Jump to content
Dogomania

Redi już za TM ale macha ogonem do Dżizyska, który zajął jego miejsce w hoteliku.


Mysia_

Recommended Posts

Przyszło 60 od Ingrid44:loveu:, 20 od Nony:loveu: via Mysia, 70 od Mysi:loveu:, 10 od Iwony:loveu: i 10 od Kuby:loveu:.
Ja wysłałam właśnie 366 do Kikou.
Wszystkie szczegóły są na pierwszej stronie.
(Te 70 zł od Mysi to te, które wysłałam na opłacenie pana Adama - co się okazało niepotrzebne - ślad tej operacji - czyli moje wysłanie 70 do Mysi i jej storno do mnie, wymazuję z księgowości, bo za pół roku nie będziemy sobie mogły przypomnieć o co chodziło. To pewnie nie jest tak jak powinno być księgowo, ale w każdym razie tutaj melduję, że 70 wróciło na miejsce)

Link to comment
Share on other sites

...nic nie wiem jeśli chodzi o ewentualną adopcję...
a sam Redisko w porządku, chociaż ten guzek taki paskudny i podkrwawia czasem troche,
szkoda że trzeba czekac na zabieg...
na wątrobe kupiłam mu Esseliv, ładnie zjada swoje pastylki w jedzonku,
na spacerkach jak parowóz i ładnie sisia na dworze...i ładnie sisia w domku miedzy spacerkami jak musie zechce
ale poza tym jednym jest nadzwyczaj miły, spokojniutki, miły dla innych zwierzaków, nigdy nie wdaje sie nawet w minimalny konflikt, sypia grzecznie na swoim posłanku, nigdy sie nie narzuca ale jak sie go głaszcze to bardzo wdzięcznie nadstawia główke.... słodki chłopczyk

Link to comment
Share on other sites

kochany nasz :)
Ta Pani ma się jeszcze odezwać, no zobaczymy... A co do guzka może by go jodyną przecierać? Moja stara jak świat Kajucha ma też paskudnego guzka, ale do narkozy już się bidula nie nadaje, przecieram jej go jodyną i całkiem ładnie się goi, nie paprze... Może zapytaj Pani wet?

Link to comment
Share on other sites

wczoraj przyjechał do nas na pare dni owczarkowaty, bardzo dziarski senior i Redisio wreszcie miał kompana na długi spacer, bo on ma w sobie tyle energii, rozpiera go po prostu, mógłby truchtać, spacerować z pol dnia bez przerwy i nigdy nie ma dosyć... a reszta pensjonariuszy taka słabowita...

Redisio ogólnie ma sie w porządku tylko te plamki na uszkach niezbyt chcą sie goić, wiec chyba innego specyfiku trzeba bedzie użyć.. ale to juz dopytamy na spokojnie przy wizycie kontrolnej w sprawie wątróbki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...