Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='Psia Szkoła']wczoraj poszła też jakaś wpłata na hotelik :)[/QUOTE]

Pięknie dziękuję, po otrzymaniu pieniązków uzupełnie wpłaty na 1 stronie - rozliczenie w 2 poście.

[U]Mam informację od Angeliki:
[/U]
"enzymy, które zakupiła FLY skończą mi się za tydzień, na poniedziałek już nie będzie mam jeszcze sporo Kreonu
ale jeśli ma brać te enzymy zakupione od FLY to trzeba w tym tygodniu zamówić".


FLY - czy mogę prosić o zamówienie enzymów, tych co ostatnio, pieniążki przeleję po podaniu Twojego konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']

FLY - czy mogę prosić o zamówienie enzymów, tych co ostatnio, pieniążki przeleję po podaniu Twojego konta.[/QUOTE]

zamówiłam na adres hoteliku. Kupiłam dokładnie z tej aukcji : [url]http://allegro.pl/multi-enzyme-formula-100tabl-enzymy-puritan-s-i3108647608.html[/url], wysyłka listem priorytetowym (tak było najtaniej zresztą), więc razem wyszło 47zł 30gr (100 tabletek).

Nie chce mi się kombinować z przesłaniem potwierdzeń przelewów i takich tam, więc po prostu jak będzie info od hoteliku, że dotarła przesyłka to wtedy poproszę o zwrot.

ostatnio miałam problemy z netem, mogłam coś przeoczyć - Amor dostaje nadal ten antybiotyk? miał badany mocz ponownie, czy tylko ten raz, kiedy zdiagnozowano zapalenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']wczoraj poszła też jakaś wpłata na hotelik :)[/QUOTE]

Już doszło - jest wpłata od Norberta S. - 100 zł!

Pięknie dziękuję!



[quote name='FLY']zamówiłam na adres hoteliku. Kupiłam dokładnie z tej aukcji : [URL]http://allegro.pl/multi-enzyme-formula-100tabl-enzymy-puritan-s-i3108647608.html[/URL], wysyłka listem priorytetowym (tak było najtaniej zresztą), więc razem wyszło 47zł 30gr (100 tabletek).

Nie chce mi się kombinować z przesłaniem potwierdzeń przelewów i takich tam, więc po prostu jak będzie info od hoteliku, że dotarła przesyłka to wtedy poproszę o zwrot.

ostatnio miałam problemy z netem, mogłam coś przeoczyć - Amor dostaje nadal ten antybiotyk? miał badany mocz ponownie, czy tylko ten raz, kiedy zdiagnozowano zapalenie?[/QUOTE]

Dziękuję Kochana!

To po potwierdzeniu otrzymania przesyłki przypomnę się o dane do zwrotu.


Na poprzedniej stronie jest wpis, który otrzymałam w e-m ailu od Angeliki, ale chyba wklejała go Till, bo Angelika wysłała nam to samo.
Amor nadal ma antybiotyk, i powtórzono już badanie moczu, które tym razem jest nieco lepsze.
Zwiększono tez Amorowoi dawkę jedzenia, bo psiak ma apetyt, a te kulki co dostaje, to i tak szybko znikają.
Może teraz choć przybierze na masie.

A co myślicie o tym, by kupić Amorowi jakieś puszki, i mieszać mu jedzenie mokre z suchym? Miałby trochę mięska do suchego, i lepiej by smakowało.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przepraszam, ze tym razem nie napisze o Amorku, ale na tym wątku ludzie potrzebują pomocy:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239495-Tymon-dług-w-lecznicy-2400-zł-15-03-2013r-Pilnie-ds-dt[/URL]

Pozostał dług do spłacenia po operacji Tymona, teraz jeszcze około 1400 - 1500 zl............

Wklejam lin, bo może ktoś zechce tam wejść i pomóc. W razie czego piszcie o konto, bo nie jestem pewna czy to wskazane na pierwszej stronie jest aktualne.......Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dzień dobry!

Czekam na opinie w sprawie mokrego jedzonka, o którym pisałam wyżej.[/QUOTE]

z tego co czytałam to z apetytem nie ma problemu, więc jeśli puszki to tylko jakieś naprawdę dobre, nie ma co obniżać mu jakości jedzonka byle były puszki. Tak myślę. Albo w ogóle odpuścić i oszczędzać kasę na badanie i ewentualne dalej zabiegi/operacje/leki...Jeśli na tej karmie nie tyje i jest jakiś problem, to nie wiem czy dodanie puszek go rozwiąże? Ale to tak sobie głośno myślę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']z tego co czytałam to z apetytem nie ma problemu, więc jeśli puszki to tylko jakieś naprawdę dobre, nie ma co obniżać mu jakości jedzonka byle były puszki. Tak myślę. Albo w ogóle odpuścić i oszczędzać kasę na badanie i ewentualne dalej zabiegi/operacje/leki...Jeśli na tej karmie nie tyje i jest jakiś problem, to nie wiem czy dodanie puszek go rozwiąże? Ale to tak sobie głośno myślę:)[/QUOTE]

Kochana, nie myślałam o jakiemś np. odpadzie marketowym, tylko o dobrym jedzeniu, które byłoby dla Amora dobre i smaczne. Ja myślę, ze Amor dostaje za mało jedzenia, ale tylko myślę, bo nie wiem tego na pewno, on ma apetyt, jest chudy i chyba musiałby dostać więcej, ale tez Till pisała wcześniej, ze stopniowo będzie miał zwiększaną ilość kulek.

Na razie czekam na opinię Angeliki, bo nie mam jeszcze odpowiedzi. Może też Till wejdzie i odpisze.

Ja wczoraj nie mogłam się tu zalogować, dogo chyba szwankowało.
Najpierw pomyślałam, ze mi dogo w prcay zablokowali, ale w domu miałam podobnie, ostatni raz próbowałam około 23.oo i nie mogłam tu wejść.

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj nie mogłam się tu zalogować, dogo chyba szwankowało.
Najpierw pomyślałam, ze mi dogo w prcay zablokowali, .[/QUOTE]

JA miałam z dogo wczoraj podobnie i tez tak jak Malwa pomyślałam :)

co do karmy to uważam, że jesli zwiekszenie ilosci kulek nie da rezultatów to mzona pomyslec o puszkach ale tez wg mnie jakis specjalistycznych na problemy z trzustka...czy takie są?? hmm nie mam pojecia, ale to zawasze mozna sprawdzic

poczekajmy co na to Angelika lub Till, ewentualnie weterynarz

Link to comment
Share on other sites

mam duże obawy co do puszek, w sensie dokładania mu puszek jeszcze do suchej karmy. To może być dla niego zbyt ciężko strawne. Na razie chcę żeby były zrobione badania ponownie, może w końcu dowiemy się dlaczego nie tyje jak należy bo napewno nie z powodu, że ma za mało jedzenia. Mam u siebie starszego pieska od Amora, to Diego, o którym kiedyś wspominałam. Jak do mnie trafił był bardzo chudy i osłabiony, pomijając inne dolegliwości, ale jedząc systematycznie porcie jak są sugerowane przy jego wadze Diego przytył, wygląda już dobrze. Nie stało się to w kilka dni, ale po max dwóch miesiącach wrócił do formy jeśli chodzi o wagę. Ale jakbym mu zmieniła karmę lub dodała coś czego zwykle nie dostaje kończy się to biegunką. Dlatego myślę, że u Amora oprócz wieku jest jeszcze jakaś dolegliwość spowodowana długim głodzeniem, która powoduje, że teraz nie tyje w należytym tempie. Porozmawiam z Angeliką o tych badaniach, zapytam na kiedy planuje wyjazd do weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

To zdaję się na deczyje lekarza po tym, jak zostaną wykonane badania.

A może oprócz badań krwi należałoby jeszcze coś innego wykonać np. USG czy RTG, bo może z krwi nic nie wyniknie.

Wiem, ze wybiegam naprzód, ale tez niepokoi mnie to, ze pies je kulki, bo wiem, ze wyjada wszytsko, i niewiele tyje.

Ale pewnie jest tak jak w przypadku Diego, ze wymaga to czasu, i jeszcze ten problem z trzustką........

Link to comment
Share on other sites

Weterynarze wypowiadają się za suchą karmą odpowiednią dla psa i to powinno psu wystarczyć,ja tylko powtarzam słowa weta.Jedynie jeżeli pies nie przybiera na wadze,należy stopniowo zwiększać suchą karmę,aż przyjdzie moment,że pies będzie zostawiał ją,wtedy dawać taką dawkę jak zjada.Bardzo zwracają uwagę na dużą ilość wody i to wody świeżej,często zmienianej aby nie powstawały w niej bakterie,które bardzo podrażniają narządy.

Link to comment
Share on other sites

Moje wetki zalecały w przypadku naszego Franka (potwornie wychudzonego psiaka) żywienie go często i mało, z czasem miał zwiększane racje żywnościowe (był karmiony 5-6 razy dziennie). Ponieważ ładnie reagował na karmę z czasem racje żywnościowe były zwiększane. Bardzo długo trwało zanim zaczął nabierać na wadze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Moje wetki zalecały w przypadku naszego Franka (potwornie wychudzonego psiaka) żywienie go często i mało, z czasem miał zwiększane racje żywnościowe (był karmiony 5-6 razy dziennie). Ponieważ ładnie reagował na karmę z czasem racje żywnościowe były zwiększane. Bardzo długo trwało zanim zaczął nabierać na wadze.[/QUOTE]
Amor jest w hotelu a więc raczej karmienie 5-6 razy dziennie jest niemożliwe,tam jest więcej psiaków.Hotel nie będzie gotował dla Amora dlatego szukamy mu na cito DT,który by się zajął Amorem.Idą w tym celu ogłoszenia ale na razie nie ma chętnych na opiekę nad Amorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Nasza sponsorka karmy otrzymała informację, iż 19.03 kurierowi nie udało się dostarczyć karmy (nikogo nie było?). Będzie dziś próbował, w razie czego tel do kuriera [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]801 400 373.

[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Dziękuję za informację. Poproszę Angelikę, by podała mi do siebie nr tel. i wówczas podam na pw kontakt do NIej.

Myslę, ze nikt z nas nie wie o której ktoś będzie w hoteliku i kiedy ktoś coś dowiezie czy odbierze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziękuję za informację. Poproszę Angelikę, by podała mi do siebie nr tel. i wówczas podam na pw kontakt do NIej.

Myslę, ze nikt z nas nie wie o której ktoś będzie w hoteliku i kiedy ktoś coś dowiezie czy odbierze.[/QUOTE]

zaraz Ci wyślę na PW numer, ostatnio sama szukałam i mam "na wierzchu";)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem wysłałam Angelice e-maila z informacją, że był u Niej kurier z karmą. Podałam też nr telefonu. Jeśli tylko wejdzie na pocztę, to zobaczy ten numer.

Odpowiedzi na wcześniejsze zapytania jeszcze nie mam ( chodziło o potwierdzenie dwóch wpłat za lek, który kupiła i opłatę u weta oraz o dostarczenie tabletek, które zamówiłą dla Amora FLY ).

Nie mam na koncie nowych wpłat na Amora ( deklaracji stałych ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Amor jest w hotelu a więc raczej karmienie 5-6 razy dziennie jest niemożliwe,tam jest więcej psiaków.Hotel nie będzie gotował dla Amora dlatego szukamy mu na cito DT,który by się zajął Amorem.Idą w tym celu ogłoszenia ale na razie nie ma chętnych na opiekę nad Amorem.[/QUOTE]
Wiem, że Amor przebywa w hotelu, w którym jest więcej psów ale karmienie go 5-6 razy dziennie suchym jedzeniem nie powinno stanowić dla hotelu aż takiego wyzwania. Czy ktoś pytał o tą kwestię właścicielkę hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...