Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

Schronisko Azyl przyjmuje psy z terenu [B]Miasta Biała Podlaska i Miasta Terespol

Gmina Biała Podlaska w Programie opieki nad zwierzętami bezdomnymi zapobiegania bezdomności zwierząt ma zapis
[/B]3. Zapewnienie bezdomnym zwierzętom miejsca w schronisku gmina realizuje poprzez Łukowskie
Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt w Łukowie, ul. Międzyrzecka 41/36.

Gminę Terespol "obsługuje" Schronisko Nowodwór.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#414141][FONT=Arial]Miasto Biała Podlaska
[URL]http://dokumenty.e-prawnik.pl/dzienniki-urzedowe/dz-urz-woj-lub-20121893.html[/URL]
§ 9. 1. Środki finansowe na realizację zadań w roku 2012 wynikających z Programu zabezpieczone są w budżecie miasta Biała Podlaska według poniższego zestawienia:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Arial]1) utrzymanie schroniska dla bezdomnych zwierząt - 304 000 zł
2)sterylizacja bezdomnych kotów - 2 500 zł
3)dokarmianie bezdomnych kotów - 2 500 zł[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta'][COLOR=#414141][FONT=Arial]Miasto Biała Podlaska
[URL]http://dokumenty.e-prawnik.pl/dzienniki-urzedowe/dz-urz-woj-lub-20121893.html[/URL]
§ 9. 1. Środki finansowe na realizację zadań w roku 2012 wynikających z Programu zabezpieczone są w budżecie miasta Biała Podlaska według poniższego zestawienia:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Arial]1) utrzymanie schroniska dla bezdomnych zwierząt - 304 000 zł
2)sterylizacja bezdomnych kotów - 2 500 zł
3)dokarmianie bezdomnych kotów - 2 500 zł[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Dzięki. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t'] Zapewniam im dach nad głową, ciepło i pełne miski. Zapewniam im przez większą część doby kontakt z człowiekiem. Moje koty w przeciwieństwie do tych schroniskowych nie stresują się ujadaniem psów, mogą spać z człowiekiem w łóżku. Są bezpieczne.[/QUOTE]jednak schroniskowym biedom ta pomoc bardziej by się przydała ,

Link to comment
Share on other sites

Przecież nie kandyduję w tym miesiącu do ankiety KV, więc dlaczego miałabym odpowiadać na pytania dogomaniaków. Miau może jednak zainteresować fakt, że schronisko w Białej Podlaskiej ma na stanie 350 psów choć przygotowane było do przyjęcia 100 psów.

Link to comment
Share on other sites

Schronisko to schronisko. Robia co moga by dac psiakom godne warunki. Dziewczyny nie jezdza po wsiach i nie zwoza tam psow, siodme poty z siebie wyciskaja by cokolwiek sie tam zmienilo.
Pani schroniskiem nie jest.

A pytanie to i watpliwosci padaly juz wczesniej, rowniez nie doczekalismy sie odpowiedzi :cool3:

Ale skoro miesiac wrzesien minal to konczymy dyskusje. Dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

Przecież też robię co mogę i pomagam na ile mogę. Poświęcam swój czas, swoje mieszkanie swoje pieniądze. Zapewniam kotom godne warunki. Nie jeżdżę po wsiach ani miastach żeby zwozić koty.
Na szczęście moje mieszkanie nie jest schroniskiem i nigdy nim nie będzie. Moje koty mają dom a nie schron.

Link to comment
Share on other sites

Swoje pieniądze, dobre :evil_lol:
I ten tekst, że koty śpią w łóżku. Oj, to musi być iście królewskie łoże, skoro 65 kotów się w nim mieści :roll:


A te dowalanki BP po tym, jak już się osiągnęło swój cel, są po prostu żenujące i obrzydliwe.
Ale w sumie, czego innego można się było spodziewać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']Przecież nie kandyduję w tym miesiącu do ankiety KV, więc dlaczego miałabym odpowiadać na pytania dogomaniaków. Miau może jednak zainteresować fakt, że schronisko w Białej Podlaskiej ma na stanie 350 psów choć przygotowane było do przyjęcia 100 psów.[/QUOTE]

witam, miałam już z Panią nie dyskutować, bo nie chcę się zniżać do PANI POZIOMU, ale nie mogę wytrzymać!!! tu jest właśnie odpowiedź na pytanie - dlaczego BP POTRZEBUJE POMOCY!! modernizuje schronisko, aby zapewnić byt i godziwe warunki potrzebującym zwierzętom, które niestety ciągle są podrzucane, zabierane po wypadkach itp. jest azylem dla bezdomnych i mimo, że przekracza limit wielokrotnie to dalej niesie pomoc jeśli zwierzę potrzebuje jej!!, szkoda, że wcześniej nie pomyślała Pani o tym fakcie, co jeszcze chce Pani wiedzieć?????????? Gratuluję Pani wygranej i proszę juz nic nie pisać na temat naszego schroniska! proszę ...

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/74356-mirka_t"][B]mirka_t[/B][/URL]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/0amator.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG]


DołączyłMay 2008Posty71

[h=2][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/h] [INDENT] Przecież też robię co mogę i pomagam na ile mogę. Poświęcam swój czas, swoje mieszkanie swoje pieniądze. Zapewniam kotom godne warunki. Nie jeżdżę po wsiach ani miastach żeby zwozić koty.
Na szczęście moje mieszkanie nie jest schroniskiem i nigdy nim nie będzie. Moje koty mają dom a nie schron.


I to jest właśnie to, o co mi chodzi......Ludzie zagłosowali na prywatną osobę, na prywatne koty, na prywatną zbieraczkę....
Nic , tylko gratulować dobrego samopoczucia.

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia'].. dlaczego BP POTRZEBUJE POMOCY!! modernizuje schronisko, aby zapewnić byt i godziwe warunki potrzebującym zwierzętom...[/QUOTE]
Ja na naprawianie tego co zniszczone przez koty i zakup nowego sprzętu dla nich poświęcam własne środki. Wygrana pozwoli mi z zaoszczędzonych darowizn, bo niewydanych na karmę przebadać kilka kotów, zaszczepić, wykonać zabiegi sanacji paszczy itp. BP przynajmniej opływa w środki na weta jeśli myśli wyłącznie o modernizacji schroniska.
Dodam, że koty, które do mnie trafiają również miały statut bezdomnych. Przekraczam limit, bo potrzebujących jest ciągle za dużo. Wiele razy bywałam i jestem zmuszona odmówić przyjęcia kota.

Załóżcie kagańce pieniaczkom z miau a przestanę pisać o schronisku w BP.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']Ja na naprawianie tego co zniszczone przez koty i zakup nowego sprzętu dla nich poświęcam własne środki. Wygrana pozwoli mi z zaoszczędzonych darowizn, bo niewydanych na karmę przebadać kilka kotów, zaszczepić, wykonać zabiegi sanacji paszczy itp. BP przynajmniej opływa w środki na weta jeśli myśli wyłącznie o modernizacji schroniska.
Dodam, że koty, które do mnie trafiają również miały statut bezdomnych. Przekraczam limit, bo potrzebujących jest ciągle za dużo. Wiele razy bywałam i jestem zmuszona odmówić przyjęcia kota.

Załóżcie kagańce pieniaczkom z miau a przestanę pisać o schronisku w BP.[/QUOTE]

modernizacja.. hm to raczej konieczność:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...