Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

Sonia, dzieki za stala!
Tak generalnie chodzi o to ,ze zeki nie dogaduje sie z psami (chociaz na spacerach jst spokojny) a w schronisku gdzie przebywa brakuje osobnych klatek. nie maja co z nim zrobic.a wiadomo, ze najlatwiej uspic.
podjeto juz nawet decyzje eutanazji ale wolontariuszkom udalo sie ja odlozyc, nei wiadomo na jak dlugo.
pies potrzebuje hoteliku ze szkoleniowcem. inaczej nigdyu nie wyjdzie ze schroniska. a tam czeka go smierc.:-(((

Link to comment
Share on other sites

Zekki ostatnio jest dość popularny w schronisku przez te wszystkie jego akcje:eviltong: (2 razy był na obserwacji bo chapnął człowieka) no i to pogryzienie we wrześniu Zekkiego przez inne psy (już wygląda dobrze. Sierść odrosła i przytył) Jakiś czas temu wrócił z adopcji ponieważ nie umiał zachować się w mieszkaniu i chapną właścicielkę.
W schronisku miał zostać uśpiony i taka decyzja zapadała już dwa razy, ale udało się temu zapobiec, jednak mamy coś z nim zrobić bo nie może w nieskończoność sam zajmować schroniskowego boksu. (Zekki w boksie ma problemy z dogadywaniem się z innymi psami, ale na spacerze zachowuje się w ich towarzystwie wzorowo). To tak w wielkim skrócie.;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']
prosimy o wpłaty z dopiskiem ' [B]dla Zekkiego[/B]' - konta udziela nam mój chłopak.
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]NORDEA BANK POLSKA S.A. 20 1440 1215 0000 0000 1162 4065 Bartłomiej Ligocki

[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

no i znalazło się, zaraz przekleję

Link to comment
Share on other sites

wrócę na pewno ale Tropik ma uszkodzona łape i czeka go poważna operacja muszę wyżebrać jeszcze troszkę kasy dla niego ,teraz mamy 730zł ale to troszke mało ,najważniejsze że już odłowiony


jutro zrobie przelew dla zakiego , ide spać bo padam , te bidy w Osięcinach mnie wykończą

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie wiemy ile nam brakuje bo nie wiemy do którego hoteliku Zekki pojedzie. Zależy to od tego czy w hoteliku pod Toruniem jeden z psiaków trafi w przyszłym tygodniu do domu i zwolni miejsce Zekkiemu. Gdyby tak się stało to miesięczne utrzymanie wynosiłoby 400 zł. Trochę pieniążków uzbieramy jeszcze dzięki wydarzeniu Zekkiego na facebooku.
Przyjazna Łapa dołoży jeszcze 50 zeta, ale nie wiem czy jednorazowo czy to jest stała deklaracja (muszę się jeszcze dowiedzieć)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jestem u piesia, dajcie konto na razie jednorazowo przeleję 50 zł .[/QUOTE]



[quote name='wujek & ciocia']hej
mogę dać 15 zł DS :)[/QUOTE]
dziękuje że przyszliście konto dziewczyny podają na forum ale wysyłam na pw też


[COLOR=#000000][I]prosimy o wpłaty z dopiskiem ' [/I][/COLOR][B]dla Zekkiego' - konta udziela nam mój chłopak.
[COLOR=#000000]NORDEA BANK POLSKA S.A. 20 1440 1215 0000 0000 1162 4065 Bartłomiej Ligocki[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...