Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

w piątek i tak się nie dostaniemy
myślę że po drugiej liście też sporo się wykruszy
jeszcze Poznań jutro może namieszać
mam nadzieję że Ci co złożyli a się rozmyślili, zadzwonią z rezygnacją
zeby miejsca nie blokować

Edited by micra
Link to comment
Share on other sites

chodzi mi bardziej o to ile osób tak naprawde przyjmą, no bo teraz wiadomo że z pierwszej listy przyjeli duzo wiecej ale ludzie porezygnują i nie wiem tylko czy w pazdzierniku beda 192 osoby na liscie czy wlasnie 270 (może zwiekszyli limit miejsc)
mysle ze jezeli druga lista obejmie ludzi do 300 pozycji to sie dostaniecie za 3 lub 4 naborem :)

Link to comment
Share on other sites

Hej wszystkim :) dzisiaj byłem na uniwerku w Poznaniu, ale nie było jeszcze nowych list jednak dowiedziałem się od miłego Pana z rejestracji, że wszystkie osoby znajdujące się na liście rezerwowej zostały przyjęte, i kilkanaście z listy oczekującej też się dostały. Razem przyjęto podobno nowych 45 osób. Jeśli by tak było próg wyniósłby 74pkt, więc spadek jest. Powodzenia życzę :)

Edited by sokoleokopirs
Link to comment
Share on other sites

Szczerze?Nie bardzo w to wierzę.Niby napisałaś,że sporo osób nie złożyło papierów,ale ja się na 99% nie dostanę.W Ciebie jeszcze wierzę,bo spadek 16 jest podobny do zeszłorocznego.Zatem pewnie za tydzień moja historia z wetą dobiegnie końca(nie piszę tego aby ktoś się nade mną użalał,po prostu zaczynam w to wierzyć,nawet nie jest tak tragicznie jak myślałam).

Link to comment
Share on other sites

Jak Ty się nie dostaniesz to ja z dużym prawdopodobieństwem również nie.
Tak niewiele brakuje, ale nam braknie. Też nie wierzę w dostanie się, może nie ze względu na próg ale z tego że mi się nigdy nic nie udaje, nie wychodzi mi to co sobie zaplanuję. 1 punkt więcej na maturze i byłabym pewnie na wecie
A jeszcze niedawno pisałyśmy że na 95% się dostaniemy :placz:

Edited by micra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bansheefication']ja (jeśli tylko mnie przyjmą do wawy) to wysyłam do olsztyna rezygnację priorytetem (mam nadzieje ze tak będzie i zwolnię wam jedno miejsce <<hope>>:roll:
[/QUOTE]

Ja tak samo ;p
Narazie 'zajęłam' miejsce w Olsztynie, ale mam dużą nadzieję na następny nabór w Warszawie.
Ale to nie jest przypadkiem tak, że po prostu się jedzie, zabiera dokumenty i przewozi na inną uczelnię?
Trzeba wysyłać wcześniej jeszcze jakąś rezygnację? :)

Bansheeficantion - może będziemy razem na roku? Who knows ;)

Link to comment
Share on other sites

nie no jak chcesz tam jechać i zabrać dokumenty to też możesz. ja w Olsztynie zostawiłam tylko ksero i zdjęcia to jak chcą to mogą mi odesłać pocztą (jak już zrezygnuję) nie chce mi się tam specjalnie po to jeździć a rezygnację chyba trzeba pisemnie złożyć to sobie wydrukuję i wyślę
Aysel -ja nie wiem czy się dostanę z najbliższej listy na sggw :/ bo spadki były tam zawsze bardzo małe
spotkamy się w Olsztynie albo w Wawie :D
a która jesteś w warszawie w rankingu????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bansheefication']
Aysel -ja nie wiem czy się dostanę z najbliższej listy na sggw :/ bo spadki były tam zawsze bardzo małe [/QUOTE]

Dostaniesz się, jak nie z tej to z następnej.
Pewna dziewczyna (stażystka u wet) po sggw mówiła, że pod koniec dostają się nawet Ci ze znacznie gorszymi wynikami typu 60-70% z rozszerzeń więc myślę, że powinnyśmy być dobrej myśli.

Ja nawet nie patrzę która jestem, bo tylko będę się denerwować, a po co :P
Czekam na następną listę, potem jeszcze na kolejną.

Jestem pewna, że musi być dobrze. Może rzeczywiście przy ostatnich rekrutacjach będą przyjmowane osoby z mniejszą iloscią punktów jak to bywało wcześniej?:)

Link to comment
Share on other sites

jak mają wolne miejsca na stacjonarnych to na początku października przepisują osoby z niestacjonarnych
dziś albo jutro pokażą ile jest wolnych miejsc na sggw :roll:
micra- ja złożyłam tylko do Olsztyna i Warszawy bo stwierdziłam że na któryś z nich mnie powinni przyjąć a jeżeli nie to nigdzie by mnie nie przyjęli
miałam awaryjnie wybraną dietetykę ale poprawiłam chemię i jakoś wróciła mi chęć do studiowania wety :) a rok studiowałam biotechnologię (a w sumie to pół roku, bo nie podchodziłam do sesji letniej żeby nie tracić ectsów) i strasznie się na tym wynudziłam o.O

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominika405']Ja czekam na dzisiejszy próg,ale raczej bez entuzjazmu,bo sama już nie wierzę w te progi.

Są już wyniki II tury w Poznaniu.Próg podobno 74,więc Klaudia nie mamy już szans.Mi się nawet status nie zmienił...[/QUOTE]

... to chyba tyle co miałabym do powiedzenia w tej kwestii. w zeszłym roku II lista to 73,2 Za małe spadki są, za małe..
Zostało 13 miejsc.. teraz przyjęli podobno 45. Ciężko mi wierzyć, że wszyscy się wyniosą gdzieś indziej..

Link to comment
Share on other sites

co to znaczy, że jest 30 miejsc na stacjonarnych? bo widać, mój mózg zwolnił w wakacje i nie ogarnia :p xd
ja już spokojnie sobie siedzę w Lublinie, zobaczę jak mi się tu będzie studiować, najwyżej spróbuję po roku się przenosić w razie coś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...