Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='resuruss']Hehe...to ja jestem tą osobą co obiecywała zemste jesli pies wyłysieje :evil_lol:.
Kosmetyki na serio superowe :loveu:,a przeszłam juz przez duuuuuuuuzo firm.
W takim razie niebawem sie skontaktuje w sprawie duzej butli oleju ;)
Pozdrawiam i dziekuje[/quote]

Pamiętam pamiętam :razz: Ale wiedziałam, że nic mi nie grozi :roll::lol:
A tak na serio.... Ja też przetestowałam tyyyyle firm, że głowa boli.
Sprawa z Dr Lucy wygląda inaczej - jestem tu od samuśkiego początku. Z testowaniem włącznie :roll: I znam Panią Lucynę od paru lat i wiem jak bardzo kocha psy, więc mam 100000% pewność, że cała zawartość buteleczki jest w trosce o psa.
No i do tego razem z przyjacielem prowadzimy schronisko dla psiaków, a kasa z kosmetyków idzie na bezdomne psy. Wszystko mi się tu podoba. :loveu: Zapewniam Cię, że nie stałabym w tym Wrocławiu i nie robiła z gęby cholewy gdybym nie była przekonana o tym co mówię.
Oczywiście nie da się uszczęśliwić całego świata! Pewnie nie wszystko wszystkim przypasuje. Ale po to tutaj właśnie jestem (lub czasem na wystawach :razz:) aby doradzić i odpowiednio dany kosmetyk dopasować do danego włosa.
No tak czy siak...cieszę się, że jestem bezpieczna!!!! :multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Dobrza przejzalam oferte dr.Lucy na Twojej str. :roll:
I teraz tak mama 3 pytanka
W jakiej cenie jest ten lessie i ile go jest w buteleczce
Czy szampon Silwer Black moge uzywac jak moj zaluzmy ma te sklonnosci, czy moze on wywolas alergie
czy moge uzywac sliwer black jak moj piesio ma dosc sporo bilego widzialas na zdjeciach :roll: I w jakiej cenie i ile ml.
i w jakich cenach sa jakies odrzywki chodzi mi o te plyny odrzywcze ktorych sie uzywa podczas czesania psa bo... ja do czasu czesalam psa na sucho....[/quote]

Wysłałam Ci odpowiedź na PW.
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Hehe, nie, nie ty :) White też nie wiem czy będzie dobry, bo niejasno się wyraziłam wyżej - black się właśnie nadaje na merling(wyciemnia), ale "tło" merlingu robi się za ciemne. Boję się, że whiteskolei wyjaśni merling. Co o tym myślisz?
Gratulacje za Wrocław!! :D[/quote]

Ufff...no to całe szczęście, że nie ja :roll::lol:
Spokojnie możesz użyć WHITE - nie wybieli Ci tła!!! Myślę, że nawet go podkreśli!!! Szampon wybiela przybrudzenia i przeżółcenia a nie naturalny kolor sierści. Jeżeli masz problemy z bielą (jest przybrudzona) spokojnie możesz użyć WHITE.
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Witam,

To i ja sie pochwale.
Cest (staffordshire bull terrier) kapany w szamponie i odzywce Dr. Lucy...
w klasie championow w Rostocku (Niemcy): V1, CAC, CACIB, BoB a na deserek BoG 3 :cool3:. Juz nie jedna osoba mi potwierdzila ze szampon dla czarnych wydobywa ta fajna czern :) Zapasy sie skonczyly warto byloby sie zaopatrzyc na nowo...tym razem w wiekszy kaliber :evil_lol:

Czy ktos z was probowal chustecki oraz plynu do uszu dr Lucy, ciekawa jestem opinii.

pozdr.[/quote]

NO WOW!!!!! DUŻE GRATULACJE!!!
W Rostocku był psiak ode mnie w młodzieży- oczywiście, że przygotowany w Dr Lucy (od poczatku swojego życia przygotowywany w Dr Lucy!!!) no i V1, CAC-J i Best Junior!!!! :multi: Ale superowe jest to, że chłopiec w 4 wystawy zrobił Mł. Ch.Niemiec-CLUB i Mł. Ch. Niemiec- VDH!!!
No pękam z dumy!!! :loveu:

Mam do Ciebie prośbę, w sumie to do wszystkich. Prosiłam kiedyś o opinie o kosmetykach oraz o pozwolenie umieszczenia ich na stronie firmy Acrylmed (producenta Dr Lucy). Niewiele ich dostałam :placz:, ale jeszcze poczekam. Najlepiej, żeby były podpisane (może być też adres strony Waszych psiaków), a jeszcze fajniej jak podzielicie się z nami sukcesami swoich psiaków przygotowanych kosmetykami Dr Lucy - na wystawach!!!!!!:multi: I jeszcze dodacie zdjątko jakieś ładniutkie.... CO WY NA TO????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Brawo :)
Ja próbowałam płynu do uszu, troszkę może za gęsty, choć skuteczny, więc może tylko marudzę :P Ładnie pachnie ;)[/quote]


Olejek jest tłusty i gęsty. Jego "superowość":roll: polega na tym, że zawiera mięte, która automatycznie chłodzi miejsca podrażnione podczas czyszczenia. Pies nie trzepie uszami godzinami po zabiegu. Olejek też naprawdę dobrze czyści. Ze zwględu jednak na swoją "tłustość":roll: nie polecam u psów z dłuższym włosem przed samą wystawą- należy później dokładnie umyć okolicę uszu, aby nie zostały tłuste smugi.
Zawile trochę, ale mam nadzieję, że mnie zrozumieliście.:roll:

Link to comment
Share on other sites

A no koniec NEWS:

We Wrocławiu miał swoją premierę nowy spray - STYLE.
Spray jest formą odżywki w sprayu. Zawiera proteiny pszenicy i proteiny jedwabiu! Służy do modelowania i układania włosa. Bardzo ładnie nabłyszcza, ale co najważniejsze....ZWIĘKSZA OBJĘTOŚĆ WŁOSA!!!!!
Nie ukrywam, że został stworzony przez panią Lucynę trochę na moją prośbę...tzn. po moim marudzeniu :diabloti: ale jest SUUUPER!!!!! Opłacało się pomarudzić! :roll::diabloti:
Zapraszam w Poznaniu na nasze stoisko, będzie można go wyprobować i się spryskać!:lol: Tajne hasło: dogomania! :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;7750726]Pamiętam pamiętam :razz: Ale wiedziałam, że nic mi nie grozi :roll::lol:
A tak na serio.... Ja też przetestowałam tyyyyle firm, że głowa boli.
Sprawa z Dr Lucy wygląda inaczej - jestem tu od samuśkiego początku. Z testowaniem włącznie :roll: I znam Panią Lucynę od paru lat i wiem jak bardzo kocha psy, więc mam 100000% pewność, że cała zawartość buteleczki jest w trosce o psa.
No i do tego razem z przyjacielem prowadzimy schronisko dla psiaków, a kasa z kosmetyków idzie na bezdomne psy. Wszystko mi się tu podoba. :loveu: Zapewniam Cię, że nie stałabym w tym Wrocławiu i nie robiła z gęby cholewy gdybym nie była przekonana o tym co mówię.
Oczywiście nie da się uszczęśliwić całego świata! Pewnie nie wszystko wszystkim przypasuje. Ale po to tutaj właśnie jestem (lub czasem na wystawach :razz:) aby doradzić i odpowiednio dany kosmetyk dopasować do danego włosa.
No tak czy siak...cieszę się, że jestem bezpieczna!!!! :multi::lol:[/quote]

Jestes bezpieczna !!!Ba ,nawet bardzo bo włosek coraz lepszy sie robi po oleju i jak cudownie pachnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;7752176]A no koniec NEWS:

We Wrocławiu miał swoją premierę nowy spray - STYLE.
Spray jest formą odżywki w sprayu. Zawiera proteiny pszenicy i proteiny jedwabiu! Służy do modelowania i układania włosa. Bardzo ładnie nabłyszcza, ale co najważniejsze....ZWIĘKSZA OBJĘTOŚĆ WŁOSA!!!!!
Nie ukrywam, że został stworzony przez panią Lucynę trochę na moją prośbę...tzn. po moim marudzeniu :diabloti: ale jest SUUUPER!!!!! Opłacało się pomarudzić! :roll::diabloti:
Zapraszam w Poznaniu na nasze stoisko, będzie można go wyprobować i się spryskać!:lol: Tajne hasło: dogomania! :lol:;)[/quote]
Ja go posiadam już ;) Częściowo wypróbowałam i jestem baaardzo zadowolona, ale tylko na suchą sierść, zaniedługo kąpie psa i zdam relację ;)

Link to comment
Share on other sites

Uzywam szamponu podkreslajacego kolor ( jednak mnie Iwonko namowilas:) ) odzywki uniwersalnej - z wlosem juz jest ok, mamy juz - po paskudnym allsystem - kozi(!!!) wiec nastepnym razem idziemy w plan kosmetykow dla szorstkowlosych:). No i mam jeszcze plyn do rozczesywania - uzywam rzadko, bo pies nie ma koltunow,ale sprawdza sie super! W zasadzie po pielegnacji briarda Hery, Bernardem i allsystemem ( myslalam, ze z tym ostatnim utrafilam... ale sie okazalo kula w plot,choc wielu briardziarzy jest z tych produktow zadowolonych) - zostaje przy ' Lucynce"!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hmm moze to co napisze " dziwnie" brzmi..., u mojego psa na sisiaku - wiadomo - zrobil saie koltun - mocz, cukier z moczu, pies mylsie , no i koltun gotowy. Nie chcialam wlosow obciac, wiec spryskalam plynem i po 15minutach ROZCZESALAM!!! juz Iwonie mowilam- maz w nas klienta - jestem zadowolona z "Pani Lucynki"!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bri']Sota , proszę powiedz co działao sie po All Systemie? Mam młodego briarda i własnie te kosmetyki stosuję. Mam szampon , odżywkę i płyn do rozczesywania. Pozdrawiam ![/quote]
Witaj - wielu briardom Allsystem sluzy, podobnie jak np Ring, czy inne kosmetyki. To tak jak z ludzmi - jeden woli to, drugi cos innego. U nas wlos zmiekl , zrobil sie watowaty, przez co byly tez koltuny i trzeba bylo radykalnie zadzialac z pelnym sukcesem. Zrezygnowalam z Allsystem .Uzywalam Super Richa i lanoline - sporadycznie do koltunnkow i Botanical Conditioner) - ale mowie - znam briardy, ktorym te produkty sluza, my dziekujemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mamy już listopad, więc oficjalnie chciałabym zaprosić wszystkich Dogomaniaków na stoisko DR LUCY na Wystawie Międzynarodowej Psów Rasowych w Poznaniu!!! :multi::loveu:
Będzie niespodzianka....mała powtórka z Sopotu :razz: gdzie na naszym stoisku przygotowywała psiaki i udzielała porad pani [B][SIZE=3]Bożena Czempas[/SIZE][/B] - znany groomer, Mistrz Polski 2006. W związku z licznymi prośbami o powtórzenie takiego spotkania (sporo psiaków powygrywało po zejściu z naszego stołu trymerskiego :loveu::roll: ) zaprosiliśmy panią Bożenę również do Poznania!!!!! :multi::multi::multi: Chętnych do przygotowania psiaka do wystawy tzw. ostatniego szlifu proszę o wcześniejszy kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , żeby w miarę możliwości ustalić kolejność.
Przypominam również o promocji nowego kosmetyku układającego i zwiększającego objętość włosa [B][SIZE=3]STYLE SPRAY[/SIZE][/B]!!! Jak obiecałam będzie się można spryskać do woli! :roll::lol:
Tak więc gorąco wszystkich zapraszam na nasze stoisko!!! :multi:
Aaaa....będzie też kawka, herbatka, słodkości i jak zwykle wspaniała atmosfeJra!!! :loveu: :multi:
[SIZE=4][COLOR=red][B]DO ZOBACZENIA W POZNANIU!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;8664631]Mamy już listopad, więc oficjalnie chciałabym zaprosić wszystkich Dogomaniaków na stoisko DR LUCY na Wystawie Międzynarodowej Psów Rasowych w Poznaniu!!! :multi::loveu:
Będzie niespodzianka....mała powtórka z Sopotu :razz: gdzie na naszym stoisku przygotowywała psiaki i udzielała porad pani [B][SIZE=3]Bożena Czempas[/SIZE][/B] - znany groomer, Mistrz Polski 2006. W związku z licznymi prośbami o powtórzenie takiego spotkania (sporo psiaków powygrywało po zejściu z naszego stołu trymerskiego :loveu::roll: ) zaprosiliśmy panią Bożenę również do Poznania!!!!! :multi::multi::multi: Chętnych do przygotowania psiaka do wystawy tzw. ostatniego szlifu proszę o wcześniejszy kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , żeby w miarę możliwości ustalić kolejność.
Przypominam również o promocji nowego kosmetyku układającego i zwiększającego objętość włosa [B][SIZE=3]STYLE SPRAY[/SIZE][/B]!!! Jak obiecałam będzie się można spryskać do woli! :roll::lol:
Tak więc gorąco wszystkich zapraszam na nasze stoisko!!! :multi:
Aaaa....będzie też kawka, herbatka, słodkości i jak zwykle wspaniała atmosfeJra!!! :loveu: :multi:
[SIZE=4][COLOR=red][B]DO ZOBACZENIA W POZNANIU!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi:[/quote]


witam chcialam serdecznie podziekowac P.Bożenie Czempas za piekne przygotowanie mojebo bouvika na wystawie w poznaniu naprawde wszyscy byli pod wrazeniem mojego myszka :loveu: kosmetyki jak zawsze rewelka bardzo nam odpowiadaja jescze raz serdecznie dziekujemy i polecamy sie na przyszlosc :eviltong:

pozdrawiam andzia i bouvi

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie wypowiedzi dotyczące tej firmy są bardzo zachęcające, dlatego i ja poproszę o pomoc w dobraniu dla mojego maleństwa odpowiednich preparatów.

Moje cudo to czarny terier rosyjski, wiek 22 miesięcy. Jego sierść podobno jeszcze ma się zmieniać- dorosła ma być bardziej twarda, ale ja i tak kocham mojego puszka :loveu::loveu:

Z góry dziękuję za pomoc
Iwona & Birman

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...