Jump to content
Dogomania

Błękitnooka wariatka Etna :)


PannaAnna

Recommended Posts

[QUOTE]Zarejestruj się na światchartów[/QUOTE]
Własnie się jakis czas temu zarejestrowałam ;) I doznałam szoku jak zobaczyłam ile ich w potrzebie :shake: Te z akcji 33 sledziłam już tutaj, ale jakieś borzoje..Mój Boże. Niestety to prawda, że bezdomne charciole wyrastają jak "grzyby po deszczu" :-(. Na pewno kiedyś jakiegoś adoptuję... Ale ogólnie to już podjełam decyzję, że moim następnym psem będzie grey z porządnej hodowli, suczka. Najlepiej fawn albo blue albo blue brindle :loveu::loveu:. Być może jeszcze w tym roku ( :-o ) ale ciiiiiiiiiiii, nie chce ni na razie zapeszać ;). Na razie umówilam się z Panią Agatą z Jurajskich biskupic na kawkę w towarzyswie charcioli :multi:
Mam nadzieję, że jeszcze zdążę odrobić swoją 'dawkę' pomocy dla bidulek wszelkich, z resztą - chyba i tak już sporo zrobiłam...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ty$ka']Hej :)A na spacery z psem u mnie to tylko chodzę ja... jakoś tak się przyjęło i bardzo mi to nie przeszkadza ;). Ale fakt, są dni kiedy żałuję, że nie ma kogoś, kto by mi psa zabrał na spacer.[/QUOTE]U mnie też ja wychodzę z psem :) raz chyba mama ją wzięła na spacer jak miała może rok to siedziałam taka zdenerwowana w domu czy jej nie ucieknie itp mimo że była na smyczy .:D rzadko kiedy daje komuś ją prowadzić chyba że w lesie czy coś ale nie przy ulicy .;)ona jest silna i ma swoje odpały ;)

Link to comment
Share on other sites

P. Agata wydaje się miłą osobą, niestety z powodu dzielącej nas odległości mogłam z nią pisać tylko maile. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania nt. borzoji, ale słyszałam, że momentami zbyt poważnie podchodzi do wystaw ;). Ogólnie fajna babka, ale jest masa plotek na jej temat - nie wiem czy prawdziwe, czy zmyślone od konkurencji, która jej zazdrości, to nie moja brocha. Nie "wtrancam" się w życie innych i mi z tym dobrze :p.
My też jeszcze nie wiemy kiedy będzie drugi pies :). Młody ciągle rośnie i równie dobrze może się ogarnąć w wieku półtora roku jak i trzech lat... Planowałam koniec tego roku albo początek następnego, ale nie będę się śpieszyć :)

No... to życzę powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Ja jakbym brała borzoja to tylko od P. Angeliki z Impuls i Splendor :loveu:. Podobno ma być miot w tym roku :). Aczkolwiek Contra Lege to też fajny wybór. Ich borzoje są po PT, takie bardziej otwarte na kontakt z człowiekiem, no i Pan Zembowicz podobno też naprawdę fajny koleś :). To takie dwie hodowle nad którymi się zastanawiałam.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja jakbym brała borzoja to tylko od P. Angeliki z Impuls i Splendor :loveu:. Podobno ma być miot w tym roku :smile:. Aczkolwiek Contra Lege to też fajny wybór.[/QUOTE]
Ale ja póki co planuję greyhounda, doszłam do wniosku,że to chyba trafniejszy wybór jak na pierwszego charta.

Dziękuję za trzymanie kciuków :D Ale jeszcze nic nie wiadomo wlasciwie...
Jutro chyba pojadę do Jurajskich Biskupic :).

Ps. Ostatnio mniej mnie na dogo bo robię sobie odwyk od przesiadywania tutaj :P.

Link to comment
Share on other sites

Hej :D Owyk od dogo aż coś za bardzo mi wychodzi :P.
O Eni nadal nikt nie pyta :( Na dodatek ta jej chudość to chyba coś poważniejszego, zauważyłam dodatkowe objawy, ale na razie jesteśmy w trakcie diagnozowania więc jeszcze niewiele wiem.

I kurcze jednak nadal nie udało mi się pojechać do Jurajskich Biskupic, coś się nie mogę zdzwonić z Panią Agatą...

Link to comment
Share on other sites

Hej :)
[quote name='Bobryna']Jakie dodatkowe objawy, możesz napisać?
Również życzymy zdrowia :)[/QUOTE]

Raz,że dosyć dużo wydala, czasem mam wrażenie,że za dużo, dwa - ze 3-krotnie powtórzyło się takie coś : krztuszenie się i czkawka jakby, mlaskanie, skurcze jak do wymiotów, próby sprowokowania wymiotów - ciamkanie koca itp., lizanie podłogi,wszystkiego, śluzowate wymioty. Taki atak trwał powiedzmy 30min. i mijał. Jeszcze nie udało mi się wziąc badan ze schroniska więc i nie zrobiliśmy żadnych nowych, na razie eksperymentalnie podowałam jej jakiś proszek z enzymami, białkiem itd. i niskotłuszczowo ją karmię. Ale szczerze mówiąc nie widzę jakiejś szególnej różnicy...Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...