Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ki-wi']Czy w preparacie EASY BRUSH sa zawarte jakies silikony?
Czy ktos moglby podac doklady sklad produktu?[/quote]

Odnośnie składu produktu, napisz do producenta lub przedstawiciela. Tam dostaniesz najbardziej rzetelne informacje.

A teraz pytanie z innej beczki :-)
Czy ktoś używał [B]Spray Style [/B]dla zwiększenia objętości włosa? Jak wygląda włos po nim?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii7']
A teraz pytanie z innej beczki :-)
Czy ktoś używał [B]Spray Style [/B]dla zwiększenia objętości włosa? Jak wygląda włos po nim?[/quote]
Ja używałam :) Efekt - chyba super ;) - słyszałam od opinie typu "Co ty z tym psem zrobiłaś ??? Ma więcej futra niż wczoraj" :cool3:

Kolor się poprawił (jakby błękitne tło wybieliło się a czarny nabrał głębi) , sierść się błyszczała.

Teraz coś z praktyki - do lecznicy przyszedł pies - koloru białego (?) - brudny tak że aż był szary. Ponieważ chwilkę zabawił spryskałam style i wyczesałam. Nie dość żę pięknie wyszły kołtuny ze starego podszerstka to PIES ZROBIŁ SIĘ BIAŁY !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bodzia78']Ja używałam :) Efekt - chyba super ;) - słyszałam od opinie typu "Co ty z tym psem zrobiłaś ??? Ma więcej futra niż wczoraj" :cool3:

Kolor się poprawił (jakby błękitne tło wybieliło się a czarny nabrał głębi) , sierść się błyszczała.

Teraz coś z praktyki - do lecznicy przyszedł pies - koloru białego (?) - brudny tak że aż był szary. Ponieważ chwilkę zabawił spryskałam style i wyczesałam. Nie dość żę pięknie wyszły kołtuny ze starego podszerstka to PIES ZROBIŁ SIĘ BIAŁY !!![/quote]

Może skuszę się na Style, jak jest tak dobry, wypróbuję :lol: jeżeli dodatkowo uwydatnia kolor i nabłyszcza- to super

Mam jeszcze pytanka: Jaki po nim jest włos, miękki, czy lekko usztywnia? I aby było więcej włosa, to używasz style po kąpieli zamiast odżywki? Bo słyszałam, ze to odzywka i nie trzeba w kąpieli nakładać dodatkowej. chodzi mi też o to, czy włos później nie elektryzuje sie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Gdzie będę miała najbliższą okazję zakupić litrowy olej, mam na myśli wystawę ?;)[/quote]

Jaki dokładnie olej masz na myśli? Bo ja kupiłam ten lotion silk ale chciałam jeszcze coś w rodzaju oleju palmowego ale do spryskiwania żeby łatwiej było.

Z tego co wiem Dr.Lucy ma być w Katowicach i też się szykuję na jakiś zakup dodatkowy.

Link to comment
Share on other sites

Style to odżywka. Można go stosować po kąpieli - ale ja nie miałam okazji (tzn stos na suchym psie). Włos nie jest miękki ale też nie był specjalnie usztywniony (czy te[I]ż twardszy). wydaje mi się ze sekret tkwi w tym ze rewelacyjnie odżywia włos i nadaje mu zdrowa sprężystość JA osobiście na full wypas stosuję STIFFFA - przed wystawą bo utwardza i utrzymuje włos w ustalonej pozie.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Bogusia, czy jest już sklep internetowy z którego można zamawiać (a może znasz jakiś spradzony z kosmetykami dr.Lucy?) czy trzeba się kontaktować z dystrybutorem?
Ja mam Rigidy, ale wolałabym Stiff'a właśnie i zastanawiam się jak go zamówić i skąd ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej wszystkim! Przepraszam za milczenie, ale nie było mnie w Polsce.
Wszystkich zainteresowanych kosmetykami zapraszam raz jeszcze na wystawę w Katowicach! :multi::loveu:
Będzie mi jak zwykle miło spotkać się z Dogomaniakami!!!! :loveu::multi::loveu::multi:
Osoby, które planują zakup kosmetyków o większych pojemnościach (np.1 litr) poproszę o wcześniejszy kontakt :roll: Oczywiście planuję zabrać ze sobą litrówki, ale w mniejszych ilościach, a nie chciałabym, żeby dla Dogomaniaków mi czegoś zabrakło :shake:. Tak więc w razie "w" proszę na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Kosmetyki można już zamawiać w coraz większej ilości sklepów internetowych. Można również u dystrybutorów.
Mam też nadzieję, że nasze stoisko będzie na większości wystaw międzynarodowych i niektórych krajowych w Polsce. Na pewno będę tu na bieżąco Was informować gdzie i kiedy się pojawimy.
Tak więc...DO ZOBACZONKA!!!!!!!!!!!! :multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']Jaki dokładnie olej masz na myśli? Bo ja kupiłam ten lotion silk ale chciałam jeszcze coś w rodzaju oleju palmowego ale do spryskiwania żeby łatwiej było.

Z tego co wiem Dr.Lucy ma być w Katowicach i też się szykuję na jakiś zakup dodatkowy.[/quote]

Jest olejek EASY BRUSH OIL - który rewelacyjnie natłuszcza sierść. Genialny do papilotów. Jest też składnikiem tajnej :roll: mikstury mojego pomysłu :roll: - czyli w butelce ze spryskiwaczem mieszamy olejek (EASY BRUSH OIL) 1 porcja, odżywka VITAL (kuracja witaminowa) 1 porcja i woda (przegotowana lub mineralna) 10 porcji. I taką miksturą spryskujemy sierść przed każdym czesaniem. Włos jest odżywiony, delikatnie natłuszczony, ładnie odrasta, nie kruszy się, nie suszy, łatwiej się rozczesuje etc. . Oczywiście to jest mikstura do codziennej pielęgnacji włosa. Przed wystawą musimy psiaka dokładnie wykąpać. Dla psów, które mają papiloty lub są mocno natłuszczane polecam na pierwsze dokłane mycie szampon oddtłuszczający DISOLING - jest on z dodatkiem delikatnego wybielającego składnika, który likwiduje naturalne zażółcenia.
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

AlderranBC - dzięki za info, niechybnie pojawię się na Waszym stoisku,

I jeszcze jedno odnośnie kosmetyków Dr.Lucy. Ja mam dwie suczki długowłose ale mają trochę inny włos. Do "dużej" używam z powodzeniem oleju palmowego na przemian z lotionem Silk ale u "małej" olej palmowy powodował kołtunienie włosa:crazyeye:. Ona ma taki dość miękki, jedwabisty i jeszcze szczeniacki włos. Za to lotion sprawdził się rewelacyjnie, sucz się zaczęła pięknie błyszczeć. Oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

Skąd :) [SIZE=1]wiem co mówię - jestem położną i używałam je bez obawy ... również na sobie ;) ;) [SIZE=2]. Kosmetyki DR LUCY są na naturalnych składnikach. Od dawna je stosuję na co dzień w towarzystwie mojego synka alergika :) nie dość że psom nie szkodzą - to i dziecku też nie.

Z medycznego punktu widzenia - jeżeli oczywiście nie napoisz psa dużą ilością co mogłoby go/ją przeczyścić- SĄ ABSOLUTNIE niegroźne...
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bodzia78']Kup sobie jeszcze STIFFA ;) Ten jest ZAWSZE niezawodny w napuszaniu :D[/quote]

No właśnie nie wiem, czy mogę... czytałam że STIFF lekko usztywnia, a afgan nie może mieć sztywnego włosa. Włos musi być miękki ( nie można wyczuć, że włosy spryskane sa np. lakierem )i musi być go dużo :lol:
Chyba, że stiff działa... jak "napuszający lakier", którego nie wyczuje się na włosie... w takim przypadku musiałabym wypróbować.

[quote name='moth']"Tajna mikstura" jest rewelacyjna. Nic tak nie odżywia i zabezpiecza włosa. Nie mówiąc już o rozczesywaniu. :multi: Zakochałam się w tych kosmetykach. Naprawdę. Może już to nawet pisałam. :evil_lol:[/quote]

Czy po " tajnej miksturze" włosy lepiej rosną? myślę też o czymś, co ułatwia czesanie i pielęgnuje włosy między wystawami.
Czy normalne szampony dopiorą psa? czy muszę użyć szampon oddtłuszczający DISOLING?

[quote='pingwinek=];9663157']a ja chcialam bym sie spytac czy mozna tych kosmetykow uzywac gdy suczka jest w ciazy? czy w ogole uzywanie takich kosmetykow np do codziennego rozczesywania nie zaszkodza suni a tymbardziej maluchom w brzuchu ;p[/quote]

Oczywiście, że możesz, to naturalne kosmetyki, pielęgnują i nie powinny zaszkodzić maluchom. Dla ochrony włosa pomyśl o mieszance olejku, odżywki z wodą, powinno pomóc i włosy nie będą tak szybko kołtunić się. Stosowałam dużo odżywki, jak moja sunia była mama, udało mi się uratować dużo włosów;)

Ale się rozpisałam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii7']No właśnie nie wiem, czy mogę... czytałam że STIFF lekko usztywnia, a afgan nie może mieć sztywnego włosa. Włos musi być miękki ( nie można wyczuć, że włosy spryskane sa np. lakierem )i musi być go dużo :lol:
Chyba, że stiff działa... jak "napuszający lakier", którego nie wyczuje się na włosie... w takim przypadku musiałabym wypróbować.[/quote]

Musiałabyś STIFFA wypróbować. Dla afgana może być za bardzo usztywniający. Proponuję STYLE.


Co do szamponu Disoiling - proponuję go jako pierwsze mycie u psów mocno oliwionych dla ułatwienia i usprawnienia kąpieli. Zamiast myć kilka razy aby odtłuścić psa polecam Disoiling, a potem normalny szampon. Oczywiście, że normalnym szamponem również domyjesz psa :razz:
"Tajna mikstura" jest do pielęgnacji włosa między wystawami. Jak pisałam ułatwia rozczesywanie, ale przede wszystkim chroni włos przed łamaniem i przesuszeniem, a tym samym włos ładnie odrasta.
Pozdrawiam!
Iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii7']Dziękuję Pani Iwono za odpowiedź. Na pewno kupie w Katowicach Style.
Do zobaczenia i pozdrawiam :lol:
aha, ile kosztuje Style?[/quote]

Co prawda mam już siwe (farbowane) włosy, ale psiarze sobie nie "paniują" :roll: :lol: Wystarczy samo Iwona :roll:. Na naszym stoisku STYLE kosztuje 35 zł.
Do zobczenia w takim razie w Katowicach!!!:multi::loveu::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pani Iwono a ja mam pytanie jakiś szamponik i odzywke dla grzywulca :D powiem tyle ze ten do odbudowy włosa sie wogóle nie sprawdził :( powodowal ze wlos by bardzo watowaty :( mimo ze jako odzywke stosowany byl czysty jedwab...
a na stosiko w katowicach napewno wpadniemy po ten spray do rozczesywania :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...