Jump to content
Dogomania

Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS


feliksik

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Energy']za każdyn razem jak widzę Twój wpis Feliksik to mam nadzieję, że już jest :shake:
no niech się w końcu pokaże![/QUOTE]

ja też mam nadzieję, że wreszcie to napiszę kochana. Acha wyślij mi jak możesz te ćwiczonka dla synka (jak jeszcze pamiętasz o co mi chodzi:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']ja też mam nadzieję, że wreszcie to napiszę kochana. Acha wyślij mi jak możesz te ćwiczonka dla synka (jak jeszcze pamiętasz o co mi chodzi:evil_lol:)[/QUOTE]

wiesz co pamiętam ale nie do końca:evil_lol:
przypomnij mi problem na pw ok? bo oczywiście pamiętam, że obiecałam, ale nie bardzo pamiętam co mamy ćwiczyć:evil_lol:

Pisz, pisz, komentuj jakoś damy radę ;)

Link to comment
Share on other sites

ok to dzielę sięwszystkim.
bo właśnie znowu miałam telefon, że koleżanka Pani, która dzwoni w zeszłym tygodniu przyniosła podobną sunię do weta i tam im zostawiała, bo pogryzła się z psami. Ale dzwoniłam do tego weta i powiedzieli, że taka sytuacja nie miała miejsca.
Kurcze, albo wetowi wali do głowy (a może tak być, bo to ten którego nie bardzo lubię), albo Pani pomyliła coś. Ale TYlko, że pozostali dwaj to daliby mi znać, że to ta sunia.
Pani jeszcze upewni się do którego weta koleżanka zaniosła psa i czy na pewno go zostawiała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']A co do właściciela - to mógłby (jeżżeli jest) chociażzadzwonić do mnie i opieprzeć że jego psa poszukuję - nad tym też się zastanawiałam. Nawet bym się nie obraziła, tylko, żeby wiedziała, że ona ma dom[/QUOTE]
Tylko wiesz jacy tam niektórzy ludzie mieszkają, jest kilka kamienic gdzie strach wchodzić, więc pewnie ma to w DE :roll:

Też znalazłam kiedyś szczonka, podobno z tamtych okolic. Sąsiad domniemanych właścicieli go rozpoznał, ale powiedział, że jak go ktoś dobry chce, to niech bierze, bo tam gdzie był nie miał za fajnie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']ok to dzielę sięwszystkim.
bo właśnie znowu miałam telefon, że koleżanka Pani, która dzwoni w zeszłym tygodniu przyniosła podobną sunię do weta i tam im zostawiała, bo pogryzła się z psami. Ale dzwoniłam do tego weta i powiedzieli, że taka sytuacja nie miała miejsca.
Kurcze, albo wetowi wali do głowy (a może tak być, bo to ten którego nie bardzo lubię), albo Pani pomyliła coś. Ale TYlko, że pozostali dwaj to daliby mi znać, że to ta sunia.
Pani jeszcze upewni się do którego weta koleżanka zaniosła psa i czy na pewno go zostawiała[/QUOTE]

to nie ten piesek - ten jest u nas w azylu. szkoda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Tylko wiesz jacy tam niektórzy ludzie mieszkają, jest kilka kamienic gdzie strach wchodzić, więc pewnie ma to w DE :roll:

Też znalazłam kiedyś szczonka, podobno z tamtych okolic. Sąsiad domniemanych właścicieli go rozpoznał, ale powiedział, że jak go ktoś dobry chce, to niech bierze, bo tam gdzie był nie miał za fajnie :shake:[/QUOTE]

koleżanka przy Rynku mieszka - ma mieć oko na te tereny. MOże coś wyniucha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']dzięki - udostępniałam, mimo, że wcześniej pisałam. może lepiej odświeżyć pamięć ludziom[/QUOTE]

To jest inny profil, a ludzie to wzrokowcy. jak zobaczą ponownie na tablicy - znów przekażą dalej... sami z siebie nie będą się angażować i o tym pamiętać ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']MOje ogony wszystkie mają. W tym przypadku nie zdążyliśmy:placz:.
MIałam sms, czy piesek się odnalzał, bo Pan ogłoszenia już nie widzi - jak miło z jego strony, że mój telefon ma na wszelki wypadek, mimo, zę ogłoszenie znowu ktoś zerwał[/QUOTE]

Nie pakaj, może niunia ma domek. Nasza Frajda też się spodobała dozorcy budowy.

Link to comment
Share on other sites

dostałam wczoraj sms, że Dora była widziana z kimś na smyczy w okolicach policji. To by tłumaczyło jej nie pojawianie się już samotnie (bo telefony umilkły). Okleiłam tamte tereny, może, mam nadzieję, NOWY WŁAŚCICIEL zobaczy ogłoszenie. I może okaże siętym właśnie domkiem - bo tego bym sobie życzyła. Oby faktycznie to była ona i miała domek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']dostałam wczoraj sms, że Dora była widziana z kimś na smyczy w okolicach policji. To by tłumaczyło jej nie pojawianie się już samotnie (bo telefony umilkły). Okleiłam tamte tereny, może, mam nadzieję, NOWY WŁAŚCICIEL zobaczy ogłoszenie. I może okaże siętym właśnie domkiem - bo tego bym sobie życzyła. Oby faktycznie to była ona i miała domek[/QUOTE]

...żeby zadzwonił chociaż:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']w ogóle lidzie są dziwni, to czemu ta osoba nie zwróciła uwagi temu komuś, żeby chociaż to może być czyjś pies, albo w ogóle spytać czy go nie znalazł, bo jest poszukiwany[/QUOTE]

no bo...ludzie są dziwni;) dobrze jak tylko dziwni:shake:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj spotkała mnie dziwna sytuacja. Dostałam sms, że jakaś pani chce sięze mną spotkać w sprawie zagubionego pieska. Już się wystarszyłam, bo nie chciała rozmawiać przez telefon tylko nalegała na spotkanie. Więc poszłam okazało się, że szukamy tego samego psa:crazyeye: tzn. pani jest domem faktycznym, któremu zgubiła się Dora, a raczej NUKA. Pani wieszała ogłoszenia, ale bez zdjęć, bo nie miała aktulanych - tylko takie po urodzeniu, a piesek mieszkał na ul. Pszczyńskiej - tam są domki - jakieś 500m od Rynku, gdzie została znaleziona.
Jest mieszańcem haskiego i owczarka niemieckiego. W grudniu będzie miała 6 miesięcy i MA CZIPA :crazyeye:- więc jest szansa, że ktoś ją zaprowadzi do weterynarza i się natkną na niego.
My byliśmy przed wizytą u weta jak sie zgubiła niestety.
Więc teraz szukamy we dwie. Uciekła podobno w szelkach, jak była z synem Pani na spacerze. Tylko zastanawiam się jak mogła sięz nich wyplątać, bo pani znalazła same szelki.
w czasie rozmowy jeszcze przyplątała się inna zguba, którą poprosiłam, żeby pani przetrzymała przez pare dni a ja chciałam ogłoszenie zrobić, ale jak pani wracała z nim do domu, to natknęła sięna właściciela, który go poszukiwał - mieszkał ulicę dalej i nazywa się Skubi uff, więc jeden uciekinier mniej:multi:
Mam nadzieję tylko, ze to faktyczny domek i to faktycznie Nuka czyli Dora jest ich pieskiem, ale i tak przynajmniej wiem, ze nie szukam sama i ktoś na nią czeka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...