Jump to content
Dogomania

Błękitnooka wariatka Etna :)


PannaAnna

Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No Eni nie umie się raczej bawić po prostu, czasem nawet trochę próbuje ale to tyle tylko ,że pozaczepia trochę Etnę i już. A wtedy Etnucha jest podjarana, że będzie zabawa i szaleje a Eni już się onieśmiela...:shake: :eviltong: Etna to lubi gonitwy, zapasy, podgryzanie, przeciąganie sznurkiem... ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak ja się cieszę, że mój piesek ma w dupie zaproszenia do zabaw innych psów :eviltong:
A tak w ogóle to witamy ciepło, w końcu do Was dotarłam :)
Zaintrygował mnie osobiście Wasz avatar, suka na nim przypomina AH i o wiele się nie myliłam jak weszłam - faktycznie ma w sobie coś AH ;).

W Częstochowie jest wiele "moich" (tzn. z zaprzyjaźnionej fundacji) adopcyjnych haszczaków, więc wypatruj ich na spacerkach, tym bardziej, że kilka z nich jest z 1000lecia ;)

Będziemy do Was wpadać :loveu:
[B]
rashelek[/B], Ty też tu?? :-o:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witamyyyyy :)

[QUOTE]Jak ja się cieszę, że mój piesek ma w dupie zaproszenia do zabaw innych psów :eviltong: [/QUOTE]
Mój poprzedni psiak taki był, to teraz mam przegięcie w drugą stronę :shake: :eviltong:. Jeszcze na dodatek ona "poluje" i za cholerę nie mogę tego wykorzenić...

[QUOTE]W Częstochowie jest wiele "moich" (tzn. z zaprzyjaźnionej fundacji) adopcyjnych haszczaków, więc wypatruj ich na spacerkach, tym bardziej, że kilka z nich jest z 1000lecia ;-)[/QUOTE]
Serio? :) Hmmm.... A nie masz przypadkiem gdzieś jakiś archiwalnych fotek? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

U nas było swego czasu gryzienie piesków (pokonaliśmy to paskudztwo), a teraz jeszcze trochę lubi paść wszystko, co się rusza, ale wie, że to nie jest fajne :diabloti:. Także strasznie współczuję.


Na pewno jakieś mam, ale musiałabym pogrzebać trochę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Trzeba się kiedyś zjechać na jakiś wielki dogo spacer :lol:[/QUOTE]
O, fajnie by było :)

[url]http://i46.tinypic.com/2ewozg5.jpg[/url] :loveu:
[url]http://i50.tinypic.com/2vcdli1.jpg[/url] a Etna na posadzce :lol:
[quote name='PannaAnna']A teraz Etna podekscytowana gapi się przez okno i lata po pokoju bo piesek-sąsiad śmiał wyjść na spacer a ona nie :mdleje::stupid:.[/QUOTE]
Hehe, to Etna podobna do naszej Blusi ;) zobaczy tylko, że suka sąsiadów wyszła na spacer, to od razu "płacz", pobiega trochę po mieszkaniu a później "paczy" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...