Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ala idz koniecznie i zdaj relacje ;) Ja tam niestety przechodzilam pare razy podczas lekcji WFu bo to obok mojej szkoly a ostatnio mialam zaliczenia biegow (wytrzymalosciowy 20min, na czas na 800m i takie tam) na MOSiRze, wiec widzialam ten placyk i szczerze mowiac nie wyobrazam sobie, zeby tam moglo sie odbywac agility- coz, jest MALUTKI ;) chyba ze wyjda poza ten plac, wtedy moze faktycznie.

Na ZK czekamy ;) I mam nadzieje ze cos bedzie :)

Link to comment
Share on other sites

o właśnie!jak stoi sprawa organizacji ewentualnego toru??:)domyslam się ze nienajlepiej;)
placyk na spacerowej faktycznie nienajwiększy ale ujdzie w tłoku:diabloti:
dochodzi do tego jeszcze rozproszenie spowodowane odgłosami ulicy,która przecież wiedzie zaraz obok...
zna ktos jakieś fajne miejsca w Gdyni,gdziemożna by poćwiczyć z psem???jestem kompletnie zielona w tym temacie ale rozmyślam ostatnio nad aktywnym życiem z psem;)ostatnio bikejorujemy:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

uuuu....:cool3:to nawet nie wiedziałam XD
a ile wynosi opłata??:cool3:potem płaci się jakiś "abonament stały":diabloti:
włąściwie to racja ze spacerową;)skoro na żabiancxe odbywają się szkolenia zaraz koło ulicy i torów kolejowych...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

ale powiedzmy,że zapisze się do związku....i co dalej?
związek ma gdzieś swoje tory,które są udostępniane członkom,czy co?;)
i czy psa szkoli się samemu czy też są jakieś szkolenia(a jesli są to też pewnie odpłatne)):]

Link to comment
Share on other sites

dog_master -> a wiadomo coś o Sopocie? kiedy, gdzie, za ile???

może ja i ślepa, ale nie widze żadnych info o agility na str dog&roll :/
dog_master -> jak tam wygląda od str technicznej? wystarcza miejsca? porządne przeszkody?

Cena faktycznie jak z księżyca szczególnie, że agility to nie jednorazowy kurs, a zabawa na stałe... Narazie mają wyłączność w 3mieście i ściągną sobie wszystkich zapaleńców. Może, gdy w Sopocie będą mieli konkurencję, spuszczą trochę z tonu?

no i mam zagwozdkę... Na agility mam ochotę już od dawna. Gdy było gdzie poskakać, pies był za młody. Gdy pies dorósł, skończyło się agility... A teraz pojawiło się światełko w tunelu :) Najchetniej zaczęłabym od września, bo przy takich temperaturach zmuszanie czarnego doopska do skakania bez dostępu do większego zbiornika z wodą zakrawałoby o znęcanie się :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...