Jump to content
Dogomania

Galeria Tollerki Forzy!


Viz

Recommended Posts

  • Replies 779
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy !!! :loveu:

Co do imienia to zależało mi, żeby miało związek z piłką nożną, którą uwielbiam. :) Chciałam też by było oryginalne. :cool3:

Aktualnie Forza śpi, ale niedługo śmigamy na spacerek. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Muszę utrzymać w tajemnicy, który to, bo jeszcze wpadną tam trójmiejjscy dogomaniacy i będą prosić o gratisy haha. :lol::lol:

[/quote]
Czekaj, czekaj czy mój tata coś przypadkiem nie wspominał o wakacjach w Gdańsku :eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A to się zaraz okaże, ponieważ w Gdańsku dopiero przed godziną spadł śnieg. ;) Wcześniej było zimno, ale bezśnieżnie. :)

[quote name='"Sznaucerka-Balbina"']Czekaj, czekaj czy mój tata coś przypadkiem nie wspominał o wakacjach w Gdańsku :eviltong::eviltong:[/quote]

No dla znajomej z Warszawy od pięknej Balbinki mogłabym zrobić wyjątek haha. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lupuś na początku był trochę zdziwiony, a teraz bezproblemowo. Na dworzu szaleli od razu! :evil_lol:

Co do agility to zobaczymy jak będzie, ale myślę, że socjalizacja z przeszkodami od najmłodszych czasów jej się przydadzą. :) Pierwszeństwo jednak ma canicross (ztymże muszę jeszcze trochę poczekać ;)). :loveu:

Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że dopiero teraz -[B] GRATULACJE ślicznej małej kuleczki![/B] :loveu:

Przyznam, że z retriever'ów zawsze najbardziej mi się podobały toller'y :grins:

Powodzenia w sportach! - myśle, że mała moż zrobić niezłą kariere - to co w nich najważniejsze (pozytywne nastawienie do pracy) chyba posiada, więc teraz wystarczy już tylko nie popsuć tego co już macie! :cool3:

...a w canicross'ie chcecie brać udział na zawodach? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote](pozytywne nastawienie do pracy)[/quote]

Oj tak, tu się zgadza. :) Jest niezwykle chętna do nauki i bardzo szybko się uczy. :)

CO do zawodów to tak... zamierzam startować na zawodach, jeśli będzie nam dobrze szło. Jestem dobrej myśli :)

Deer, na PW. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...