Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='Energy']Ale to może ma związek z tym co wczoraj pochłonął?[/QUOTE]

Wydaje się, że to jest powód braku apetytu. Podczas mierzenia temperatury wydalił pokaźnego koopolca. Potem poprawił drugim, który wyglądał na bardziej niż rozmemłane ucho (fuj - na pierwszy rzut oka wyglądało to jak glisty). Po czym zeżarł wołowinkę:p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Wydaje się, że to jest powód braku apetytu. Podczas mierzenia temperatury wydalił pokaźnego koopolca. Potem poprawił drugim, który wyglądał na bardziej niż rozmemłane ucho (fuj - na pierwszy rzut oka wyglądało to jak glisty). Po czym zeżarł wołowinkę:p.[/QUOTE]
No....bo to silny chopk jest.Byle wirus mu nie straszny.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Hahaha:mad:. Zapraszam przyjedź, też nie będziesz się nudzić:)[/QUOTE]

Nie mam czym , auto kaput :(
We wtorek rozstrzygnie się czy jest szansa że będzie mnie stać na jego ratowanie :(

A no właśnie zna ktoś Katowice ? Jak z ul. Kolejowej dostać się gdzieś skąd jadą busy albo autobusy do Krakowa ? Jakieś remonty podobno w Katowicach i kicha z poruszaniem się , a ja nie znam nic a nic Katowic i pewnie się zgubię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Nie mam czym , auto kaput :(
We wtorek rozstrzygnie się czy jest szansa że będzie mnie stać na jego ratowanie :(

A no właśnie zna ktoś Katowice ? Jak z ul. Kolejowej dostać się gdzieś skąd jadą busy albo autobusy do Krakowa ? Jakieś remonty podobno w Katowicach i kicha z poruszaniem się , a ja nie znam nic a nic Katowic i pewnie się zgubię :diabloti:[/QUOTE]
Rubiś jest uroczy :lol::loveu:

[B]Ciocia pisz do naszej Myszy :) pracuje w Katowicach więc na pewno dokładnie wytłumaczy :) [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']A skąd odjeżdżają auto/busy do Krakowa. Zapytaj u przewoźnika.[/QUOTE]

Ha no żebym ja wiedziała 10 lat autobusami nie jeździłam :(
Ale człowiek się upośledził :evil_lol:

[quote name='Martika@Aischa']Rubiś jest uroczy :lol::loveu:

[B]Ciocia pisz do naszej Myszy :) pracuje w Katowicach więc na pewno dokładnie wytłumaczy :) [/B][/QUOTE]

Dzięki :) Znaczy do Mysza2 tak ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Nie mam czym , auto kaput :(
We wtorek rozstrzygnie się czy jest szansa że będzie mnie stać na jego ratowanie :(

A no właśnie zna ktoś Katowice ? Jak z ul. Kolejowej dostać się gdzieś skąd jadą busy albo autobusy do Krakowa ? Jakieś remonty podobno w Katowicach i kicha z poruszaniem się , a ja nie znam nic a nic Katowic i pewnie się zgubię :diabloti:[/QUOTE]

A co Ty będziesz robić na kolejowej? to już prawie ligota...ja tam do szkoły chodziłam niedaleko...stamtąd autobusem do centrum, a chyba z dworca autobusowego z piotra skargi odjeżdżają teraz busy, albo zaraz za tym dworcem jest międzynarodowy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']A co Ty będziesz robić na kolejowej? to już prawie ligota...ja tam do szkoły chodziłam niedaleko...stamtąd autobusem do centrum, a chyba z dworca autobusowego z piotra skargi odjeżdżają teraz busy, albo zaraz za tym dworcem jest międzynarodowy;)[/QUOTE]

Lawetować moje brum brum będę a potem jakoś do domu muszę wrócić ;)
Ktoś mi coś mówił że unibus jeździ z okolic jakiegoś hotelu ale nie znam bliższych szczegółów :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Lawetować moje brum brum będę a potem jakoś do domu muszę wrócić ;)
Ktoś mi coś mówił że unibus jeździ z okolic jakiegoś hotelu ale nie znam bliższych szczegółów :([/QUOTE]

Napiszę Ci na pw nr autobusów którymi dojedziesz do centrum:) tylko tam w okolicy są 3 przystanki i każdy pewnie z innego odjeżdża. A w centrum jak będziesz to się już dopytasz skąd bus do Krk jedzie, albo może Mysza Ci powie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Napiszę Ci na pw nr autobusów którymi dojedziesz do centrum:) tylko tam w okolicy są 3 przystanki i każdy pewnie z innego odjeżdża. A w centrum jak będziesz to się już dopytasz skąd bus do Krk jedzie, albo może Mysza Ci powie:)[/QUOTE]

Dzięki wielkie :) Wiedziałam że najlepiej na dogo spytać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...