Jump to content
Dogomania

7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach


cancer43

Recommended Posts

Udostępniłam na FB album i wydarzenie.

Możecie zajrzeć do mojej Kiry? Jest już u mnie miesiąc i nie bardzo daję sobie radę z dodatkowym psem.. Bardzo proszę chociaż o podniesienie. Pies szuka już domu poczta pantoflową, miasto oplakatowane, ogłoszenia w necie są i przez miesiąc NIC.

Pomóżcie!

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232525-7-miesi%C4%99czna-Kira-w-typie-husky-szuka-domu-sta%C5%82ego?p=19696400#post19696400[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beatkaa']buuu.... :(:([/QUOTE]

Właśnie tu dotarłam, porposzono mnie o pomoc tutaj.. Jak sytauacja wygląda? Obiło mi się o uszy że jakieś psiuty zostały adoptowane. czy to prawda? Widzę że młode mają ogłoszenia, w jakim miejscu aktualnie znajdują się, cały czas na podwórku swojej Pani?
Widzę was na face, porozsyłam wydarzenie i pozapraszam ludzi, jestem z środkowej wielkopolski mogę ogłoszenia powywieszać ( Szamotuły- Poznań ) tylko napiszcie mi ile psiaków zostałao, albo czy nadal jest tyle ile było bo nie mogę sie dokopać do każdej informacji.
pdr Magda

Link to comment
Share on other sites

Domyślam że odpo są na wątku.... Ok chciałam tylko pomóc, ale nie będę się przekopywać przez każdy post bo stron jest kilkanaście, a myślałam że nie będzie problemem udzielenie choć króciutkich odpowiedzi na moje pytania.
Sorry że czas zabrałam.. Mam nadzieję że jakoś sobie poradzicie, bo psy są skazane na pastwę losu

Link to comment
Share on other sites

Madzior. rozmawiałam z p. dr kilka razy przez telefon, psów nie widziałam, nowe zdjęcia miały się pojawić ale na razie cisza, z tego co wiem nie ma telefonów mimo ogłoszeń i wyróżnień, jest nadal 7 psów, wszystkie są na podwórku, z tego co sobie przypominam mają budy, codziennie jest u nich p. dr i dokarmia je, na swoją rękę też szuka im domków, ale generalnie ludzie kryzysem się wymawiają i psów nie chcą. Najlepiej dzwoń do lekarki 602461085, e-mail [email][email protected][/email], ale pani nie odpowiada na moje maile, nie jestem pewna czy odbiera. Dzięki jeśli jesteś w stanie pomóc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...