Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mimo wszystko jestem za tym pomysłem i będę go realizować. Nie chciecie, nie macie ochoty - nie angażujcie się. :) Mam nadzieję, że wypali pomysł.

Poza tym nie każdy klub powstawał z inwencji trenera. Dziewczyny w Łodzi zorganizowały sobie tor, plac i same się wzajemnie od siebie uczyły, z tym że regularnie na seminaria jeździły. Dla chcącego nic trudnego, a jeśli mogę mieć dostępny tor, częściej niż raz w tygodniu i wtedy kiedy ja będę miała ten czas to jestem za. :)
Poza tym jak dla mnie jest to najmniejszy problem...
Jeśli ktoś chce trenować z trenerem to niech nie bierze może w tym udziału, bo to nie ma sensu... Ja osobiście trenerem agility w Trójmieście nazwę tylko Magdę, bo p. Przemysława nie znam i nie znam jego metod. Poza tym... mam już zaufanie do Magdy. ;)

Dlatego radzę to DOBRZE przemyśleć osobom, które chcą brać w tym udział. Od początku do końca. ;) Nie będzie to najlepiej świadczyło, jeśli w ciągu trwania "projektu" ktoś nagle się przebudzi i stwierdzi, że nie chce jednak brak udziału.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem pewna, że nie przeszkadzałby mi brak trenera, tym bardziej, że ze Smykiem i tak nie mam co myśleć o zawodach. Do samego pomysłu jestem nastawiona jak najbardziej pozytywnie, tylko że niestety mam ograniczone możliwości, głównie z powodu dojazdu.

Tak więc konkretnej decyzji "tak, biore w tym udzial", niestety nie moge teraz podjąć. Natomiast w miare możliwosci chetnie pomoge. ;)

Link to comment
Share on other sites

A gdzie sie w koncu spotykamy?
Mam nadzieje ze bez psow ;) bo jesli idziemy gadac o agility, to musimy sie skupic na agility, a jesli bedziemy miec psy to bedziemy sie skupiac na psach (przynajmniej ja bo ja jestem nawiedzona :razz: ) , nidyrydy inaczej ;)

Link to comment
Share on other sites

i gdzie sie udajemy? cristal w koncu? :lol:
kasia (od morii :) ) tez do nas dojdzie, ale troche pozniej bo konczy o 15.30 szkole, wiec dobrze byloby ustalic gdzie bedziemy :cool3:

moze ktos jeszcze? kasia od matyldy? szelk@? nesunia? katsumi? hanik? :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]moze ktos jeszcze? kasia od matyldy? szelk@? nesunia? katsumi? hanik? [/QUOTE]
Ja tak cały czas kombinuje jak by to zrobić, ale chyba nic nie wykombinuje. Lekcje konczę dopiero o 16.10, na dojazd autobusem musze liczyc 1,5-2h, chyba, że udałoby mi sie mame poprosic o podwiezienie, to mogłabym byc gdzies tak na 17.

Link to comment
Share on other sites

morii, morii, chyba nie kojarze. :confused:
Wix, mi się wydaje, ze w koncu na Crisalu zostało. :)
Viz, a ktos jeszcze wie, gdzie to jest? bo ja bylam tam wieku temu i nie pamietam dokladnie w ktorym miejscu sie to znajduje.:oops:

Szelk@ jesli o 17 to mysle, ze bedzie ok i tak przeciez rozmowy odrazu po wejscu nie zaczniemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...