Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

[quote name='Ulka18']A co to za psy wygraly? Owczarki szkockie? Szczerze mowiac nie sledze tych wystaw.

A opinie nt. kosmetykow moge wyslac, jestem z nich bardzo zadowolona.
Czy wyslac mailem wraz ze zdjeciami moich suniek?[/quote]


Border Collie :loveu: Zdjęcia można zerknąć na mojej stronie.

A za opinię będę wdzięczna - najlepiej na maila ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ) no i oczywiście, że ze zdjęciami!!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=AlderaanBC's;7280991]Hej!
Są już dostępne w niektórych sklepach, ale nie wiem czy w pobliżu je znajdziesz. Jeżeli chcech zamówić, to nie ma problemu. Możesz też do mnie zadzwonić i coś razem doradzimy/uradzimy :razz: :lol:
Pozdrawiam!!![/quote]
Chętnie! :) Tylko prosiłabym o telefon na pw i godzina w której mogłabym zadzwonić ;)

A jest gdzies jakiś cennik?? Bo ostatnio znalazłam a teraz chyba oślepłam :p
EDIT : mam :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja chciałam napisać swoją opinię :) Black&silver nie nadajesię całkiem dla blue-merle psów. Trochę przyciemnia merling co nie jestporządane. Ale oprócz koloru, włos wyglądał ekstra, puszysty, szorstki.A stiff spisał się znakomicie!! Ekstra spray! Best przygotowany dr lucyzostał VICE BiS BABY :)
Cieszę się, że w Poznaniu będzie stoisko dr lucy :)

Link to comment
Share on other sites

Musze napisac ,ze z pewną taka niesmiałoscią podeszłam do kosmetykow tej firmy :oops:,kupiłam na probe 3 produkty na Cacibowce we Wrocku.
Iiiiiiiiiii......jestem super zadowolona :multi::multi::multi:
Najbardziej przypadł mi do gustu olejek ,włos błyskawicznie staje sie miekki ,odzywiony i bardzo szybko sie wchłania - nie ma zbyt duzego efektu tłustego psa :evil_lol:,a i brudu nie lapie tak bardzo.tosuje zamiennie z ISB Palmowym i widze duze efekty.Jedyny mankament ,produktu ....za małe opakowanie ,bo przy wiekszej ilosci psow buteleczka starcza ledwie na tydzien ;)

Link to comment
Share on other sites

WITAM!!!
Ja z nietypowym pytaniem :oops:
Otoz zupelnie wniewiem jaka odzywke , szampon stosowac u mojego pieska jest to kundelek i nie mama pojecia co waybrac :eviltong:
Moze ktos pomoze bylabym niesamowicie wdzieczna!!! :evil_lol:

Wstawie kilka fotek moze ze zdjec ustalicie jaki kosmetyk dla niego najlepszy.... :cool3:

[IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2846/fux014dh0.jpg[/IMG]
Tu widac jego frendzelki wokol uszu dacsporo on ma taka siersc srednia... tak mi sie wydaje... :cool1:

[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2299/fux004va6.jpg[/IMG]

A i zaznacze ze do tej pory uzywaliismy jakiegos dla alergikow bo podobno moze miec alerge ... strasznie sie drapie :-( choc ostatnio mnie....
noi samam nei wiem opczekuje szamponu dzieki ktoremu siers bedzie puszysta gladsza miekksza :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Ja chciałam napisać swoją opinię :) Black&silver nie nadajesię całkiem dla blue-merle psów. Trochę przyciemnia merling co nie jestporządane. Ale oprócz koloru, włos wyglądał ekstra, puszysty, szorstki.A stiff spisał się znakomicie!! Ekstra spray! Best przygotowany dr lucyzostał VICE BiS BABY :)
Cieszę się, że w Poznaniu będzie stoisko dr lucy :)[/quote]

WOW!!! Gratuluje wygranej!!! Cieszę się, że kosmetyki Dr Lucy równiez przyniosły Ci szczęście. My we Wrocławiu zgarneliśmu 1 x Zwyc.Młodzieży, 3 X CWC, 1 x CACIB i BOB-a!!!!:multi: I to u bardzo wymagającego sędziego!!!! :roll::loveu:
Masz rację, Black & Silver nie nadaje się do merlaków, lepszy będzie White!!!
Mam nadzieję, że ja Ci nie podpowiadałam!!! :roll:
Pozdrawiam!!!
Iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Musze napisac ,ze z pewną taka niesmiałoscią podeszłam do kosmetykow tej firmy :oops:,kupiłam na probe 3 produkty na Cacibowce we Wrocku.
Iiiiiiiiiii......jestem super zadowolona :multi::multi::multi:
Najbardziej przypadł mi do gustu olejek ,włos błyskawicznie staje sie miekki ,odzywiony i bardzo szybko sie wchłania - nie ma zbyt duzego efektu tłustego psa :evil_lol:,a i brudu nie lapie tak bardzo.tosuje zamiennie z ISB Palmowym i widze duze efekty.Jedyny mankament ,produktu ....za małe opakowanie ,bo przy wiekszej ilosci psow buteleczka starcza ledwie na tydzien ;)[/quote]

Hej! Cieszę się bardzo, że jesteś zadowolona, bo to ja sprzedałam Ci kosmetyki :roll:
Z większą pojemnością nie ma najmniejszego problemu!!! :lol: Cenowo niewątpliwie wtedy też lepiej :roll:.
Pozdrawiam!!!
Iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']WITAM!!!
Ja z nietypowym pytaniem :oops:
Otoz zupelnie wniewiem jaka odzywke , szampon stosowac u mojego pieska jest to kundelek i nie mama pojecia co waybrac :eviltong:
Moze ktos pomoze bylabym niesamowicie wdzieczna!!! :evil_lol:

Wstawie kilka fotek moze ze zdjec ustalicie jaki kosmetyk dla niego najlepszy.... :cool3:

[IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2846/fux014dh0.jpg[/IMG]
Tu widac jego frendzelki wokol uszu dacsporo on ma taka siersc srednia... tak mi sie wydaje... :cool1:

[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2299/fux004va6.jpg[/IMG]

A i zaznacze ze do tej pory uzywaliismy jakiegos dla alergikow bo podobno moze miec alerge ... strasznie sie drapie :-( choc ostatnio mnie....
noi samam nei wiem opczekuje szamponu dzieki ktoremu siers bedzie puszysta gladsza miekksza :cool3:[/quote]

Hej!
Dla alergików mamy 2 szampony:
- Lessie
i
- Hypo S
Jeżeli pies nie ma widocznych śladów tzn. krost, zaróżowienia itp. spokojnie wystarczy Lessi. To mało doceniany szampon, a jest napradwę rewelacyjny i do tego...dużo tańszy :roll:
Jest odżywka typowo hypoalergiczna HYPO C...ale myślę, że odżywka VITAL też będzie okay. Decyzja tu należy do Ciebie.
Pozdrawiam!
Iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;7729856]Hej! Cieszę się bardzo, że jesteś zadowolona, bo to ja sprzedałam Ci kosmetyki :roll:
Z większą pojemnością nie ma najmniejszego problemu!!! :lol: Cenowo niewątpliwie wtedy też lepiej :roll:.
Pozdrawiam!!!
Iwona[/quote]

Hehe...to ja jestem tą osobą co obiecywała zemste jesli pies wyłysieje :evil_lol:.
Kosmetyki na serio superowe :loveu:,a przeszłam juz przez duuuuuuuuzo firm.
W takim razie niebawem sie skontaktuje w sprawie duzej butli oleju ;)
Pozdrawiam i dziekuje

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;7730096]Hej!
Dla alergików mamy 2 szampony:
- Lessie
i
- Hypo S
Jeżeli pies nie ma widocznych śladów tzn. krost, zaróżowienia itp. spokojnie wystarczy Lessi. To mało doceniany szampon, a jest napradwę rewelacyjny i do tego...dużo tańszy :roll:
Jest odżywka typowo hypoalergiczna HYPO C...ale myślę, że odżywka VITAL też będzie okay. Decyzja tu należy do Ciebie.
Pozdrawiam!
Iwona[/quote]

Dobrza przejzalam oferte dr.Lucy na Twojej str. :roll:
I teraz tak mama 3 pytanka
W jakiej cenie jest ten lessie i ile go jest w buteleczce
Czy szampon Silwer Black moge uzywac jak moj zaluzmy ma te sklonnosci, czy moze on wywolas alergie
czy moge uzywac sliwer black jak moj piesio ma dosc sporo bilego widzialas na zdjeciach :roll: I w jakiej cenie i ile ml.
i w jakich cenach sa jakies odrzywki chodzi mi o te plyny odrzywcze ktorych sie uzywa podczas czesania psa bo... ja do czasu czesalam psa na sucho....

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;7729751]WOW!!! Gratuluje wygranej!!! Cieszę się,że kosmetyki Dr Lucy równiez przyniosły Ci szczęście. My we Wrocławiuzgarneliśmu 1 x Zwyc.Młodzieży, 3 X CWC, 1 x CACIB i BOB-a!!!!:multi: I to u bardzo wymagającego sędziego!!!! :roll::loveu:
Masz rację, Black & Silver nie nadaje się do merlaków, lepszy będzie White!!!
Mam nadzieję, że ja Ci nie podpowiadałam!!! :roll:
Pozdrawiam!!!
Iwona[/quote]

Hehe, nie, nie ty :) White też nie wiem czy będzie dobry, bo niejasno się wyraziłam wyżej - black się właśnie nadaje na merling(wyciemnia), ale "tło" merlingu robi się za ciemne. Boję się, że whiteskolei wyjaśni merling. Co o tym myślisz?
Gratulacje za Wrocław!! :D

Link to comment
Share on other sites

Witam,

To i ja sie pochwale.
Cest (staffordshire bull terrier) kapany w szamponie i odzywce Dr. Lucy...
w klasie championow w Rostocku (Niemcy): V1, CAC, CACIB, BoB a na deserek BoG 3 :cool3:. Juz nie jedna osoba mi potwierdzila ze szampon dla czarnych wydobywa ta fajna czern :) Zapasy sie skonczyly warto byloby sie zaopatrzyc na nowo...tym razem w wiekszy kaliber :evil_lol:

Czy ktos z was probowal chustecki oraz plynu do uszu dr Lucy, ciekawa jestem opinii.

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...