Jump to content
Dogomania

Pies, kot i kobylaste, czyli Nestor Wielki i przyjaciele :)


despera

Recommended Posts

Buu nikogo nie ma, a chciałam sobie z wami pogadać:placz: A muszę zmykać, bo jutro wejściówka z histologii:grab: Jeszcze przypomniały mi sie 2 pytania: czy znacie może jakiegoś zaufanego dogsittera w Warszawie(chodzi mi o poniedziałki, jeśli uda mi się zabrać Nesa), i czy wiecie może gdzie w tym mieście są wybiegi dla psów? Najlepiej na Ursynowie, Mokotowie lub w okolicach metra, bo w takiej lokalizacji mam zamiar czegoś szukać.
Pozdrawiam:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Desperrrra :loveu:
Ja jestem, szkoda ze godzinkę po czasie! A mogłam sie nie włoczyc do Lo jescze tylko do domku leciec prosto :diabloti:
Wg mnie to powinnas wziąsc Nesa.. bez panci to mu pewnie i w domu zle :p Ja bym Milkę wzieła, moze to i egoizm, ale ja nie potrafie bez niej....
Podrzucaj mi Nesa na poniedziałki :diabloti:
Na Mokotowie to moze Pola mokotowskie?
Hm... park skaryszewski to na Pradze..
Albo nad Wisłą gdzies? :cool3:
[URL]http://agu_um.w.interia.pl/P1040563.jpg[/URL]
to zdjęcie jest the best!! :lol:
[URL]http://agu_um.w.interia.pl/P1040553.jpg[/URL]
A to.... boskie.. romantyczne morze i Nes w tle :loveu:

Pozdrawiamy!!

Link to comment
Share on other sites

Witam:lol:
To nie jest egoizm, wiem co mówię;) Nie słuchaj co Ci mówią, dla psa ważniejsze jest, ze jest z tobą! Ja dwa lata dojzewałam do tego, by postawic na swoim, nie zważąc co mi mówią w domu i po prostu zabrac Negra ze sobą;)
Żeby psu było wygodniej, jechałam pociagiem dwie godziny dłuzej i 50km dalej, zamiast wygodnym pksem;)
Negro ma ponad 6 lat, a zaledwie dwa dni zajęło mu przyzwyczajenie sie do nowych warunków. Czy jest mu dobrze? Mając kilka spacerów dziennie, kumpli na kazdym spacerze i mnie na co dzień nie może narzekac!:lol:
A do domu też będziemy wracac, na nasze dzikie łąki;)
Nie wahaj się, bo po co macie się razem męczyc? Jeśli zajęcia Ci na to pozwolą, zabierz Nesika na próbe. W domu powiedz, ze go odwieziesz, jak by mu było źle, jak byś sobie nie dawała rady. A jestem pewna, że będzie dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć:multi: Dzisiaj jestem już po zajęciach, dobrze że mam zaproszenie do nowej koleżanki bo inaczej znowu bym się zdołowała-sama na weekend... Już powiedziałam mamie, że jeśli nie będę dawała rady z Nesem, to mogę go odwieźć do domu-ale narazie i tak nie mam jak znaleźć mieszkania, wszystkie oferty z biur... Ale tak łatwo się nie poddam:diabloti:
Wczoraj mieliśmy nieoficjalną integrację naszej grupy-całkiem sympatyczni ludzie+miły lokalik to dobre połączenie:cool3: Żeby tylko to SGGW było np. w Kołobrzegu, to jak dla mnie byłoby idealnie:roll:
Widzicie, nie ma Nesa, nie ma kobylastych, nie mam o czym pisać... Może tylko dodam, że "dziadki", u których mieszkam, jeszcze nie wrócili z grzybów(pojechali w poniedziałek). Nie, żeby mi to przeszkadzało;)
A, znalazła się smycz-mama schowała ją do mojej szafki(?) i zapomniała o tym. Zamówiłam już drugą, będą dwie:evil_lol: A Nes już prawie legalnie śpi na moim łóżku, mama opowiadała, że co rano go tam znajduje-"nie wiem, czy mam mu kazać schodzić...? on nie bardzo chce":mad: Jak wrócę to nie będę miała gdzie spać :placz: Dobrze, że mamy jeszcze 2 puste piętra:evil_lol:
Pozdrawiam serdecznie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ty się śmiejesz, a jak wpadłam na weekend to kiedy rozkładałam łóżko to bestia bezczelnie zaczęła się pakować, kiedy powiedziałam "zejdź" to spojrzał na mnie wilkiem-po tygodniu...!:mad: Jak wrócę na Wszystkich Świętych to mnie do pokoju nie wpuści:shake::evil_lol:
Jemu bez panci lepiej, nikt go nie ustawia, a on zawsze chciał rządzić :evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='despera']Cześć:multi: Dzisiaj jestem już po zajęciach, dobrze że mam zaproszenie do nowej koleżanki bo inaczej znowu bym się zdołowała-sama na weekend... Już powiedziałam mamie, że jeśli nie będę dawała rady z Nesem, to mogę go odwieźć do domu-ale narazie i tak nie mam jak znaleźć mieszkania, wszystkie oferty z biur... Ale tak łatwo się nie poddam:diabloti:
Wczoraj mieliśmy nieoficjalną integrację naszej grupy-całkiem sympatyczni ludzie+miły lokalik to dobre połączenie:cool3: Żeby tylko to SGGW było np. w Kołobrzegu, to jak dla mnie byłoby idealnie:roll:
Widzicie, nie ma Nesa, nie ma kobylastych, nie mam o czym pisać... Może tylko dodam, że "dziadki", u których mieszkam, jeszcze nie wrócili z grzybów(pojechali w poniedziałek). Nie, żeby mi to przeszkadzało;)
A, znalazła się smycz-mama schowała ją do mojej szafki(?) i zapomniała o tym. Zamówiłam już drugą, będą dwie:evil_lol: A Nes już prawie legalnie śpi na moim łóżku, mama opowiadała, że co rano go tam znajduje-"nie wiem, czy mam mu kazać schodzić...? on nie bardzo chce":mad: Jak wrócę to nie będę miała gdzie spać :placz: Dobrze, że mamy jeszcze 2 puste piętra:evil_lol:
Pozdrawiam serdecznie:loveu:[/quote]

Czesc studentkoo !:loveu:
Nie poddawaj się, nie :cool3:
Rozumiem, ze jak "dziadków" nie ma, to integracja była u Ciebie? :diabloti:
A Nesio biedaczek tęskni.. a łozko pachnie Tobą :eviltong:
Mi tez zawsze psa rozpieszczają.. albo na odwrót, próbują "Wychowywac" dziwnymi sposobami... :roll:

Pozdrawiamy !! Paaaa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS]dzień dobry

stęsknieni za Twoim czarnym szczęściem wpadamy
przywitać się i pozdrowić WAS cieplutko
[IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl_.gif[/IMG]
[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo & WielkoLUD[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Hej studentko :lol:
Szukaj czym prędzej pokoju bo się Nesik wkurzy i będzie "Lessie wróć" 2 :eviltong::eviltong: Znajdziesz go rano na wycieraczce mieszkania mówiącego "cześć matka, daj żryć bom się styrał tą podróżą" :razz:
Dobrze, chyba coś mi odwala :p

Pozdrawiamy w każdym razie... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...