Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Waszko, żeby usunąć kliknij prawym przyciskiem na tekście do usunięcia, lewym wybierz "zaznacz wszystko", ponownie kliknij prawym na zaznaczonym tekście i wybierz "usuń" - pozbędziesz się niechcianych  kwiatków. Powodzenia w usuwaniu i oczywiście dla Amisia.

 

Link to comment
Share on other sites

Sybisiu ale ja tak robię za każdym razem, czyszczę okno, do tego usuwam te wyniki z tego miejsca gdzie się dodaje zdjęcia bo i tam się wciąż pojawiają, a one i tak się wstawiają hahah to jest jakiś absurd, ale nie pierwszy i nie ostatnie na tym forum... 

 

Amiś niestety nie będzie widział... do tego jest zagrożony jaskrą i do końca życia musi mieć krople do oczu i kontrole u okulisty co 3 miesiące. 

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-10-01 205147.jpg

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, malawaszka napisał:

Sybisiu ale ja tak robię za każdym razem, czyszczę okno, do tego usuwam te wyniki z tego miejsca gdzie się dodaje zdjęcia bo i tam się wciąż pojawiają, a one i tak się wstawiają hahah to jest jakiś absurd, ale nie pierwszy i nie ostatnie na tym forum... 

 

Amiś niestety nie będzie widział... do tego jest zagrożony jaskrą i do końca życia musi mieć krople do oczu i kontrole u okulisty co 3 miesiące. 

 

Na próbę zacytowałam Twój post z wynikami i bez problemu usunęłam zawalidrogę.

Link to comment
Share on other sites

U mnie też się tak robi. Za każdymr azem jak chcę gdzieś podta napisac to najpierw musze usunąć stary post który jakimś cudem wciąż tutaj jest.

 

Wywalam starą zawartość i wpisuję nową i dodaję.

 

 

P.S. CZasem działa a czasem o takie coś się pojawia:

 

Nie można dodawać nowych postów w tak krótkim czasie. Proszę poczekać 1 sekund i spróbować ponownie.

 

Hahah

Link to comment
Share on other sites

jej a mi teraz jak chce napisac odpowiedz to w ogóle nie rozwija się okienko :P musze kliknac dodaj odpowiedz a wtedy sie forum drze ze to pole jest wymagane.

 

Hahah

 

 

Trzymam kciuki! widziałam na fb i az mnie skręca z ciekawości :)

 

Sentyment trzyma i mnie tutaj... ostatnio pod moim zdjeciem na fejsie przy komentarzu Jambi tak sie fajnie zrobiło. Dużo z nas się tam pojawiło i kurde ta domowa forumowa atmosfera wróciła. Forum to już... zupełnie nie to. Ja nawet kurcze wiadomości nie odczytuję... wchodze tylko na te "nasze" wątki... ale na większosci i tak nic się nie dzieje. Przykro bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Zawiozłam dziś Tigę do domuuu :) na razie zamieszkała w Częstochowie, ale za ok miesiąc przeprowadzka do Krakowa :) adoptowali ją fajni młodzi ludzie i mam wielka nadzieję, że dogadają się i że będzie dobrze! musi!

14642090_1297416876956584_3326679201394245204_n.jpg

14656437_1297416920289913_1394840043040622315_n.jpg

 

i jeszcze jedna nowa wiadomość - Bazylek też miał dziś odwiedziny i Pani się zdecydowała na adopcję i na dniach chłopak się przeprowadza :D

14593491_10207868548731610_628443075_n.jpg

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...