Jump to content
Dogomania

Redi już za TM ale macha ogonem do Dżizyska, który zajął jego miejsce w hoteliku.


Mysia_

Recommended Posts

jutro idziemy na ściągnięcie szwów, Redini zdrówko dopisuje...
ale taki troszke niereformowalny szałapucik z niego, teraz jak jest ciepło drzwi są niemal cały dzień otwarte na podwórko
i Redinia pobiegał sobie dzisiaj pobiegał, ....a potem przyszedł do domku spokojnie sie załatwić w kuchni...
i leciutki, wesoły poleciał spowrotem na podwórko....

chociaz po jedzonku wieczornym chodzimy na dłuższy spacer na smyczy i zazwyczaj już za każdym razem sie na nim załatwia...
ale w domu też musi i koniec;)

Link to comment
Share on other sites

szwy ściągnięte planowo w sobote.. i zawsze u lekarza Redinia mnie miło zaskakuje bo jak już jest chłopczyk na smyczy to jest bardzo grzeczny,
niemal ułożony..., ani śladu wariatuncia co biega po podwórku ;)
w końcu ściąganie szwów nie należy do najprzyjemniejszych odczuć, a niunio był bardzo dzielny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']szwy ściągnięte planowo w sobote.. i zawsze u lekarza Redinia mnie miło zaskakuje bo jak już jest chłopczyk na smyczy to jest bardzo grzeczny,
niemal ułożony..., ani śladu wariatuncia co biega po podwórku ;)
w końcu ściąganie szwów nie należy do najprzyjemniejszych odczuć, a niunio był bardzo dzielny[/QUOTE]

Redinio dobrze, że chociaż czasami świecisz przykładem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

nasza Redinia nie preferuje tylko i wyłącznie kuchni, sisia równie chetnie na noge od kanapy jak i na komode w pokoju i równie chętnie na deski jak i na kafelki ;)


niemniej mamy pewien postęp...
Rediśko chyba lepiej chodzi na smyczy albo ja sie przyzwyczaiłam albo on juz wcale prawie nie ciągnie kiedy spacerujemy...
i tak mnie rozczlua jak tak patrzy sobie tymi wielkimi smutnymi ślipkami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...