Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli bez psów? niech będzie. :cool1:
Mi tez Wrzeszcz pasuje. :cool3: Co do miejsca, to nie mam zielonego pojecia. :roll: Żadnych cukierni nie znam( a raczej nie pamietam) tylko jakies rozne bary(np. ze zdrową zwynoscią ) restauracje itp. itd. :-(

Link to comment
Share on other sites

Witam,

również jestem chętna do współpracy i utworzeniu agilit w Gdańsku.

Sądze ze napewno Russ tez by sie zadeklarowała ze swoją jrt.

Ja mam szetlanda.


Czy czwartek wrzeszcz o 16.00? Ja koncze szkołe dopiero o 15.35 i zanim doczołgam sie tam... chyba że znajdziecie coś blisko przystanku tramwajowego...


A co na Manhattan np. powiecie? :>


Pozdrawiam,
Sheltia i Lilla



Nie zauważyłam że ktoś już zaproponował McDonald'a, jeśli uda mi sie urwać w czwartek to troche bym sie spóżniła...

Link to comment
Share on other sites

A dałoby się przełożyć na 16.30? Do 15.20 mam lekcje i mogę nie wyrobić się na 16.00... Albo chociaż 16.15.
Chyba, że nie będziecie miały nic przeciwko, jak się spóźnię. ;)

Ps. Czy aby na pewno w McDonaldzie znajdziemy w godzinach szczytu stolik na tyle osób? Tam zazwyczaj jest dużo osób...

Link to comment
Share on other sites

Ale mimo wszystko proponuje jakieś spokojne miejsce, bo w tak tłocznym i głośnym miejscu nie będzie się dało normalnie rozmawiać. I jeszcze w takich zapachach... :eviltong:
Jeśli wszyscy są za tym McDonaldem to ok, podejdę, ale generalnie wolałabym jakąś inną kawiarenkę. We Wrzeszczu jest fajna restauracja Cristal + cukiernia, tam jest zawsze spokojnie. ;) Ale jak tam chcecie.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że moje Słońce już o nas wspomniało :evil_lol: No jasne, że my chętne z moją poczwarką (tylko wiecie, my od zera musimy zacząc, bo my niekumate chyba obie). To teraz proszę jasno napisac gdzie (to to już chyba mniej więcej wiem, poza tym pojadę z Sheltią :P), w jaki dzień (błagam, nie czwartek!) i o której :)

Pozdrawiam, ja i moja sucz (która wszystkich gorąco "całuje") :lol:

EDIT: A może weekend z psami? To nasza oruńska propozycja (moja i Sheltinki)... Wtedy może Zaspa park JPII?

Link to comment
Share on other sites

Jesli wam srednio pasuje, to jak dla mnie mozemy sie spotkac o 16.30 Nie wiem tylko jak reszta. ;)
Co do MC, to nie wiem, czy to dobry pomysł. Tak jak mowi Viz w Cristalu byloby najlepiej. Nawyzej bysmy sie spotkali pod Manhattanem i razem tam poszli(daleko to od siebie nie jest)

Russelka przeciez caly czas o tym rozmawiamy. Na pewno to bedzie czwartek bez psow.

Ile juz sie osob zebralo. :cool3:

Co do MP, to ja tez mam te numery, gdzie była pokazana budowa przeszkod.

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie!

Moja mama ma mozliwosc zalatwienia sponsora i zalatwienia ewentualnego placu!
Sporzadze wstepny "plan" tego, co chcemy z tym zrobic.
Mama musi przedstawic znajomemu na czym polega nasz pomysl i do czego nam te przeszkody. ;)
Tylko, ze... bedzie widziala sie z tym człowiekiem w srode. To, co powiedzial przekaze Wam na spotkaniu w czwartek.
Oczywiscie nie nastawiajmy sie na nic wielkiego, ale probowac mozna, prawda? :)

[B]Sonika[/B], dokladnie. z MC jest blisko do Cristala, a to chyba bardziej kameralne miejsce, wiec ponawiam swoja propozycje. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Sluchajcie!

Moja mama ma mozliwosc zalatwienia sponsora i zalatwienia ewentualnego placu!
Sporzadze wstepny "plan" tego, co chcemy z tym zrobic.
Mama musi przedstawic znajomemu na czym polega nasz pomysl i do czego nam te przeszkody. ;)
Tylko, ze... bedzie widziala sie z tym człowiekiem w srode. To, co powiedzial przekaze Wam na spotkaniu w czwartek.
Oczywiscie nie nastawiajmy sie na nic wielkiego, ale probowac mozna, prawda? :)
[/quote]
o to moze cos wyjdzie. :multi:

No to jak, 16.30 pod Manchattanem, a potem pojdziemy do Cristala? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Mi tam pasuje. :)

Ja się nie nastawiam, bo wiem ile to kosztuje i zastanawiam się czy ten sponsor będzie chciał tyle poświęcić... No zobaczymy. ;)[/quote]
jak nie wyjdzie, to sami cos stworzymy! :lol: :razz:

Co do numerów MP, to mam tylko jak wykonuje sie slalom, hopke, stól antyposlizgowy(ale to chyba nam jest najmniej potrzebne :eviltong: ) i koło.

Link to comment
Share on other sites

Mi tez pasuje 16:30 pod Manhattanem ;)

Hm... tylko nawet jezeli juz bylby sponsor ;), przeszkody, miejsce... Co dalej? Takietam skakanie kazdy sobie? :/ To musialy by byc jakies normalniejsze treningi...

O, a ja mam taką propozycję! Jako, że Marta podjęła się już dialogu z Bydgoszczą, to może tam uderzymy? Skoro jest tylu chętnych, co za problem, w pociąg, poskaczemy, wrócimy... :razz:
[quote]
Napisał [B]Edyta & Regis[/B]
[I] Zwykle biegamy w niedziele o 10.30[/I][/quote]Koszty niewielkie, wszystko gotowe, tylko się zebrać i skakać! Jest gdzie, jest z kim...

Ewentualnie są jeszcze Bojany(?) i p. Przemysław Osiński, ale szczerze mówiąc, nie wiem, jak tam z dojazdem, treningami i w ogóle...

No i notorycznie meczę ludzi ze Spacerowej o agilitowanie ;) za jakiś tydzień powinni już coś wiedzieć, bo chcieli w tym roku już co zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Hm... tylko nawet jezeli juz bylby sponsor ;), przeszkody, miejsce... Co dalej? Takietam skakanie kazdy sobie? :/ To musialy by byc jakies normalniejsze treningi...[/quote]
Wtedy ktos bedzie to musia poprowazic, albo bedzie trzeba ustalic jakies reguły. Oczywiscie spotkania byłyby wtedy w konkretny dzien/dni o konkretnej godziie.

[quote]
O, a ja mam taką propozycję! Jako, że Marta podjęła się już dialogu z Bydgoszczą, to może tam uderzymy? Skoro jest tylu chętnych, co za problem, w pociąg, poskaczemy, wrócimy... :razz:
Koszty niewielkie, wszystko gotowe, tylko się zebrać i skakać! Jest gdzie, jest z kim...
[/quote]
a to nie za duzo osob wtedy bedzie? zreszta ile to kasy wyjdzie? bilet dla psa i opiekuna w dwie strony plus placenie za agility.
Ja tutaj raczej odpadam. Lukas nie jest az tak nakrecony. Owszem zlezy mi na agility i podejrzewam, ze ze zbiegiem czasu bedzie coraz lepiej, no ale jednak...
[quote]
Ewentualnie są jeszcze Bojany(?) i p. Przemysław Osiński, ale szczerze mówiąc, nie wiem, jak tam z dojazdem, treningami i w ogóle...
[/quote]
w tym to ja sie juz w ogole nie orientuje..
[quote]
No i notorycznie meczę ludzi ze Spacerowej o agilitowanie ;) za jakiś tydzień powinni już coś wiedzieć, bo chcieli w tym roku już co zrobić.
[/quote]
Ze Spacerowej, czyli? :oops:
Jesli tutaj by wyszlo, to sprawa praktycznie załatwiona, ale jesli nie...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonika']a to nie za duzo osob wtedy bedzie? zreszta ile to kasy wyjdzie? bilet dla psa i opiekuna w dwie strony plus placenie za agility.
Ja tutaj raczej odpadam. Lukas nie jest az tak nakrecony. Owszem zlezy mi na agility i podejrzewam, ze ze zbiegiem czasu bedzie coraz lepiej, no ale jednak...[/quote]
Nie sadze, zeby byly plagi chetnych... Ile osob zainteresowalo sie tym watkiem? 7? Nie duzo imho.

A koszty nie sa wielkie :) Tyle co kolejka w obie strony za siebie [nie wiem, ile kosztuje ;)] i za psa [4zl w jedna strone]. No i za trening, stawiam, że ze 2 dychy. Naprawde nie wychodzi to drogo :) Do Gdyni tez trzeba bylo jakos dojezdzac ;)

[quote name='Sonika'] Ze Spacerowej, czyli? :oops:[/quote]Nie wiem, czy moge tu o tym pisac, ale... tresura.boo.pl :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...