Jump to content
Dogomania

Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !


Tymonka

Recommended Posts

[quote name='mdk8']przeczytałam i jest duża nadzieja, że będzie dobrze. Koniecznie trzeba mu pomóc, przecież on nie urodził się "taki" to ludzie go do tego doprowadzili.:shake:[/QUOTE]


jeśli rzeczywiście płynie w nim krew tej rasy,to nie jest misiu do przytulania...

Link to comment
Share on other sites

Donald w hotelu jest już 8 miesięcy. Postępy są, ale zawsze będzie to pies jednego Pana, który musi mieć silną rękę. Zresztą powiem tak, ja osobiście sama będe sie bała oddać go do adopcji. Po prostu zwyczajnie.
ja widziałam jak reagował na ludzi i rzucał się do gardła.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem to własciciele hoteliku też aktywnie szukają odpowiedniego domu dla Donalda . Wydawali już groźne psy i mają w tym doświadczenie , choć to na pewno nie będzie łatwa adopcja :(
Uważam że nie ma najmniejszego sensu oddawać tego psa do schronu, tam nie będzie miał żadnych szans, do tego wszystko co osiągnął zostanie zaprzepaszczone , obawiam się że nikt z pracowników schronu do niego nawet nie podejdzie .
W takim razie lepiej go uspić , ale musiałby byc zbadany i wydana opinia że pies jest agresywny .

Ja podtrzymuję swoją deklarację 30 zł przez rok czyli jeszcze do wrzesnia 2013r. włącznie .
Później niestety muszę zmniejszyć deklarację stałą , będę mogła się zadeklarować na 10 zl miesięcznie przez kolejny rok i jedynie w razie nadwyżek jakieś drobne wpłaty poza deklaracją . Przykro mi ale niestety trochę się mi pozmieniało .

Link to comment
Share on other sites

A ja mam prośbę do wszystkich którym na donaldzie zależy , podnoście chociaż bazarki , to nic nie kosztuje , a pomaga :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243665-Piszemy-dogo-bajk%C4%99-%21-dla-Podopiecznych-Amicus-Cais-do-10-06"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243665-Piszemy-dogo-bajk%C4%99-%21-dla-Podopiecznych-Amicus-Cais-do-10-06[/URL]


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243366-Zabij-kleszcza-i-komara-do-30-05-dla-podopiecznych-Amicus-canis-!?p=20883281#post20883281[/URL]



dzisiaj na konto donalda wpłynęło 20zł od [COLOR=#606060][FONT=arial]MDK8[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze ja decyzji o uśpienie nie podejmę. O powrocie do schroniska owszem.
Donald jest jednym z wielu psiaków w hotelach. Ciężko wybrać któremu pomóc, a któremu nie. Jednak już nie daję rady ani fizycznie ani psychicznie odpowiadać za kolejnego psa bez deklaracji i z długami.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Anja2201 - nie można wysłać do Ciebie PW więc proszę o wybaczenie,ale tu pozwolę sobie napisać,że przeczytałam Twoje ogłoszenie,że poszukujesz kogoś do napisania ogłoszeń dla 4 psów.To bardzo proszę o informacje o tych psach postaram się sklecić dla nich ogłoszonka. Tylko bardzo proszę o opróżnienie swojej skrzynki.
DZB
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

wiem ,że pieniądze są wielkim problemem ale jednak przez kilka miesięcy utrzymywałyście go a jeżeli teraz, kiedy jest malutkie światełko w tunelu, zrezygnujecie to ten czas i pieniądze pójdą na marne. Może spróbujcie poprosić jeszcze o pomoc osoby z deklaracji,które już nie płacą. Naprawdę szkoda stracić to wszystko. No ale decyzja należy do Was i nie gniewajcie się na mnie za te wypociny , po prostu bardzo, bardzo mi go szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Anja2201 - nie można wysłać do Ciebie PW więc proszę o wybaczenie,ale tu pozwolę sobie napisać,że przeczytałam Twoje ogłoszenie,że poszukujesz kogoś do napisania ogłoszeń dla 4 psów.To bardzo proszę o informacje o tych psach postaram się sklecić dla nich ogłoszonka. Tylko bardzo proszę o opróżnienie swojej skrzynki.
DZB
Elżbieta[/QUOTE]

wyczyszczona

[quote name='ocelot']A jak mamy za fakturę zapłaci???[/QUOTE]

i o to chodzi , gdyby kasa była nikt by się nad tym nie zastanawiał .

Link to comment
Share on other sites

To nie jest tak, że psa chcemy od razu skreślić i uśpić. Ale skoro nie ma pieniędzy, to nikt, żaden hotel nie będzie trzymał psa, który generuje zadłużenie (karma, trener, ogólna opieka kosztuje). Ja to wszytko rozumiem. Deklaracje się powykruszały, Donald ma niepewną przyszłość :( Pomaganie psiakom to nie obowiązek, a dobra wola. Ci, którzy zapewniali, że coś wpłacą a tego nie zrobili z różnych powodów nie mogą być nękani wiadomościami. Były wysyłane do tych, którzy nie płacili, efektu nie widać.

Wysłałam Donaldowi dodakowe 10 zł, niestety tylko tyle mogę :(

Edited by Ewa_88
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']wiem ,że pieniądze są wielkim problemem ale jednak przez kilka miesięcy utrzymywałyście go a jeżeli teraz, kiedy jest malutkie światełko w tunelu, zrezygnujecie to ten czas i pieniądze pójdą na marne. Może spróbujcie poprosić jeszcze o pomoc osoby z deklaracji,które już nie płacą. Naprawdę szkoda stracić to wszystko. No ale decyzja należy do Was i nie gniewajcie się na mnie za te wypociny , po prostu bardzo, bardzo mi go szkoda.[/QUOTE]
utrzymywałysmy go, ale oprócz niego jest kilka innych psiaków pod opieką, którym sie też wykruszyły deklaracje.
I co mamy zrobić? pensji naszych na to nie starczy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Wpływy maj:
[/B]mari123 - 5 zł.
basteriLusi - 20 zł.
Ewa_88 - 15 zł.
RudziaBianca - 30 zł.
Istar19 - 15 zł.bela51 - 10 zł.agucha007 - 10 zł.
Anja2201 - 5 zł.
katarzyna - 20 zł.
Amadorka - 10 zł.
Ania88- 30 zł.
Dominika84 - 20 zł.
Ewa_88 - 10 zł.
mdk8 - 20 zł.
kocurek - 7,50 zł.
[B]
Razem: 227,50 zł.

[/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#ff0000][B]Stan na 30.05.13: - 31[/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#ff0000][B],39 zł.[/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Stałe:
Anja2201-5zł (X, XI, XII, I, II, III, IV, V)
bela51-5zł (X, XI, XII, I, II, III, IV, V)
Rudzia -Bianka -30zł (rok ) (X, XI, XII, I, II, III, IV, V)
Agucha007 -10zł (X, XI, XII, I, II, III, IV, V)
Ewa_88 -15zł (X, XI, XII, I, II,III, IV, V, VI)
zioberek87 -10zł (X, XI, XII, I, II, III, IV) [B]- deklaracja wycofana[/B]
ang 20zł - (X, XI, XII, I II, III)
Amadorka - 10zł (X, XI, XII, I, II, III, iV, V)
mari23 -5zł (X, XI, XII, I, II, III, IV, v)
istar19 -5zł (do lutego ) (X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI) deklaracja do czerwca 10 zł. (IV, V
Bifara -100 zł (przez 6 miesięcy ) (X, XI, XII, I, II, III)
nektarynka - 10zł (X, XI, XII, I, II III, IV, V)
Kocurek -2 euro (około 10zł ) 8,20 (X, XI), 7,99 (XII)16,18 (I,II III, IV, V)
Dominika84 -10zł (XI, XII,?,?,?, IV, V, VI)
Katarzyna K. -20zł (X, XI, XII, I, II, III, IV, V)
radovan2 -5zł (X, XI, XII, I, II, III, IV)
::Figa:: -50zł (X, XI, XII, I, II, III, IV)
Baster i Lusi -20zł (X, XI, XII, I, II, III, IV, V)
winter7 -30 zł (X, ?, ?, XII, I, II, III, IV, V)
majreg -10zł (X, XI, XII, I, II, III)
Wojtuś -10 zł (X, XI, XII, I)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007'][B]mam wszystkie wpłaty: przelewam zatem na konto Donalda 156zł[/B] :)
przykro mi że tylko tyle, postaram się bardziej przy kolejnym :oops:[/QUOTE]

to jest na prawdę bardzo dużo , ja mam z bazarku cegiełkowego 24,25zł dla Donalda , to jest mało :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007']mam wszystkie wpłaty: przelewam zatem na konto Donalda 156zł :)
przykro mi że tylko tyle, postaram się bardziej przy kolejnym :oops:[/QUOTE]

To ogromna kwota:):)dzoękujemy:):):)
Agucha podasz jeszcze raz adres?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']To ogromna kwota:):)dzoękujemy:):):)
Agucha podasz jeszcze raz adres?[/QUOTE]
Agnieszka Sega
ul. Lecha 7a/11
41-710 Ruda Śląska
tel. 88 33 44 573

podaję też nr tel. bo często mnie nie ma w domu więc można podać mój nr tel na druku wysyłajac paczkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...