiła się..........ale teściowa nie odpuści jutro telefon z samego rana.Ona chce żeby brama była zamykana bo wtedy Saba mogła by biegac po podwórku co nie bez znaczenia było by dla nas (czasami naprawdę brakuje siły)Czy coś się w tej ,,śmierdzącej''sprawie da zrobić zobaczymy.Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Luciu[/B], bardzo Ci dziękuję za potwierdzenie i dokumentację fotograficzną ;) dostawy karmy dla Sabci :):):)
Cieszę się, że dziewczynce smakuje :multi:
Proszę jeszcze, żebyś potwierdziła jej otrzymanie na wątku SKARPETY (link mam w podpisie)
Sabcia wygląda cudnie :loveu:
Ma takie kochane duże uszyska :):):)
Szkoda, że domek nie wypalił :(
Ludzie nie wiedzą, co tracą :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kochani jestem Wam bardzo wdzięczna za wszystko co robicie dla Saby.Kiedyś postaram sie ten dług spłacić.Wypatruję domku dla niej ale niestety....Zebym nie miała dużego psa była by z nami na zawsze bez stresów awantur interwencji policyjnych itp.Po dzisiejszych ,,scenach dantejskich'' jestem emocjonalnym wrakiem(Saba wybiegła z posesji prosto na drogę-przyczyniła się do tego lokatorka):angryy:.Na szczęście nie przejeżdzał samochód.Zrobiła to intencjonalnie.Wiem ,że jesli nie wzełabym Saby z ulicy nie było by tych absurdów,ale wtedy nie było by i jej wsród nas.Więc niczego nie żałuję.Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję ,że jeseście z nami .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucia']....(Saba wybiegła z posesji prosto na drogę-przyczyniła się do tego lokatorka):angryy:.Na szczęście nie przejeżdzał samochód.Zrobiła to intencjonalnie......[/QUOTE]

Współczuję takich sąsiadów.
Ale myślę, że Wasza walka o to, by podworko było zamknięte i by Saba swobodnie po nim biegała w tej sytuacji nie ma sensu...
Myślę, że lepiej niech bezpiecznie czeka na dom w kojcu, chodzi z Wami na spacery, a po podwórku biega tylko pod Waszym bezpośrednim nadzorem.
Inaczej jest niebezpieczeństwo, że zginie - albo lokatorzy wypuszczą, albo sama się jakoś wyślizgnie.
Wiem, że szkoda jej w kojcu, ale z drugiej strony tysiace psów w schroniskach latami siedzi w boxach i nie wychodzi w ogóle na spacery :-( .

No i Saba jest ciagle niewysterylizowana - to zwieksza ryzyko ucieczki, gdy dostanie cieczkę, a jedna niewysterylizowana bezdomna suka to w perspektywie kilka nowych klopotów.

Trzymajcie się, pozdrawiam Was i Sabę :-).

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Magdyska25 -Saba raczej nie domowa,myśle ,że dom z ogrodem byłby dla niej rajem.Pięknie dziękujemy za ogłoszenia.Bylismy dzisiaj na spacerku -wieczorkiem wstawimy fotki.Saba to istny wulkan energi ,strasznie ciągnie na smyczy.TZ klął dzisiaj jak szewc jak ją prowadził do lasu,po czym stwierdził ,że nie bedzie jej prowadzać.(myslę ,że zmieni zdanie.W lesie po snieżku biegała jak oszalała:lol: co przełozyło sie na ,,jakośc'' fotek,ale przeciez nie to jest najwazniejsze. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[center][img]http://imageshack.us/a/img189/3231/dscf1596kopia.jpg[/img]

[img]http://imageshack.us/a/img84/9172/dscf1602kopia.jpg[/img]

[img]http://imageshack.us/a/img853/7654/dscf1605kopia.jpg[/img]

[img]http://imageshack.us/a/img855/8783/dscf1606kopia.jpg[/img][/center]

Kolejna porcja fotek. ;)

Link to comment
Share on other sites

a czemu ona nie domowa ?


Ja bym własnie taką ślicznotke do domu pakowała a nie kojca ,przecież w domach, mieszkaniach mieszkają też ruchliwe psy . Ja mieszkałam w domu z ogrodem , teraz w mieszkaniu na parterze i dla mojego psa nie ma różnicy .



A jak Saba z innymi psami ? bo nie ma tutaj fotem z Twoimi psami

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kataryna18.Ależ oczywiście ,że Saba może byc i domowa ,wszystko zalezy od ułozenia psa.Sunia nie ma fotek z moimi psami bo to diabły wcielone.Poza tym Saba tymczasowo korzysta z kojca u tesciowej ok.2 km od naszego domu.Z racji nawału obowiazków i nie tylko...brakuje nam czasu dla naszych psów ,a co dopiero dla Sabuli.Psy sa dla nas bardzo wazne,ale nie możemy dac się zwariować.Co moge jeszcze napisac to ,ze Saba nie ma tam dobrej opieki:shake:.Teraz są mrozy ,a ona dostaje jedzenie i wode dopiero w południe na co na dzien dzisiejszy nie mam wpływu:angryy:.Czekamy z nadzieją,że komus skradnie serce, pokocha ją i da jej domek.Nie wybiegam w przyszłość bo nie wiem ..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...